Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZbehyAndač27.10.2020 19:0080Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava27.10.2020 19:0047Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava27.10.2020 19:00125Hladina ustálená
PNadliceBebrava27.10.2020 19:0065Hladina ustálená
 PezinokBlatina27.10.2020 19:0088Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok27.10.2020 19:007Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok27.10.2020 19:0011Hladina ustálená
 NemečkyChocina27.10.2020 19:00101Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica27.10.2020 17:4522Hladina ustálená
 LopašovChvojnica27.10.2020 19:0015Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh27.10.2020 19:0036Hladina stúpa
PDevínDunaj27.10.2020 19:00244Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj27.10.2020 19:0097Hladina ustálená
PBratislavaDunaj27.10.2020 19:00338Hladina ustálená
 RusovceDunaj27.10.2020 19:00695Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj27.10.2020 19:00108Hladina ustálená
 SapDunaj27.10.2020 19:00209Hladina stúpa
PMedveďovDunaj27.10.2020 19:00236Hladina stúpa
 HamuliakovoDunaj27.10.2020 19:00313Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj27.10.2020 19:00229Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj27.10.2020 18:00242Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj27.10.2020 19:00247Hladina ustálená
PKomárnoDunaj27.10.2020 19:00252Hladina ustálená
 IžaDunaj27.10.2020 19:00209Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj27.10.2020 19:00201Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj27.10.2020 19:00196Hladina ustálená
 PílaGidra27.10.2020 19:0025Hladina ustálená
 HandlováHandlovka27.10.2020 19:0065Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka27.10.2020 19:0045Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok27.10.2020 19:0076Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok27.10.2020 19:0027Hladina ustálená
 KuchyňaMalina27.10.2020 19:0013Hladina ustálená
 JakubovMalina27.10.2020 19:0075Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj27.10.2020 19:00195Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj27.10.2020 19:00156Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj27.10.2020 19:00153Hladina ustálená
 LábMočiarka27.10.2020 19:0066Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava27.10.2020 19:00342Hladina ustálená
 KopčanyMorava27.10.2020 19:00156Hladina ustálená
 BrodskéMorava27.10.2020 19:00148Hladina klesá
PMoravský Svätý JánMorava27.10.2020 19:00332Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava27.10.2020 19:00301Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava27.10.2020 19:00351Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj27.10.2020 19:00134Hladina ustálená
PMyjavaMyjava27.10.2020 19:0061Hladina ustálená
PJablonicaMyjava27.10.2020 19:0024Hladina ustálená
 PodbrančMyjava27.10.2020 19:0094Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava27.10.2020 19:00115Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra27.10.2020 19:0077Hladina ustálená
 KľačnoNitra27.10.2020 18:1516Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra27.10.2020 19:0034Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra27.10.2020 19:00224Hladina stúpa
PNedožeryNitra27.10.2020 19:0061Hladina ustálená
 PrievidzaNitra27.10.2020 19:0021Hladina ustálená
PChalmováNitra27.10.2020 19:0087Hladina ustálená
 ChynoranyNitra27.10.2020 19:00107Hladina klesá
 LiešťanyNitrica27.10.2020 19:0082Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica27.10.2020 19:0064Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica27.10.2020 19:00130Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok27.10.2020 19:0041Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná27.10.2020 17:3024Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok27.10.2020 19:0059Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša27.10.2020 19:00102Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka27.10.2020 19:0082Hladina stúpa
 SološnicaRudava27.10.2020 19:00123Hladina ustálená
 StudienkaRudava27.10.2020 18:15115Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava27.10.2020 19:0092Hladina ustálená
 BorinkaStupavka27.10.2020 19:0015Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok27.10.2020 19:00134Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál27.10.2020 19:00139Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok27.10.2020 19:0029Hladina ustálená
 VrbovceTeplica27.10.2020 19:0081Hladina ustálená
PSobotišteTeplica27.10.2020 19:0070Hladina ustálená
 KunovTeplica27.10.2020 19:0028Hladina ustálená
 SenicaTeplica27.10.2020 19:0021Hladina ustálená
 BukováTrnávka27.10.2020 19:00111Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka27.10.2020 19:0030Hladina ustálená
 TužinaTužina27.10.2020 19:0034Hladina ustálená
 HlohovecVáh27.10.2020 19:00207Hladina ustálená
 ŠaľaVáh27.10.2020 19:00315Hladina stúpa
 KolárovoVáh27.10.2020 19:00286Hladina stúpa
 Modra-HarmóniaVištucký potok27.10.2020 19:0019Hladina ustálená
 ObyceŽitava27.10.2020 19:0019Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava27.10.2020 19:00108Hladina ustálená

Počet staníc: 84

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
PPodbanskéBelá27.10.2020 19:0047Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá27.10.2020 19:00118Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok27.10.2020 19:0044Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava27.10.2020 19:0014Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava27.10.2020 19:0030Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda27.10.2020 19:0026Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh27.10.2020 19:00115Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok27.10.2020 19:0029Hladina ustálená
 MalužináBoca27.10.2020 19:0051Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca27.10.2020 19:0059Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica27.10.2020 18:0024Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica27.10.2020 19:0017Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava27.10.2020 19:00110Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka27.10.2020 19:0021Hladina ustálená
 TuranyČiernik27.10.2020 19:0018Hladina ustálená
 Liptovská TepličkaČierny Váh27.10.2020 19:0031Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh27.10.2020 19:0029Hladina ustálená
 DemänováDemänovka27.10.2020 19:0018Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka27.10.2020 19:00114Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka27.10.2020 19:0046Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok27.10.2020 19:0022Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok27.10.2020 19:0019Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica27.10.2020 19:0028Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica27.10.2020 19:0074Hladina ustálená
 ČachticeJablonka27.10.2020 19:0034Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka27.10.2020 19:0021Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa27.10.2020 19:00105Hladina ustálená
 VlachyKľačianka27.10.2020 19:0011Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok27.10.2020 19:0029Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka27.10.2020 19:00104Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca27.10.2020 19:0017Hladina ustálená
PČadcaKysuca27.10.2020 19:0023Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca27.10.2020 19:00149Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka27.10.2020 19:0055Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka27.10.2020 19:0041Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka27.10.2020 19:0023Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník27.10.2020 19:0024Hladina ustálená
 TvrdošínOrava27.10.2020 19:0091Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava27.10.2020 19:0023Hladina ustálená
 DierováOrava27.10.2020 19:00124Hladina ustálená
 TrstenáOravica27.10.2020 19:00114Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka27.10.2020 19:0057Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka27.10.2020 19:0028Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec27.10.2020 19:009Hladina ustálená
 BytčaPetrovička27.10.2020 19:0032Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik27.10.2020 19:00148Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok27.10.2020 19:0028Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka27.10.2020 19:0034Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka27.10.2020 19:00108Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka27.10.2020 19:0018Hladina ustálená
PVisolajePružinka27.10.2020 19:0052Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok27.10.2020 18:1550Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka27.10.2020 19:0041Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka27.10.2020 19:0050Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka27.10.2020 19:00137Hladina ustálená
PPodsucháRevúca27.10.2020 19:0063Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica27.10.2020 19:0053Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok27.10.2020 19:0052Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica27.10.2020 19:0021Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička27.10.2020 19:0026Hladina ustálená
 TurčekTuriec27.10.2020 19:0036Hladina ustálená
 IvančináTuriec27.10.2020 19:0039Hladina ustálená
PMartinTuriec27.10.2020 19:00114Hladina ustálená
 StrečnoVáh27.10.2020 19:00123Hladina stúpa
 BešeňováVáh27.10.2020 19:00111Hladina ustálená
 HubováVáh27.10.2020 19:00100Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh27.10.2020 19:00125Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh27.10.2020 19:0084Hladina ustálená
PStrážaVarínka27.10.2020 19:0025Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka27.10.2020 19:0015Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára27.10.2020 19:00138Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca27.10.2020 19:0033Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka27.10.2020 19:0052Hladina ustálená

Počet staníc: 73

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Rimavská SečBlh27.10.2020 19:0071Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok27.10.2020 19:0013Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok27.10.2020 19:0032Hladina ustálená
 SazdiceBúr27.10.2020 19:0067Hladina ustálená
 BystráBystrianka27.10.2020 19:0048Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica27.10.2020 19:0032Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica27.10.2020 19:0063Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron27.10.2020 19:0021Hladina ustálená
PHronecČierny Hron27.10.2020 19:0077Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok27.10.2020 19:0090Hladina ustálená
 JesenskéGortva27.10.2020 19:0092Hladina ustálená
 ZvolenHron27.10.2020 19:0086Hladina ustálená
 ZlatnoHron27.10.2020 19:0055Hladina ustálená
PPolomkaHron27.10.2020 19:0062Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron27.10.2020 19:00158Hladina ustálená
PBreznoHron27.10.2020 19:0044Hladina ustálená
PBrehyHron27.10.2020 19:00100Hladina stúpa
 Jur nad HronomHron27.10.2020 19:0090Hladina ustálená
PKamenínHron27.10.2020 19:00147Hladina stúpa
 DubováHron27.10.2020 19:00112Hladina ustálená
PBanská BystricaHron27.10.2020 19:00134Hladina ustálená
 ĽubietováHutná27.10.2020 19:0021Hladina ustálená
PHolišaIpeľ27.10.2020 19:0037Hladina ustálená
PKalondaIpeľ27.10.2020 19:0060Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ27.10.2020 19:00178Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ27.10.2020 19:00189Hladina ustálená
PSalkaIpeľ27.10.2020 19:00170Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ27.10.2020 19:0030Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ27.10.2020 19:0041Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka27.10.2020 19:0014Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok27.10.2020 19:0068Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica27.10.2020 19:0031Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak27.10.2020 19:0014Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava27.10.2020 19:0031Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok27.10.2020 19:0014Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok27.10.2020 19:0053Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš27.10.2020 19:0030Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica27.10.2020 19:0033Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica27.10.2020 19:00131Hladina ustálená
 PlášťovceLitava27.10.2020 19:0033Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok27.10.2020 19:0019Hladina ustálená
 BretkaMuráň27.10.2020 19:0094Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica27.10.2020 19:0024Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica27.10.2020 19:0032Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka27.10.2020 19:0051Hladina ustálená
 TisovecRimava27.10.2020 19:0025Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava27.10.2020 19:0096Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava27.10.2020 19:0092Hladina ustálená
 VlkyňaRimava27.10.2020 19:0078Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica27.10.2020 19:0028Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica27.10.2020 19:0049Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling27.10.2020 19:0025Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica27.10.2020 19:0029Hladina ustálená
 RožňavaSlaná27.10.2020 19:0063Hladina klesá
PBretkaSlaná27.10.2020 19:0095Hladina ustálená
PLenartovceSlaná27.10.2020 19:00116Hladina stúpa
 Vyšná SlanáSlaná27.10.2020 19:0033Hladina ustálená
 VlachovoSlaná27.10.2020 19:0070Hladina stúpa
 Gemerská PolomaSlaná27.10.2020 19:0057Hladina ustálená
 MôťováSlatina27.10.2020 19:0059Hladina ustálená
 ZvolenSlatina27.10.2020 19:0068Hladina ustálená
 PôtorStará rieka27.10.2020 19:0023Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok27.10.2020 19:0045Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica27.10.2020 19:0018Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica27.10.2020 19:0043Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička27.10.2020 19:0036Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik27.10.2020 19:0064Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik27.10.2020 19:0056Hladina ustálená
 PršaSuchá27.10.2020 19:0038Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok27.10.2020 19:0025Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok27.10.2020 19:0024Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník27.10.2020 19:0063Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník27.10.2020 19:0028Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec27.10.2020 19:0049Hladina ustálená
 BehynceTuriec27.10.2020 19:0072Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok26.10.2020 07:1545Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo27.10.2020 19:0037Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok27.10.2020 19:0010Hladina ustálená
 RevúcaZdychava27.10.2020 19:0032Hladina ustálená
 ZolnáZolná27.10.2020 19:0023Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
PStreda nad BodrogomBodrog27.10.2020 19:00332Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva27.10.2020 19:0051Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva27.10.2020 19:00149Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva27.10.2020 19:00108Hladina ustálená
PHosťovceBodva27.10.2020 19:00170Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko27.10.2020 19:0081Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec27.10.2020 19:0069Hladina ustálená
 SninaCirocha27.10.2020 19:0058Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec27.10.2020 19:0043Hladina ustálená
PStratenáHnilec27.10.2020 19:0087Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec27.10.2020 19:00199Hladina ustálená
PJaklovceHnilec27.10.2020 19:00197Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica27.10.2020 19:0025Hladina ustálená
 KošiceHornád27.10.2020 19:00146Hladina ustálená
PMargecanyHornád27.10.2020 19:00416Hladina ustálená
 HranovnicaHornád27.10.2020 19:0031Hladina ustálená
 HrabušiceHornád27.10.2020 19:0084Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád27.10.2020 19:00155Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád27.10.2020 19:00157Hladina stúpa
PSpišské Vlachy Hornád27.10.2020 19:00193Hladina ustálená
 KysakHornád27.10.2020 19:00182Hladina ustálená
PJaníkIda27.10.2020 19:0087Hladina klesá
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec27.10.2020 19:00100Hladina ustálená
 HniezdneKamienka27.10.2020 19:0065Hladina ustálená
PHumennéLaborec27.10.2020 19:00103Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec27.10.2020 19:00116Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec27.10.2020 19:00144Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec27.10.2020 19:0029Hladina ustálená
 KoškovceLaborec27.10.2020 19:0052Hladina ustálená
 IžkovceLaborec27.10.2020 19:00158Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka27.10.2020 19:0094Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica27.10.2020 19:00319Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok27.10.2020 19:0072Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník27.10.2020 19:00118Hladina ustálená
 KežmarokĽubica27.10.2020 19:0042Hladina ustálená
 SvitMlynica27.10.2020 19:00105Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna27.10.2020 19:00121Hladina ustálená
 JasenovceOľka27.10.2020 19:0073Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava27.10.2020 19:0032Hladina ustálená
PSvidníkOndava27.10.2020 19:0079Hladina ustálená
PStropkovOndava27.10.2020 19:0055Hladina ustálená
 MiňovceOndava27.10.2020 19:0074Hladina ustálená
 HencovceOndava27.10.2020 19:00177Hladina ustálená
 HorovceOndava27.10.2020 19:0039Hladina ustálená
 SninaPčolinka27.10.2020 19:0089Hladina ustálená
 MengusovcePoprad27.10.2020 19:0028Hladina ustálená
 SvitPoprad27.10.2020 19:0082Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad27.10.2020 19:0060Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad27.10.2020 19:0086Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad27.10.2020 19:0012Hladina ustálená
PKežmarokPoprad27.10.2020 19:00105Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže27.10.2020 19:0087Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka27.10.2020 19:0053Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava27.10.2020 19:0046Hladina ustálená
 DemjataSekčov27.10.2020 19:0029Hladina ustálená
 PrešovSekčov27.10.2020 19:00103Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda27.10.2020 19:0088Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok27.10.2020 19:0066Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok27.10.2020 19:0024Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník27.10.2020 19:00118Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok27.10.2020 19:0048Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok27.10.2020 19:0031Hladina ustálená
 ObišovceSvinka27.10.2020 19:0079Hladina ustálená
 MarhaňTopľa27.10.2020 19:00133Hladina ustálená
PHanušovceTopľa27.10.2020 19:0028Hladina ustálená
 GerlachovTopľa27.10.2020 12:1536Hladina ustálená
PBardejovTopľa27.10.2020 19:00138Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa27.10.2020 19:0018Hladina ustálená
 Torysa Torysa27.10.2020 19:0032Hladina ustálená
PSabinovTorysa27.10.2020 19:00111Hladina ustálená
PPrešovTorysa27.10.2020 19:00106Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa27.10.2020 19:0078Hladina ustálená
 HosťovceTurňa27.10.2020 19:0038Hladina ustálená
 PapínUdava27.10.2020 19:0077Hladina ustálená
 UdavskéUdava27.10.2020 19:0059Hladina ustálená
PLekárovceUh27.10.2020 19:0051Hladina ustálená
 UličUlička27.10.2020 19:0044Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok27.10.2020 19:0060Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok27.10.2020 19:0082Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda27.10.2020 19:0029Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka27.10.2020 18:45113Hladina ustálená
 JabloňVýrava27.10.2020 19:0018Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑