SHMÚ 65 rokov / 1954-2019 - Ďakujeme našim partnerom


Úhrn zrážok

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 18.11.2019 20:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Brestovec - Brestovský potok AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.5  1.5
Myjava - Myjava AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.2  1.2
Myjava AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.6  1.6
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.5  1.5
Vrbovce APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.3  1.3
Radošovce APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.6  0.6
Skalica APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1  1
Holíč AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.9  0.9
Kunov - Teplica AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Senica AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.4  0.4
Brezová pod Bradlom APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.4  1.4
Jablonica - Myjava AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Jablonica APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.3  1.3
Šaštín-Stráže - Myjava AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Šaštín Stráže APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Moravský Svätý Ján AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.3  0.3
Plavecký Peter APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.4  1.5
Sološnica APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.6  1.7
Malacky APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Pernek APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1  1.3
Priemery:  0 0  0 0.9  1

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava - Koliba AWS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.1  0.3
Bratislava - Koliba AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.1  0.3
Bratislava - Koliba APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.1  0.3
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.4
Hurbanovo AWS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0.1
Mužla AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0.3
Priemery:  0 0  0 0.1  0.2

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.9  1.6  1.6
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 18.11.2019 20:00  0  0.2  0.7  0.7  0.7
Východná - Čierny Váh APS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.8  1  1
Vyšná Boca APS2 18.11.2019 20:00  0  0  2.5  4.3  4.3
Kráľová Lehota - Hybica AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.5  1  1
Podbanské - Belá AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Podbanské AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.4  0.4  0.4
Liptovský Hrádok - Váh AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.3  1  1
Liptovský Hrádok AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.5  1.2  1.2
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.5  1  1
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.5  0.6  0.6
Demänovská Dolina - Jasná APS 18.11.2019 20:00     0  4.9  8.2  8.2
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  1  1.2  1.2
L. Mikuláš - Lipt. Ondrašová - Jalovecký p. AHS 18.11.2019 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Huty APS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Vlachy - Kľačianka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Partizánska Ľupča - Magurka APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.9  3.9  3.9
Liptovská Osada AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.5  2.5
Ružomberok - Štiavnička AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  0.7  0.7
Bešeňová - Váh AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Hubová - Váh AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.3  0.9  0.9
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.8  1  1
Oravská Lesná AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Novoť APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Zákamenné - Biela Orava AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Lokca APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.1  0.2
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Oravské Veselé AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Rabča AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Jablonka - Piekielnik AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Oravice APS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.2
Suchá Hora APS 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Liesek AWS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Liesek AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Trstená - Oravica AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Trstená - Jelešňa AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Tvrdošín - Orava AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Zuberec APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok AWS2 18.11.2019 20:00           0.1  0.5
Zázrivá APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Párnica - Zázrivka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Párnica APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.3  0.3
Turček APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  6.1  6.1
Turček - Turiec AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  5.2  5.2
Ivančiná - Turiec AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.7  1.7
Turčianske Teplice - Teplica AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  2  2
Turčianske Teplice AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.6  2.6
Blatnica APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.6  1.6
Kláštor pod Znievom APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.5  1.5
Turčianska Štiavnička APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.5  0.5
Martin - Žabokreky AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.9  0.9
Martinské hole APS 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  4.5  4.5
Martin - Pivovarský potok AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  1.2  1.2
Turany - Čiernik AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Strečno - Váh AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.2  2.2
Terchová - Vrátna dolina APS 18.11.2019 20:00  0  0  1.3  2.8  2.8
Stráža - Varínka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.7  0.7
Klokočov - Predmieranka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Turzovka AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.3  0.3
Turzovka - Kysuca AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Skalité APS 18.11.2019 20:00     0  0.1  0.2  0.2
Čadca AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  0.3  0.3
Čadca - Čierňanka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Stará Bystrica APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.6  0.6
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Nesluša APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Horný Vadičov APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.7  0.7
Rajecká Lesná APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  3.2  3.2
Šuja - Rajčanka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  2  2
Stránske APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.6  1.6
Poluvsie - Rajčanka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.8  0.8
Žilina AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.3  0.8  0.8
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Žilina - Dolný Hričov AWS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Žilina - Dolný Hričov AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Bytča - Petrovička AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Kúnovec APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.8  0.8
Lazy pod Makytou APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.2  2.3
Dohňany - Biela voda AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.5  1.5
Zubák APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  3.5  3.5
Pružina APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.7  2.7
Visolaje - Pružinka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.4  0.4
Košecké Podhradie APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  3.5  3.5
Horné Srnie - Vlára AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.2  1.2
Horné Srnie APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.7  1.7
Horná Súča APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  3.9  3.9
Trenčín AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.9  0.9
Bošáca - Zabudišová APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.4  2.4
Lubina APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.9  2.9
Čachtice - Jablonka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.7  1.7
Hrádok - Hrádocký potok AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.5  1.5
Priemery:  0 0  0.2 1.1  1.1

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.3  1.3
Dobrá Voda APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.9  0.9
Jaslovské Bohunice AWS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.7  0.7
Jaslovské Bohunice AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.7  0.7
Hlohovec - Váh AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.7  0.7
Smolenice APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.3  1.4
Častá APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.2  1.2
Modra,Piesok AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.5  1.8
Biely Kostol APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.4  0.4
Siladice APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.6  0.6
Slovenský Grob AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.3  0.4
Malý Javorník AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.8  1.7
Kráľová pri Senci AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.3
Sládkovičovo APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.5
Bratislava - letisko AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Bratislava - letisko AWS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Šaľa - Váh AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.7
Blahova APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.3  0.4
Kolárovo - Váh AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0.5
Kolárovo APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.1  1.2
Krajné APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.7  2.7
Priemery:  0 0  0 0.7  0.9

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Chvojnica APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  3.5  3.5
Nedožery - Nitra AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Prievidza - Nitra AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.3  0.3
Prievidza AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.6
Nitrianske Rudno APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  3.5  3.5
Krásna Ves - Bebrava AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.2  2.2
Nováky - Lehotský potok AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Bánovce nad Bebravou - Radiša AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.5  1.5
Nedašovce APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.6  0.8
Veľké Bielice - Nitrica AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Zlatníky APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.7  2.7
Nadlice - Bebrava AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Malá Lehota APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  3.6  3.6
Skýcov APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1  1
Žikava AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.3  1.3
Zlatno APS2 18.11.2019 20:00     0  0  1.6  1.7
Kamanová AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.3  1.3
Zlaté Moravce - Hostiansky potok AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.7  0.7
Horné Lefantovce APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.9  1.9
Čab-Sila - Radošinka AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Tesárske Mlyňany APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.4  1.6
Mochovce AWS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.5  1.7
Mochovce AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.5  1.7
Nitra AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.1  1.5
Lehota APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.6  2.2
Rastislavice APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.7  1.7
Veľké Lovce AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Zliechov APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  3.2  3.2
Bystričany APS 18.11.2019 20:00     0  0  1.1  1.1
Valaská Belá APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  4.1  4.1
Motešice APS 18.11.2019 20:00     0  0  3.3  3.3
Radošina APS 18.11.2019 20:00     0  0  1.4  1.4
Priemery:  0 0  0 1.5  1.6

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS 18.11.2019 20:00  0  0  1.1  2.2  2.2
Telgárt AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  1.1  2.2  2.2
Pohorelá APS2 18.11.2019 20:00  0  0  1  1.6  1.6
Polomka APS 18.11.2019 20:00  0  0  0.5  1.2  1.2
Brezno AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.5  0.8  0.8
Čierny Balog - Dobroč APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.3  1  1
Jasenie APS 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  0.3  0.3
Chata pod Hrbom APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  1.6  1.6
Slovenská Ľupča APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.1  1.1
Motyčky APS 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  6.5  6.6
Dolný Harmanec APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  4.8  4.8
Banská Bystrica - Bystrica AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  2.2  2.2
Králiky APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  5.5  5.5
Banská Bystrica AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.9  2.9
Banská Bystrica - Hron AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.3  1.7  1.7
Sliač AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.7  1.7
Detvianská Huta APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  1.7  1.7
Poľana (Očová-Pajta) APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.4  1.2  1.2
Vígľaš - Pstruša AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.2  1.2
Hrochoť APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.2  1.2
Dobrá Niva - Neresnica AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.4  1.4
Dobrá Niva APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  3.1  3.1
Zvolen - Slatina AHS 18.11.2019 20:00  0  0.3  0.3  2  2
Močiar APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  4.5  4.5
Kremnické Bane AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  4  4
Handlová - Nová Lehota APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  7.4  7.4
Žiar nad Hronom AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.3  2.3
Žiar nad Hronom - Hron AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.2  2.2
Žarnovica APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  4.1  4.1
Hronský Beňadik APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  2  2.2
Pukanec APS 18.11.2019 20:00     0  0  2.2  2.2
Žemberovce APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.9  2.2
Levice APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.5  1.8
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.5  1.5
Farná APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Kamenica nad Hronom APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0.1
Priemery:  0 0  0.2 2.3  2.3

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.9  0.9
Málinec pod VN - Ipeľ AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.7  0.7
Kalinovo - Ipeľ AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Divín - Budínsky potok AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.7  0.7
Budiná APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.4  1.4
Cinobaňa APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.9  0.9
Lučenec - Boľkovce AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Ožďany APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Radzovce APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.4  0.4
Lipovany APS2 18.11.2019 20:00  0.3  1  1.2  1.8  2.8
Kalonda - Ipeľ AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Horný Tisovník - Tisovník AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.3  2.3
Dolná Strehová - Tisovník AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Bušince APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.3  0.3
Ľuboreč APS2 18.11.2019 20:00              0
Želovce - Krtíš AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.3  0.3
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  4.5  4.5
Dolné Plachtince AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.6  1.6
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Krupina - Krupinica AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.9  2.9
Bzovík AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  3.3  3.3
Plášťovce - Krupinica AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Plášťovce - Litava AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.7  0.7
Banská Štiavnica AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  4.6  4.6
Ladzany APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  2.7  2.7
Dudince AWS 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.3  1.3
Dudince AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.3  1.3
Vyškovce nad Ipľom - Ipeľ AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Sazdice - Búr AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Lontov APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.5  0.5
Salka - Ipeľ AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 1.2  1.1

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 18.11.2019 20:00  0  0  2  3.2  3.2
Dobšiná - Dobšinský potok AHS 18.11.2019 20:00  0  0.2  1.5  2.2  2.2
Rožňava AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.4  0.4  0.4
Rožňava - Slaná AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Kunova Teplica APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.3  0.9  0.9
Slavošovce APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.8  1.8  1.8
Muránska Huta - Predná Hora APS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  1.2  2.3  2.3
Bretka - Slaná AHS 18.11.2019 20:00  0.3  0.3  0.3  1  1
Revúca - Zdychava AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  1  1
Skerešovo APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.7  0.7
Štrkovec APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Lenartovce - Slaná AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0.2
Lenartovce APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Tisovec APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  1  1
Klenovec APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.9  0.9
Rimavské Brezovo APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.8  0.8
Lom nad Rimavicou AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  1.4  1.4
Kokava nad Rimavicou APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  1.1  1.1
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Rimavská Sobota AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.1  0.1
Hajnáčka APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.6  0.6
Hostice APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.3  0.3
Jesenské - Gortva AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Teplý Vrch APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.3  0.3
Rimavská Seč - Blh AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Vlkyňa - Rimava AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0.3 0.8  0.8

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Medzev AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.7  0.7  0.9
Moldava nad Bodvou - Bodva AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Malá Ida APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.3  0.3  0.3
Buzica APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Turňa nad Bodvou APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.4  0.4  0.4
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Silica AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.5  0.5
Priemery:  0 0  0.3 0.3  0.4

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  1.1  1.7  1.7
Gánovce AWS 18.11.2019 20:00  0  0  0.5  0.6  0.6
Gánovce AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.5  0.6  0.6
Hrabušice APS2 18.11.2019 20:00     0  0.8  1  1
Hrabušice - Hornád AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.7  1  1
Spišská Nová Ves - Holubnica AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Uloža APS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.3  0.3  0.3
Spišské Vlachy AWS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.3  0.3  0.3
Spišské Vlachy - Hornád AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Stratená - Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS 18.11.2019 20:00  0  0  1.8  2.7  3.3
Stratená - Hnilec AHS 18.11.2019 20:00  0  0.2  2.7  3.9  3.9
Mlynky APS2 18.11.2019 20:00  0  0  1.4  2.6  2.6
Rudňany APS 18.11.2019 20:00  0  0.2  0.6  0.7  0.7
Nálepkovo APS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.7  0.7  0.7
Švedlár AWS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.6  0.6  0.6
Smolník APS2 18.11.2019 20:00  0  0.2  0.8  0.8  0.8
Gelnica APS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.5  0.5  0.5
Lipovce APS 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.3  0.4  0.4
Kojšovská Hoľa AWS2 18.11.2019 20:00  0  0.3  1.5  1.7  1.9
Košická Belá APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.6  0.6  0.6
Klenov APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Torysky APS 18.11.2019 20:00     0  0  0.1  0.1
Brezovica nad Torysou APS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.2  0.2  0.2
Jakubovany AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Prešov - Planetárium APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Prešov - Torysa AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Osikov APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Demjatá - Sekčov AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Kapušany APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Zlatá Baňa AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.4  0.4  0.4
Ploské APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.4  0.4  0.4
Herľany APS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.2  0.2  0.2
Svinica - Svinický potok AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Vyšný Čaj APS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Košice - Podhradová APS 18.11.2019 20:00           0  0
Košice - letisko AWS 18.11.2019 20:00  0  0  0.4  0.4  0.4
Košice - letisko AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.4  0.4  0.4
Milhosť APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Priemery:  0 0.1  0.5 0.6  0.7

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Habura APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Medzilaborce AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Starina APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Výrava APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Koškovce APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Koškovce - Laborec AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Osadné AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Papín APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Papín - Udava AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Zemplínske Hámre APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Strážske APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Michalovce AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Stráňany - Laborec AHS 18.11.2019 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Runina APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Kolbasov APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Zboj APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Klenová APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Podhoroď APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Orechová AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Vysoká nad Uhom AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Remetské Hámre APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Ižkovce - Laborec AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.3  0.3  0.5
Malcov APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Cigeľka APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Bardejov AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Kurimka APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Marhaň - Topľa AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Kuková APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Hanušovce nad Topľou APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Hanušovce nad Topľou - Topľa AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Nižná Polianka APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Roztoky AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Dlhoňa APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Nižný Komárnik APS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Stropkov - Tisinec AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Turany nad Ondavou APS2 18.11.2019 20:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Oľka APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Slovenská Kajňa APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Banské APS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Horovce - Ondava AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Dargov APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Trebišov - Milhostov AWS 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Milhostov AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Hraň APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Budkovce APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Leles APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Veľké Trakany APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Somotor AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Slanská Huta APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Michaľany APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.3  0.3  0.3
Tatranská Polianka AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Svit - Mlynica AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Poprad AWS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.4  0.4  0.4
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 18.11.2019 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Skalnaté Pleso AWS2 18.11.2019 20:00  0.3  0.6  1  1.2  1.6
Stará Lesná AWS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.3  0.3  0.3
Kežmarok APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 18.11.2019 20:00  0  0.2  0.4  0.4  0.4
Podolínec AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Jarabina APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Jakubany APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Plaveč AWS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Tatranská Javorina AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Osturňa APS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Reľov APS2 18.11.2019 20:00  0  0.1  0.2  0.3  0.4
Červený Kláštor AWS2 18.11.2019 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0.1  0.2 0.2  0.2
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑