SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na RainWind Display warnings

SHMÚ vydal hydrologické výstrahy na   Povodeň z trvalého dažďa Display warnings

Total amount of precipitation

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Data are operative - no correction.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 26.9.2020 10:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Brestovec - Brestovský potok AHS 26.09.2020 10:00  0  2.2  12.3  18.5  26.1
Myjava - Myjava AHS 26.09.2020 10:00  0  1.9  11.3  16.9  24.8
Myjava AWS2 26.09.2020 10:00  0.1  2.4  12  17.8  25.7
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 26.09.2020 10:00  0  1.9  12.3  17.9  24.8
Jablonica - Myjava AHS 26.09.2020 10:00  0.2  0.7  9.1  16.1  28.9
Jablonica APS2 26.09.2020 10:00  0.2  0.9  9.3  16.9  31.1
Vrbovce - Teplica AHS 26.09.2020 10:00  0  2.4  12  17.7  26
Kunov - Teplica AHS 26.09.2020 10:00  0.7  1.7  11.5  19.8  28.7
Senica AWS2 26.09.2020 10:00  0.6  1.8  11.8  20.9  30.5
Smrdáky APS2 26.09.2020 10:00  0.3  1.4  9.1  15.3  23.9
Šaštín Stráže APS2 26.09.2020 10:00  0.1  0.8  6.4  16.3  26.7
Skalica APS2 26.09.2020 10:00  0.3  2.4  8.4  12.9  22.3
Holíč AWS2 26.09.2020 10:00  0.3  2.2  6.6  12.9  20.9
Kopčany - Morava AHS 26.09.2020 10:00  0.2  1.7  6.3  14.4  20.5
Moravský Svätý Ján AWS2 26.09.2020 10:00  0.1  0.5  3.8  12.9  19.3
Plavecký Peter APS2 26.09.2020 10:00  0.1  0.4  7.4  18.2  31.4
Sološnica APS2 26.09.2020 10:00  0  0.2  5.9  17.4  29.4
Rohožník - Rudavka AHS 26.09.2020 10:00  0  0.2  4.9  19.6  28.7
Veľké Leváre - Rudava AHS 26.09.2020 10:00  0  0  3.9  15  21.9
Veľké Leváre - Rudava náhon AHS 26.09.2020 10:00  0  0.2  4.6  15.4  22.5
Záhorská Ves - Morava AHS 26.09.2020 10:00  0  0  3.7  10.8  17.9
Vysoká pri Morave - Morava AHS 26.09.2020 10:00  0  0.2  3.9  13  19.1
Pernek APS2 26.09.2020 10:00  0  0.1  5.8  24.9  40
Malacky APS 26.09.2020 10:00  0  0.2  4.6  19.8  28.3
Láb - Oliva AHS 26.09.2020 10:00  0  0  4.4  15.9  23.5
Láb - Močiarka AHS 26.09.2020 10:00  0  0.2  4.1  14.7  22.1
Zohor - Suchý potok AHS 26.09.2020 10:00  0  0.2  4.9  17.2  25.8
Priemery:  0.1 1  7.4 16.6  25.6

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava - Koliba APS2 26.09.2020 10:00  0.3  0.3  4.1  14.4  26
Bratislava - Koliba AWS2 26.09.2020 10:00  0.2  0.2  4.4  15.1  26.8
Bratislava - Dunaj AHS 26.09.2020 10:00  0.3  0.3  4  11.3  21.2
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 26.09.2020 10:00  0  0  2.2  5.7  19.4
Dobrohošť - Dunaj AHS 26.09.2020 10:00  0  0  4.9  14.2  29
Gabčíkovo - Dunaj AHS 26.09.2020 10:00  1  3.2  6.6  15  26
Gabčíkovo AWS2 26.09.2020 10:00  0  0  6  22.5  34.3
Hurbanovo AWS2 26.09.2020 10:00  0  0  13.9  29.6  49.2
Gbelce APS2 26.09.2020 10:00  0  0.1  17.6  18.6  19.2
Mužla AWS2 26.09.2020 10:00  0  0.1  18.8  20.9  21.4
Priemery:  0.2 0.4  8.3 16.7  27.3

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička - Čierny Váh AHS 26.09.2020 10:00  1.8  6.7  12.1  23.4  28.4
Liptovská Teplička APS2 26.09.2020 10:00  2.9  10.2  17.1  28.9  33.8
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 26.09.2020 10:00  0.9  5.9  10.5  18.1  28.3
VN Čierny Váh APS2 26.09.2020 10:00  1.5  7.1  12.6  20.3  31.7
Východná - Biely Váh AHS 26.09.2020 10:00  0.8  4.2  7.9  10.6  15.8
Vyšná Boca APS2 26.09.2020 10:00  1.9  13.3  20.2  32.4  42.4
Kráľová Lehota - Boca AHS 26.09.2020 10:00  2.2  9.1  15  24.3  29
Kráľová Lehota - Hybica AHS 26.09.2020 10:00  1.2  9.1  16.2  29.2  34.9
Liptovský Hrádok - Váh AHS 26.09.2020 10:00  1.2  9.1  12.5  21.6  27.8
Liptovský Hrádok AWS2 26.09.2020 10:00  1.2  8.8  11.9  20.8  27.2
Podbanské - Belá AHS 26.09.2020 10:00  2.7  5.6  11.7  16.9  27
Podbanské AWS2 26.09.2020 10:00  3.1  6.1  12.6  17.6  26.6
Podtureň - Jamníček AHS 26.09.2020 10:00  1  6.7  8.4  16.5  22.2
Iľanovo - Iľanovianka AHS 26.09.2020 10:00  0.7  5.4  9.8  15.7  21.8
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 26.09.2020 10:00  0.7  5.1  7.3  11.5  15.4
Demänovská Dolina - Jasná APS2 26.09.2020 10:00  3.6  19.6  26  34.6  50
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 26.09.2020 10:00  0.5  8.6  13  17.5  26.3
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová AWS2 26.09.2020 10:00  0.5  5  7.2  10.6  14.4
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová - Jalovecký potok AHS 26.09.2020 10:00  0.5  4.9  7.1  10.3  13.8
Svätý Kríž - Palúdžanka AHS 26.09.2020 10:00  0.2  6.1  8.3  10.5  17.7
Huty APS2 26.09.2020 10:00  3.1  12.5  13.3  17.6  22.7
Liptovská Sielnica - Kvačianka AHS 26.09.2020 10:00  0.5  3.2  3.7  5.2  7.9
Prosiek - Prosiečanka AHS 26.09.2020 10:00  1  5.4  6.1  7.6  9.6
Vlachy - Kľačianka AHS 26.09.2020 10:00  0  3.7  3.9  6.1  8.6
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 26.09.2020 10:00  0.9  6.8  10.5  12  19.4
Bešeňová - Váh AHS 26.09.2020 10:00  0.5  6  7.7  9.4  14.8
Štiavnička (Ružomberok) AWS2 26.09.2020 10:00  0.8  7.5  10.9  12.7  16
Liptovská Lúžna - Lúžňanka AHS 26.09.2020 10:00  1  14.3  22.2  29.5  35.2
Liptovská Osada AWS2 26.09.2020 10:00  1  8.7  15.7  19.8  27.1
Hubová - Váh AHS 26.09.2020 10:00  0  0.5  1  1.2  2.6
Ľubochňa APS2 26.09.2020 10:00  0.5  8.5  12.7  13.2  15.7
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 26.09.2020 10:00  0.5  9.6  13.3  13.5  15
Oravská Lesná AWS2 26.09.2020 10:00  3.3  11.8  12.7  12.9  14.9
Zákamenné - Biela Orava AHS 26.09.2020 10:00  2.4  9.3  10.1  10.3  12.8
Novoť APS2 26.09.2020 10:00  4.3  9.3  9.6  9.6  11.9
Lokca - Biela Orava AHS 26.09.2020 10:00  3.7  7.9  8.1  9.6  12.3
Lokca APS2 26.09.2020 10:00  4.1  8.2  8.6  10.2  13.2
Mútne APS2 26.09.2020 10:00  4.9  7.7  7.8  8  9.7
Oravské Veselé AWS2 26.09.2020 10:00  6.6  8.6  8.7  9.3  11.4
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 26.09.2020 10:00  4.4  7.8  8.1  9.8  11.6
Oravská Polhora APS2 26.09.2020 10:00  5.5  7.6  7.6  8.8  9.5
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 26.09.2020 10:00  4.7  6.4  6.4  7.9  8.6
Rabča AWS2 26.09.2020 10:00  4.1  6.3  6.4  8.3  9.5
Zubrohlava - Polhoranka AHS 26.09.2020 10:00  2.9  5.1  5.6  7.6  9.3
Jablonka - Piekielnik AHS 26.09.2020 10:00  2.4  3.4  3.9  7  9
Suchá Hora APS2 26.09.2020 10:00  2  3  4.3  7.2  9.5
Trstená - Jelešňa AHS 26.09.2020 10:00  3.4  4.4  5.6  9.3  11
Tvrdošín - Orava AHS 26.09.2020 10:00  3.2  5.4  5.9  8.1  10.1
Oravice APS2 26.09.2020 10:00  3.1  6.8  9.8  16.8  22
Liesek AWS2 26.09.2020 10:00  4.1  5.1  6.5  10.1  11.4
Trstená - Oravica AHS 26.09.2020 10:00  2  4.4  5.4  9.1  10.6
Zuberec APS2 26.09.2020 10:00  5.5  10.5  11.4  19.1  22.3
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 26.09.2020 10:00  4.1  7.8  8.3  11.5  14.7
Chlebnice - Chlebnický potok AHS 26.09.2020 10:00  2.4  8.9  9.1  11.8  14.7
Oravský Podzámok AWS2 26.09.2020 10:00  2.3  12.9  13.3  13.7  16.2
Oravský Podzámok - Orava AHS 26.09.2020 10:00  1.9  11.3  11.8  12.5  14.8
Zázrivá APS2 26.09.2020 10:00  1.6  12.6  14.9  15.2  18.4
Párnica APS2 26.09.2020 10:00  1  13.3  15.5  15.8  17
Párnica - Zázrivka AHS 26.09.2020 10:00  1  13.6  16.1  16.3  17.3
Turčianska Štiavnička APS2 26.09.2020 10:00  0.6  6  8.5  9.3  10.6
Turček APS2 26.09.2020 10:00  0.6  7.2  20  23.4  24.6
Turček - Turiec AHS 26.09.2020 10:00  0.7  7.6  18.7  21.9  22.6
Ivančiná - Turiec AHS 26.09.2020 10:00  0  0  1.7  1.7  2.2
Turčianske Teplice - Teplica AHS 26.09.2020 10:00  0.8  9.2  22.3  22.7  23.5
Turčianske Teplice AWS2 26.09.2020 10:00              0.9
Háj - Somolický potok AHS 26.09.2020 10:00  1  10.6  26.7  27.4  28.4
Mošovce - Čierna voda AHS 26.09.2020 10:00  0.7  6.8  17.9  18.2  18.7
Kláštor pod Znievom APS2 26.09.2020 10:00  0.9  9.7  22.5  23.1  26.7
Blatnica APS2 26.09.2020 10:00  1  15.5  23.2  24.2  25.1
Žabokreky (pri Martine) AWS2 26.09.2020 10:00  1.2  7.5  12.6  13.4  14.2
Martin - Turiec AHS 26.09.2020 10:00  1  5.4  9.8  11.5  12.3
Martinské hole APS2 26.09.2020 10:00  1.1  7.4  19  22.2  25.7
Martin - Pivovarský potok AHS 26.09.2020 10:00  1.2  5.7  11.1  13  13.5
Turany - Čiernik AHS 26.09.2020 10:00  0.5  8.1  10.4  11.1  11.8
Strečno - Váh AHS 26.09.2020 10:00  0.8  10.8  17.5  19.2  21.9
Terchová - Vrátna dolina APS2 26.09.2020 10:00  1.5  9  11.1  14  19.8
Belá - Beliansky potok AHS 26.09.2020 10:00  1  10.8  13.8  16  21.4
Stráža - Varínka AHS 26.09.2020 10:00  1  11.6  16.5  18.2  22.4
Žilina-Vlčince AWS2 26.09.2020 10:00  1.6  13.7  20.3  21.1  23.1
Makov APS2 26.09.2020 10:00  3  19.7  25.1  31.9  47.1
Klokočov - Predmieranka AHS 26.09.2020 10:00  2.2  14.5  19.1  26.8  35.4
Turzovka AWS2 26.09.2020 10:00  2.4  12.8  18.3  22.6  30.6
Turzovka - Kysuca AHS 26.09.2020 10:00  1.5  11.3  15.7  19  26.1
Skalité APS2 26.09.2020 10:00  3.5  8  9  9.2  13.6
Čadca - Čierňanka AHS 26.09.2020 10:00  2  7.6  10.3  10.8  18.4
Čadca - Kysuca AHS 26.09.2020 10:00  1.8  7.6  9.9  10.1  19.3
Čadca-Horelica AWS2 26.09.2020 10:00  2.4  8  10.4  10.6  16.5
Nová Bystrica - Bystrica AHS 26.09.2020 10:00  2.2  9.8  11.1  11.3  12.5
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 26.09.2020 10:00  1.5  8.1  9.6  9.8  12.1
Horný Vadičov APS2 26.09.2020 10:00  1.3  9.3  11.3  12  15.4
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 26.09.2020 10:00  1.5  12.8  16.7  17.2  20.4
Rajecká Lesná - Lesňanka AHS 26.09.2020 10:00  1.3  14.1  30.1  32.6  42.2
Rajecká Lesná APS2 26.09.2020 10:00  1.3  12.2  24.7  26.3  40.1
Šuja - Rajčanka AHS 26.09.2020 10:00  1.5  14.6  30.7  32.4  43.5
Rajec - Čerňanka AHS 26.09.2020 10:00  1.4  13  27.1  28  36.4
Stránske APS2 26.09.2020 10:00  1.7  12.4  23.9  24.8  28.9
Poluvsie - Rajčanka AHS 26.09.2020 10:00  1.5  17  29.8  30.5  34.7
Lietava - Majer - Lietavka AHS 26.09.2020 10:00  1  12  21.4  21.6  26
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 26.09.2020 10:00  1.5  17  25.1  25.6  28.3
Dolný Hričov AWS2 26.09.2020 10:00  1.9  16.9  26  26.8  36.9
Bytča - Petrovička AHS 26.09.2020 10:00  2.5  12  16.7  18.2  33.5
Brvnište APS2 26.09.2020 10:00  2  11.4  15.7  31.1  56.8
Jasenica - Papradnianka AHS 26.09.2020 10:00  1.7  10.8  16.7  28.7  52.9
Prečín - Domanižanka AHS 26.09.2020 10:00  1.2  7.6  13  16.4  33.2
Považská Bystrica-Kúnovec APS 26.09.2020 10:00  1.5  12.9  20  47.2  76.8
Dohňany - Biela voda AHS 26.09.2020 10:00  1  11.5  17.7  36.2  52.7
Pružina APS2 26.09.2020 10:00  1.2  9.9  19.4  31  57.8
Visolaje - Pružinka AHS 26.09.2020 10:00  0.9  9  18.1  34.1  47.9
Beluša AWS2 26.09.2020 10:00  0.7  8.8  20.2  36.9  51.2
Zubák APS2 26.09.2020 10:00  0.5  9.9  23.1  50.2  79.9
Tuchyňa - Tovarský potok AHS 26.09.2020 10:00  0.5  6.8  21.1  42  63.7
Košecké Podhradie APS2 26.09.2020 10:00  0.6  6.4  19.4  39.4  52.6
Horné Srnie - Vlára AHS 26.09.2020 10:00  0.2  3.2  15.2  38.6  69.9
Horné Srnie APS2 26.09.2020 10:00  0.1  3.9  18.1  41.7  70.3
Horná Súča APS2 26.09.2020 10:00  0.1  2.7  14  31  54.4
Trenčín AWS2 26.09.2020 10:00  0  2  14.2  28.7  51.7
Selec APS2 26.09.2020 10:00  0  1.9  14.3  24.7  53.5
Bošáca - Zabudišová APS2 26.09.2020 10:00  0  1.5  9.5  15.7  47.3
Lubina APS2 26.09.2020 10:00  0  2.3  18.3  25  44.9
Hrádok - Hrádocký potok AHS 26.09.2020 10:00  0  1  15.4  24.2  43.9
Čachtice - Jablonka AHS 26.09.2020 10:00  0  1.7  14.2  19  42.9
Priemery:  1.7 8.5  13.9 18.9  26.2

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 26.09.2020 10:00  0  1.5  16.7  24.8  47.4
Hlohovec - Váh AHS 26.09.2020 10:00  0  0.2  13.7  20.3  49.4
Siladice APS2 26.09.2020 10:00  0  0  9.7  18.6  47
Šaľa - Váh AHS 26.09.2020 10:00  0  0  8.1  17.6  37.3
Bratislava-Malé Pálenisko - Malý Dunaj AHS 26.09.2020 10:00  0  0  3.9  11.5  23.8
Bratislava - letisko AWS2 26.09.2020 10:00  0  0  3.7  12.6  25.2
Nová Dedinka - Malý Dunaj AHS 26.09.2020 10:00  0  0  4.7  12  27.3
Blahová APS2 26.09.2020 10:00  0  0  4.3  12.5  25.5
Malý Javorník AWS2 26.09.2020 10:00  0.3  0.6  5.7  20.2  34.2
Svätý Jur - Šurský kanál AHS 26.09.2020 10:00  0  0  4  11.8  25.5
Slovenský Grob AWS2 26.09.2020 10:00  0  0  2.3  10.6  24.5
Bernolákovo - Čierna Voda AHS 26.09.2020 10:00  0  0.3  2.5  8.4  21.9
Kráľová pri Senci AWS2 26.09.2020 10:00  0  0  5.1  18.5  32.3
Modra,Piesok AWS2 26.09.2020 10:00  0.1  0.1  5.1  15.3  37.6
Dobrá Voda APS2 26.09.2020 10:00  0.1  0.7  11.7  17.7  33.5
Jaslovské Bohunice AWS2 26.09.2020 10:00  0  0.1  10.4  16.5  30.9
Smolenice APS 26.09.2020 10:00  0  1  7.6  17  34.1
Biely Kostol APS2 26.09.2020 10:00  0  0  7.4  16.3  31.4
Častá APS 26.09.2020 10:00  0  0  6.2  14.8  32.3
Sládkovičovo APS2 26.09.2020 10:00  0  0  7  14.4  28.4
Žihárec AWS2 26.09.2020 10:00  0  0  8.7  19.2  34.9
Kolárovo - Váh AHS 26.09.2020 10:00  0  0  8.4  20.2  33
Priemery:  0 0.2  7.1 15.9  32.6

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 26.09.2020 10:00  0.7  10.1  36.4  36.9  42.8
Chvojnica APS2 26.09.2020 10:00  0.7  7.8  22.9  25.8  34.2
Nedožery - Nitra AHS 26.09.2020 10:00  0.5  7.3  27.6  27.9  31.8
Prievidza - Nitra AHS 26.09.2020 10:00  0.3  1.3  1.8  2.5  7.2
Prievidza AWS2 26.09.2020 10:00  0.2  5.1  18.6  19.1  25.2
Handlová - Handlovka AHS 26.09.2020 10:00  0.3  7.6  29.4  31.1  34.8
Ráztočno APS2 26.09.2020 10:00  0.4  8.8  34.2  35.4  38.5
Nováky - Lehotský potok AHS 26.09.2020 10:00  0  2.9  13.1  15.3  21.5
Bystričany APS2 26.09.2020 10:00  0  2.1  14.9  19.5  24.8
Valaská Belá APS2 26.09.2020 10:00  0.2  5  19.2  41.6  84.3
Zliechov APS2 26.09.2020 10:00  0.6  6.5  17.4  33.5  65.6
Nitrianske Rudno APS2 26.09.2020 10:00  0.1  4.3  16.3  25.1  40
Krásna Ves - Bebrava AHS 26.09.2020 10:00  0.2  2.2  11.2  37.2  60.5
Uhrovec AWS2 26.09.2020 10:00  0  2.9  17.8  31.5  62.4
Bánovce nad Bebravou - Radiša AHS 26.09.2020 10:00  0.3  2.2  17  43.4  69.3
Zlatníky APS2 26.09.2020 10:00  0  1.2  12.7  34.7  60.9
Nedašovce APS2 26.09.2020 10:00  0  2.2  16.2  26.7  65
Nadlice - Bebrava AHS 26.09.2020 10:00  0.2  1  2.2  5.6  10.3
Nitrianska Streda - Nitra AHS 26.09.2020 10:00  0  0.7  15.5  36.5  67.4
Kamanová AWS2 26.09.2020 10:00  0  0.4  10.8  27.8  46
Horné Lefantovce APS2 26.09.2020 10:00  0  0.6  13.5  38.1  58
Radošina APS2 26.09.2020 10:00  0  0.2  11.1  21.6  38.8
Čab-Sila - Radošinka AHS 26.09.2020 10:00  0  0.2  15.9  26.5  45.3
Nitra - Janíkovce AWS2 26.09.2020 10:00  0  0  17.7  34.3  54.3
Malá Lehota APS2 26.09.2020 10:00  0  2.2  14.5  16.6  20.1
Skýcov APS 26.09.2020 10:00  0  1.9  19.6  22.6  27.6
Žikava AWS2 26.09.2020 10:00  0  1.3  16.8  18.5  21.8
Zlatno APS2 26.09.2020 10:00  0  0.8  11.5  25.3  47.1
Tesárske Mlyňany APS2 26.09.2020 10:00  0  0.1  12.4  16.5  20.3
Vieska nad Žitavou - Žitava AHS 26.09.2020 10:00  0  0  11.5  16.4  19.6
Mochovce AWS2 26.09.2020 10:00  0  0.1  14  15.6  17.4
Lehota APS2 26.09.2020 10:00  0  0  15.8  26.8  39.1
Rastislavice APS2 26.09.2020 10:00  0  0  14.3  24.3  36.7
Veľké Lovce AWS2 26.09.2020 10:00  0  0  16.8  21.3  27.7
Chynorany - Nitra AHS 26.09.2020 10:00  0.3  0.5  1  2.7  4.7
Priemery:  0.1 2.6  16 25.3  39.2

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS2 26.09.2020 10:00  3.2  12.9  24.6  40  47.9
Pohorelá APS2 26.09.2020 10:00  2  11.6  19  30.9  37.5
Polomka APS2 26.09.2020 10:00  1.7  11.6  16  28.7  34.3
Pohronská Polhora APS2 26.09.2020 10:00  0.4  10.3  14.9  25.7  33.6
Brezno - Hron AHS 26.09.2020 10:00  0.8  9.2  12.1  17.5  21.4
Čierny Balog - Vydrovo AHS 26.09.2020 10:00  0.2  1  2.2  6.6  11
Brezno AWS2 26.09.2020 10:00  0.6  8.2  10.6  16.5  21.4
Čierny Balog - Dobroč APS2 26.09.2020 10:00  0.5  9.7  13.6  22.8  35.3
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 26.09.2020 10:00  0.8  10.4  14.6  24.2  37.1
Jarabá APS2 26.09.2020 10:00  1.2  13  17.2  23.6  34
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 26.09.2020 10:00  0.7  8.9  11.3  16.2  23
Jasenie - Jaseniansky potok AHS 26.09.2020 10:00  0.5  10.2  18  22.4  30.4
Jasenie APS2 26.09.2020 10:00  0.6  9.1  15.9  20.5  26.6
Chata pod Hrbom APS2 26.09.2020 10:00  0.3  6.4  15  20.2  28.7
Ľubietová - Hutná AHS 26.09.2020 10:00  0.3  4.4  9.6  11.6  18.5
Donovaly AWS2 26.09.2020 10:00  0.3  10.2  15.3  24.6  29
Motyčky APS2 26.09.2020 10:00  0.4  7  10.8  18.7  24.3
Dolný Harmanec APS2 26.09.2020 10:00  1.3  10.4  17.5  26.3  28.3
Banská Bystrica - Tajovský potok AHS 26.09.2020 10:00  1.3  7.6  11.6  18.4  24.4
Králiky APS2 26.09.2020 10:00  1.1  7  21.2  30.3  32.2
Banská Bystrica AWS2 26.09.2020 10:00  1.3  9.1  12.5  20.6  28.3
Banská Bystrica - Hron AHS 26.09.2020 10:00  1.2  7.6  11.8  18.9  22.6
Sliač AWS2 26.09.2020 10:00  0.9  4.1  9.4  15.4  17.1
Detvianska Huta APS2 26.09.2020 10:00  0.2  7.7  21  29  37.7
Poľana (Očová-Pajta) APS2 26.09.2020 10:00  0.3  8.1  12.4  17.5  27.7
Vígľaš - Pstruša AWS2 26.09.2020 10:00  0.6  3.3  6.3  12.1  20.8
Hrochoť APS2 26.09.2020 10:00  0.4  7.1  9.3  14.4  24.6
Dobrá Niva - Neresnica AHS 26.09.2020 10:00  0.2  3.4  7.6  10.3  14
Dobrá Niva APS2 26.09.2020 10:00  0  3.6  7.6  11.4  25.6
Zvolen - Slatina AHS 26.09.2020 10:00  0.5  3.9  10.1  14.5  18.2
Hronská Breznica - Jasenica AHS 26.09.2020 10:00  0.3  3.7  9.6  13.8  17
Močiar APS2 26.09.2020 10:00  0  3.2  14.3  16.3  16.8
Kremnické Bane AWS2 26.09.2020 10:00  1  7.2  16.1  19.7  20.3
Handlová - Nová Lehota APS2 26.09.2020 10:00  0.2  4.8  38.2  41.1  46.3
Žiar nad Hronom AWS2 26.09.2020 10:00  0.1  2.5  25.9  26.7  27.9
Žiar nad Hronom - Hron AHS 26.09.2020 10:00  0  2.4  22.7  23.6  24.6
Kľak APS2 26.09.2020 10:00  0  1.7  13  15  21.5
Žarnovica APS2 26.09.2020 10:00  0  1.2  17.6  20  22.8
Bzenica - Vyhniansky potok AHS 26.09.2020 10:00  0  1.2  16.3  17.3  19.2
Hronský Beňadik APS2 26.09.2020 10:00  0  0.4  16.8  19.9  22.8
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 26.09.2020 10:00  0  0.3  7.6  9.9  11.6
Pukanec APS2 26.09.2020 10:00  0  0.7  18.2  20.6  23.3
Žemberovce APS 26.09.2020 10:00  0  0.3  14.3  17  20.8
Levice APS2 26.09.2020 10:00  0  0.1  14.4  18.3  19.5
Jur nad Hronom - Hron AHS 26.09.2020 10:00  0  0.3  12.1  13.6  15.3
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 26.09.2020 10:00  0  0.3  12  16.7  17.7
Farná APS2 26.09.2020 10:00  0  0  14.2  15.4  18.6
Kamenín - Hron AHS 26.09.2020 10:00  0  0  15.5  17.7  18.2
Kamenica nad Hronom APS2 26.09.2020 10:00  0  0  17.2  19.3  20
Priemery:  0.5 5.5  14.6 19.8  24.9

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 26.09.2020 10:00  0.4  6.4  10.2  20.6  26
Málinec pod VN - Ipeľ AHS 26.09.2020 10:00  0.2  6.4  10.1  20.4  25.9
Kalinovo - Ipeľ AHS 26.09.2020 10:00  0  4  7.6  15  17
Budiná APS2 26.09.2020 10:00  0.1  2.3  8.6  15.6  21.4
Cinobaňa APS2 26.09.2020 10:00  0.1  4.5  7.7  13.5  20.3
Lučenec - Boľkovce AWS2 26.09.2020 10:00  0  2.2  5.9  10.8  10.9
Prša - Suchá AHS 26.09.2020 10:00  0  0  0  0  1.5
Ožďany APS2 26.09.2020 10:00  0.3  3.1  4.4  10.7  10.7
Radzovce APS2 26.09.2020 10:00  0  2.4  5.2  12.6  12.7
Lipovany APS2 26.09.2020 10:00  0.4  2.7  4.3  9  9
Horný Tisovník - Tisovník AHS 26.09.2020 10:00  0  2.7  14  23.1  29.5
Horný Tisovník APS2 26.09.2020 10:00  0.1  3  15.6  25  32.1
Dolná Strehová - Tisovník AHS 26.09.2020 10:00  0.2  0.7  1.7  6.7  6.7
Pôtor - Stará rieka AHS 26.09.2020 10:00  0.3  2.2  8.1  12.1  13.1
Bušince APS2 26.09.2020 10:00  0.2  2.9  7.6  12  12.1
Ľuboreč APS2 26.09.2020 10:00  0  2.5  4.5  9.1  9.9
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 26.09.2020 10:00  0  3.1  14.1  20  20.9
Dolné Plachtince AWS2 26.09.2020 10:00  0  2.6  10.6  16.1  16.6
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 26.09.2020 10:00  0  1.7  10.4  12.6  12.8
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 26.09.2020 10:00  1.7  6.6  15.5  17.1  18.6
Čelovce APS2 26.09.2020 10:00  0  1.8  12.9  16.5  17.9
Krupina - Krupinica AHS 26.09.2020 10:00  0  3  17  21.7  24.2
Bzovík AWS2 26.09.2020 10:00  0.1  3.2  18.2  21.3  28.3
Senohrad APS2 26.09.2020 10:00  0  3.3  16  20  25.3
Plášťovce - Krupinica AHS 26.09.2020 10:00  0  1.2  17.8  21.7  21.7
Plášťovce - Litava AHS 26.09.2020 10:00  0  1  15.7  19.7  19.9
Banská Štiavnica AWS2 26.09.2020 10:00  0  2.7  21.9  24.8  25.9
Ladzany APS2 26.09.2020 10:00  0  1  21.3  23.8  25.4
Dudince AWS2 26.09.2020 10:00  0  0.4  23.1  26.5  26.7
Horné Semerovce - Štiavnica AHS 26.09.2020 10:00  0  0.5  23  25.5  25.5
Sazdice - Búr AHS 26.09.2020 10:00  0  0  12.3  14  14.5
Lontov APS2 26.09.2020 10:00  0  0.1  13.8  15.8  16.7
Salka - Ipeľ AHS 26.09.2020 10:00  0  0  14.8  17  17.5
Priemery:  0.1 2.4  11.9 16.7  18.7

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 26.09.2020 10:00  2.6  10.7  13.6  29  34.1
Dobšiná - Dobšinský potok AHS 26.09.2020 10:00  3  10.3  11.8  23.4  28.1
Rožňava AWS2 26.09.2020 10:00  1.5  11.1  13.2  20  26
Kunova Teplica APS2 26.09.2020 10:00  1.9  7.6  8.6  16.3  17.3
Plešivec - Štítnik AHS 26.09.2020 10:00  1.4  6.8  7.8  13  13.7
Slavošovce APS2 26.09.2020 10:00  1.7  8.5  10.7  23.8  27
Muránska Huta - Predná Hora APS2 26.09.2020 10:00  3  11.5  15  33.2  37.2
Bretka - Slaná AHS 26.09.2020 10:00  1  5.9  6.9  16.8  16.8
Bretka - Muráň AHS 26.09.2020 10:00  0.8  6.7  7.6  19.3  19.5
Revúca - Zdychava AHS 26.09.2020 10:00  1.6  10.2  16.3  37.2  41.3
Revúca AWS2 26.09.2020 10:00  0.9  6.1  11.1  26.6  30.3
Ratková AWS2 26.09.2020 10:00  0.5  7.2  12.2  23.3  25.8
Skerešovo APS2 26.09.2020 10:00  1  4.8  6.6  15.7  16
Štrkovec APS2 26.09.2020 10:00  0.3  7  7.7  16.1  16.3
Behynce - Turiec AHS 26.09.2020 10:00  0.5  5.1  5.6  15.2  15.2
Lenartovce APS2 26.09.2020 10:00  0.2  4  5.1  12.6  12.7
Tisovec APS2 26.09.2020 10:00  0.4  6.9  8.7  16.3  23.7
Hnúšťa - Klenovská Rimava AHS 26.09.2020 10:00  0.2  4.9  6.3  15.4  18.2
Hnúšťa-Likier - Rimava AHS 26.09.2020 10:00  0.2  4.2  5.4  13.3  15
Rimavské Brezovo APS2 26.09.2020 10:00  0.4  4.8  5.7  13.1  14.1
Lom nad Rimavicou AWS2 26.09.2020 10:00  0.5  10.2  15.1  25.5  32.5
Kokava nad Rimavicou APS2 26.09.2020 10:00  0.5  6.6  9.8  20.5  23.6
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 26.09.2020 10:00  0.2  4  5.2  11.3  11.3
Rimavská Sobota AWS2 26.09.2020 10:00  0.3  3  4.3  10.6  10.6
Hajnáčka APS2 26.09.2020 10:00  0  3.3  4.9  11  11
Hostice APS2 26.09.2020 10:00  0.8  3.1  4.2  9.5  9.5
Jesenské - Gortva AHS 26.09.2020 10:00  0.2  2.2  3.4  10.1  10.1
Teplý Vrch APS2 26.09.2020 10:00  0.7  5.4  8  16.6  16.6
Rimavská Seč - Blh AHS 26.09.2020 10:00  0  2.7  4.9  12  12
Vlkyňa - Rimava AHS 26.09.2020 10:00  0.2  2.9  3.9  12.1  12.1
Priemery:  0.9 6.3  8.3 18  19.9

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 26.09.2020 10:00  5.4  20  22  31.9  36
Medzev AHS 26.09.2020 10:00  3.4  15.5  16.5  23.2  27.1
Moldava nad Bodvou - Bodva AHS 26.09.2020 10:00  1.5  7.4  8.4  10.8  11.8
Moldava nad Bodvou AWS2 26.09.2020 10:00  2.2  7.8  9  11.8  13.2
Buzica APS2 26.09.2020 10:00  5.4  11.6  12.9  16.6  17.5
Janík AHS 26.09.2020 10:00  1  8.1  8.4  10.4  10.6
Turňa nad Bodvou APS2 26.09.2020 10:00  1.2  9.9  10.9  15.1  17.3
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 26.09.2020 10:00  1.6  8.7  9.7  14  15.8
Silica AWS2 26.09.2020 10:00  2.3  10.4  11.4  17.8  21.4
Hosťovce - Bodva AHS 26.09.2020 10:00  2.2  8.3  9.3  12.7  14.7
Priemery:  2.6 10.8  11.9 16.4  18.5

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 26.09.2020 10:00  3.2  11  16.5  35.7  44.2
Gánovce AWS2 26.09.2020 10:00  2.3  6.1  8.4  16.3  18.6
Hrabušice APS2 26.09.2020 10:00  2.4  8.5  12.1  23.1  28
Hrabušice - Hornád AHS 26.09.2020 10:00  2.4  7.8  10.3  21.1  25.5
Uloža APS2 26.09.2020 10:00     0.5  1  7  10.1
Spišské Vlachy AWS2 26.09.2020 10:00  3.3  7.6  7.9  11.3  13.1
Spišské Vlachy - Hornád AHS 26.09.2020 10:00  2.7  7.2  7.7  11.3  13.3
Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS2 26.09.2020 10:00  3.1  13.4  21.1  38.4  48.9
Mlynky APS2 26.09.2020 10:00  5.9  17.1  19.8  32.1  36.5
Rudňany APS2 26.09.2020 10:00  5  11.2  12  17.2  22.9
Nálepkovo APS2 26.09.2020 10:00  3.2  11  12.3  19.2  30.5
Švedlár AWS2 26.09.2020 10:00  4.4  12.5  14.3  22.6  27.7
Smolník APS2 26.09.2020 10:00  7.3  25.4  26.6  35.6  42.3
Gelnica APS2 26.09.2020 10:00  7.7  15.4  16.3  24.1  28.1
Lipovce APS2 26.09.2020 10:00  3.3  5.2  5.6  10.4  12.1
Kojšovská Hoľa AWS2 26.09.2020 10:00  7.5  27.4  28.1  37.8  43.9
Košická Belá APS2 26.09.2020 10:00  9.2  14.4  14.6  24.7  28.6
Klenov APS2 26.09.2020 10:00  3.6  6.9  7  13  15
Torysky APS2 26.09.2020 10:00  5.9  10.2  11.5  18.5  22.8
Brezovica nad Torysou APS2 26.09.2020 10:00  5  6.8  6.8  9.9  10.9
Jakubovany AWS2 26.09.2020 10:00  2.4  4.4  5.3  11.6  11.9
Prešov - Planetárium APS2 26.09.2020 10:00  3.2  6.9  9.3  15  15.4
Prešov - Torysa AHS 26.09.2020 10:00  3.7  7.1  10.6  17.5  17.7
Osikov APS2 26.09.2020 10:00  4.6  7  7.4  11.3  11.3
Demjatá - Sekčov AHS 26.09.2020 10:00  3  4.2  4.4  7.1  7.1
Kapušany APS2 26.09.2020 10:00  3.2  4.7  5  9.2  9.4
Zlatá Baňa AWS2 26.09.2020 10:00  4.2  6  6.5  13  15.5
Ploské APS2 26.09.2020 10:00  3.6  5.5  6.9  12.3  14.9
Herľany APS2 26.09.2020 10:00  2.1  4  4.2  7.2  10.3
Svinica - Svinický potok AHS 26.09.2020 10:00  1.2  3.7  4.4  7.3  10.3
Vyšný Čaj APS2 26.09.2020 10:00  1.2  2.8  3.5  6.9  9
Košice - Podhradová APS 26.09.2020 10:00  2.6  6.8  9.3  18.8  27
Košice - letisko AWS2 26.09.2020 10:00  2.1  5.5  6.4  14.4  17.8
Milhosť APS2 26.09.2020 10:00  1  5.3  5.4  8.1  10.6
Priemery:  3.8 8.8  10.3 17.3  20.9

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Snina - Pčolinka AHS 26.09.2020 10:00  2.7  4.6  5.4  5.9  11.5
Habura APS2 26.09.2020 10:00  2.3  3.1  4.8  5.5  6.7
Medzilaborce AWS2 26.09.2020 10:00  2.5  3.3  4.7  5.6  6.2
Medzilaborce - Vydranka AHS 26.09.2020 10:00  2  2.7  4  5.2  5.9
Starina APS2 26.09.2020 10:00  2.4  3.5  4.1  4.4  11.7
Snina AHS 26.09.2020 10:00  0  0  0  0.2  0.7
Výrava APS2 26.09.2020 10:00  1.7  2  2.3  3.1  5.8
Koškovce APS2 26.09.2020 10:00  3.8  5.7  6.8  9.2  10.7
Koškovce - Laborec AHS 26.09.2020 10:00  3.9  5.4  6.4  9.3  10.8
Osadné AWS2 26.09.2020 10:00  1.6  2.2  2.7  2.7  15.1
Papín APS 26.09.2020 10:00  1  2.3  3  3.8  8.7
Zemplínske Hámre APS2 26.09.2020 10:00  5.8  10.3  12.2  13.4  23.2
Kamenica nad Cirochou AWS2 26.09.2020 10:00  5.7  7.5  9.6  12.6  19.7
Strážske APS2 26.09.2020 10:00  1.7  2.9  7.2  10.7  11.4
Michalovce AWS2 26.09.2020 10:00  1.6  2.1  6.2  9.4  11.5
Michalovce-Stráňany - Laborec AHS 26.09.2020 10:00  1.5  3  5.7  8.1  10.8
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 26.09.2020 10:00  1.2  2.4  5.4  8.4  11.3
Zboj APS2 26.09.2020 10:00  1.2  1.4  1.6  2.1  6.9
Kolbasov APS2 26.09.2020 10:00  2.3  2.8  2.9  3.4  12.6
Klenová APS2 26.09.2020 10:00  2.4  3.2  3.2  3.9  10.8
Podhoroď APS2 26.09.2020 10:00  3.1  4.1  4.4  4.7  14.6
Orechová AWS2 26.09.2020 10:00  0.9  1  1.1  1.2  13.4
Vysoká nad Uhom AWS2 26.09.2020 10:00  5.3  5.4  5.8  7.1  12
Remetské Hámre APS2 26.09.2020 10:00  1.7  2.4  3.1  3.6  18.3
Ižkovce - Laborec AHS 26.09.2020 10:00  1.2  2.2  4.4  8.9  13.3
Malcov APS2 26.09.2020 10:00  3.3  5.4  6.5  10.1  10.1
Cigeľka APS2 26.09.2020 10:00  3.5  7.2  7.3  9.9  9.9
Bardejov AWS2 26.09.2020 10:00  2.6  5.3  5.4  8.2  9
Bardejov - Topľa AHS 26.09.2020 10:00  2.7  5.7  5.7  8.7  9.4
Kurimka APS2 26.09.2020 10:00  0.3  1  1.8  6  6.1
Marhaň - Topľa AHS 26.09.2020 10:00  1  1.9  2.7  6.1  6.1
Okrúhle APS 26.09.2020 10:00  1.1  1.8  2.5  5.7  7.1
Kuková APS2 26.09.2020 10:00  1.5  2.5  4.2  7.9  8.4
Hanušovce nad Topľou APS2 26.09.2020 10:00  1.5  3.3  4.6  12  14.1
Nižná Polianka APS 26.09.2020 10:00  1.5  3.2  3.8  10.2  10.7
Roztoky AWS2 26.09.2020 10:00  1.7  2.2  2.5  5.7  6.1
Svidník - Ondava AHS 26.09.2020 10:00  1.7  2.5  3  6.4  7.9
Dlhoňa APS2 26.09.2020 10:00  2.1  2.9  3.8  6.2  7.2
Nižný Komárnik APS 26.09.2020 10:00  2.2  3.1  4.6  5.7  8.5
Svidník - Ladomírka AHS 26.09.2020 10:00  2  2.7  3.2  6.7  8.1
Stropkov - Tisinec AWS2 26.09.2020 10:00  2.1  3.1  4.2  6.7  8.6
Turany nad Ondavou APS2 26.09.2020 10:00  2.2  3.4  5.7  8.8  11.5
Oľka APS2 26.09.2020 10:00  4.4  6.6  7.9  10  10.8
Slovenská Kajňa APS2 26.09.2020 10:00  1.6  3.4  7  11  12.7
Čaklov AWS2 26.09.2020 10:00  1.9  4.2  6.8  10.3  11.8
Banské APS 26.09.2020 10:00  3.4  9.2  13.2  19  24.5
Dargov APS2 26.09.2020 10:00  1.7  7  10.3  14.8  16.8
Trebišov - Milhostov AWS2 26.09.2020 10:00  1.1  4.1  7.1  11  12.5
Hraň APS2 26.09.2020 10:00  2.2  4.5  5.7  7.7  8.3
Budkovce APS2 26.09.2020 10:00  1.6  2.5  5.7  9.6  14.8
Leles APS2 26.09.2020 10:00  0.5  1.6  2.5  3.4  6.9
Veľké Trakany APS2 26.09.2020 10:00  0.3  1.5  1.9  3.1  6
Somotor AWS2 26.09.2020 10:00  3.5  6  7.8  10.3  11.8
Streda nad Bodrogom - Bodrog AHS 26.09.2020 10:00  4.4  6.9  7.4  11.6  14.5
Slanská Huta APS2 26.09.2020 10:00  1.1  6.6  8.9  15.9  18.7
Michaľany APS2 26.09.2020 10:00  0.8  5.3  7  11.8  14
Priemery:  2.2 3.8  5.1 7.7  11

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 26.09.2020 10:00  3.4  8.9  14.3  24.4  31.5
Tatranská Polianka AWS2 26.09.2020 10:00  3.1  7.2  12.6  25.1  31.4
Svit - Mlynica AHS 26.09.2020 10:00  3.5  6.7  11.3  21.9  27.1
Poprad AWS2 26.09.2020 10:00  1.4  5.6  9.7  19.2  22.3
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 26.09.2020 10:00  1.5  4.9  7.9  15.7  18.2
Poprad-Matejovce I - Poprad AHS 26.09.2020 10:00  3.7  7.2  8.9  16.7  18.9
Skalnaté Pleso AWS2 26.09.2020 10:00  5.6  14.1  22.6  35.7  45.2
Tatranská Lomnica AWS2 26.09.2020 10:00  3.7  7.9  9.7  19.5  22.8
Stará Lesná AWS2 26.09.2020 10:00  3.3  6.5  8.5  17.6  20.5
Kežmarok APS2 26.09.2020 10:00  6.4  9.7  10.7  18.5  20.4
Kežmarok - Poprad AHS 26.09.2020 10:00  5.2  8.1  9.1  16.2  17.5
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 26.09.2020 10:00  4.5  9.4  10.8  19.8  22.2
Podolínec AWS2 26.09.2020 10:00  2.6  3.7  4.5  7  7.4
Jarabina APS2 26.09.2020 10:00  4.1  5  5.2  9.1  11.1
Jakubany APS2 26.09.2020 10:00  4.4  7  7.1  13.5  17.1
Plaveč AWS2 26.09.2020 10:00  2.9  3.6  3.7  6.8  7.9
Tatranská Javorina AWS2 26.09.2020 10:00  5  11.4  15.1  23.1  28.9
Osturňa APS2 26.09.2020 10:00  3.7  7  8.4  14.6  19.4
Reľov APS2 26.09.2020 10:00  6.7  9.5  10.3  19.8  21.1
Červený Kláštor AWS2 26.09.2020 10:00  6.5  7  7.6  13.7  15.7
Priemery:  4.1 7.5  9.9 17.9  21.3
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑