SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na DážďVietor na horách Zobraziť výstrahy

SHMÚ vydal hydrologické výstrahy na   Povodeň z trvalého dažďa Zobraziť výstrahy

Úhrn zrážok

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 26.9.2020 11:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Brestovec - Brestovský potok AHS 26.09.2020 11:00  0  0.3  10.1  18.2  25.9
Myjava - Myjava AHS 26.09.2020 11:00  0  0  9.3  16.7  24.3
Myjava AWS2 26.09.2020 11:00  0  0.1  10.2  17.6  25.2
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 26.09.2020 11:00  0  0  10.5  17.7  24.3
Jablonica - Myjava AHS 26.09.2020 11:00  0  0.2  7.3  14.9  27.2
Jablonica APS2 26.09.2020 11:00  0  0.2  7.7  16.1  29
Vrbovce - Teplica AHS 26.09.2020 11:00  0  0.2  11  17.4  24.8
Kunov - Teplica AHS 26.09.2020 11:00  0  0.7  9.8  19.3  27.4
Senica AWS2 26.09.2020 11:00  0.1  0.6  10  20.7  29.5
Smrdáky APS2 26.09.2020 11:00  0  0.4  8.4  15  21.2
Šaštín Stráže APS2 26.09.2020 11:00  0  0.1  5.9  15.2  24.8
Skalica APS2 26.09.2020 11:00  0  0.3  8.2  12  20.5
Holíč AWS2 26.09.2020 11:00  0.1  0.4  6.7  13  19.3
Kopčany - Morava AHS 26.09.2020 11:00  0  0.2  6.3  13.9  18.8
Moravský Svätý Ján AWS2 26.09.2020 11:00  0  0.1  3.4  10  16.8
Plavecký Peter APS2 26.09.2020 11:00  0  0.1  6.5  15.6  30
Sološnica APS2 26.09.2020 11:00  0  0  4.9  13.9  28.3
Rohožník - Rudavka AHS 26.09.2020 11:00  0  0  4.1  13.9  27.4
Veľké Leváre - Rudava AHS 26.09.2020 11:00  0  0  3.5  10.1  19.2
Veľké Leváre - Rudava náhon AHS 26.09.2020 11:00  0  0  3.9  10.8  19.8
Záhorská Ves - Morava AHS 26.09.2020 11:00  0  0  2.4  6.9  14.7
Vysoká pri Morave - Morava AHS 26.09.2020 11:00  0  0.2  2.7  8.3  16.9
Pernek APS2 26.09.2020 11:00  0.2  0.3  5  16.5  38.2
Malacky APS 26.09.2020 11:00  0  0.1  4  12.3  26.1
Láb - Oliva AHS 26.09.2020 11:00  0  0  3.7  10.8  21.3
Láb - Močiarka AHS 26.09.2020 11:00  0  0.2  3.4  10.1  19.6
Zohor - Suchý potok AHS 26.09.2020 11:00  0  0  3.7  12  23.3
Priemery:  0 0.2  6.4 14  23.8

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava - Koliba APS2 26.09.2020 11:00  0  0.3  2.7  8  23.8
Bratislava - Koliba AWS2 26.09.2020 11:00  0.1  0.3  3  8.4  24.4
Bratislava - Dunaj AHS 26.09.2020 11:00  0  0.3  2.5  6.2  19.4
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 26.09.2020 11:00  0  0  1.2  2.7  17.2
Dobrohošť - Dunaj AHS 26.09.2020 11:00  0  0  3  7.8  26.6
Gabčíkovo - Dunaj AHS 26.09.2020 11:00  1.2  3.4  6.8  14.7  26.2
Gabčíkovo AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  3.5  9.3  33.3
Hurbanovo AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  7.8  29.6  49.2
Gbelce APS2 26.09.2020 11:00  0  0  11.1  18.5  19.2
Mužla AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  8.8  20.6  21.4
Priemery:  0.1 0.4  5 12.6  26.1

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička - Čierny Váh AHS 26.09.2020 11:00  0.2  5.4  12  23.6  28.1
Liptovská Teplička APS2 26.09.2020 11:00  0.5  8.2  17  29.5  33.6
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 26.09.2020 11:00  0.3  4.7  10.3  18.4  28.1
VN Čierny Váh APS2 26.09.2020 11:00  0.2  5.3  12.5  20.4  31.1
Východná - Biely Váh AHS 26.09.2020 11:00  0  2.3  7.7  10.6  15.8
Vyšná Boca APS2 26.09.2020 11:00  0.2  10.7  19.3  32.6  39.7
Kráľová Lehota - Boca AHS 26.09.2020 11:00  0  5.1  14.2  24.3  27.5
Kráľová Lehota - Hybica AHS 26.09.2020 11:00  0.2  5.1  15.4  29.4  33.6
Liptovský Hrádok - Váh AHS 26.09.2020 11:00  0  5.4  11.1  21.6  27.5
Liptovský Hrádok AWS2 26.09.2020 11:00  0.1  5  10.8  20.8  26.7
Podbanské - Belá AHS 26.09.2020 11:00  0.3  4.4  11.8  17.2  26.6
Podbanské AWS2 26.09.2020 11:00  0.3  4.4  12.6  17.8  26.1
Podtureň - Jamníček AHS 26.09.2020 11:00  0.2  4.4  8.6  16.7  21.6
Iľanovo - Iľanovianka AHS 26.09.2020 11:00  0  3.4  9.6  15.7  21.1
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 26.09.2020 11:00  0  3.9  7.3  11.5  15.2
Demänovská Dolina - Jasná APS2 26.09.2020 11:00  0.4  15.2  26.4  35  45.4
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 26.09.2020 11:00  0.3  6.2  13.1  17.8  22.7
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová AWS2 26.09.2020 11:00  0.1  3.7  7.2  10.7  14.1
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová - Jalovecký potok AHS 26.09.2020 11:00  0  3.7  7.1  10.3  13.5
Svätý Kríž - Palúdžanka AHS 26.09.2020 11:00  0.3  5.7  8.6  10.8  17.2
Huty APS2 26.09.2020 11:00  0.9  12.4  14.3  18.6  22.8
Liptovská Sielnica - Kvačianka AHS 26.09.2020 11:00  0.2  2.9  3.9  5.4  8.1
Prosiek - Prosiečanka AHS 26.09.2020 11:00  0  4.7  6.1  7.6  9.6
Vlachy - Kľačianka AHS 26.09.2020 11:00  0.5  4.2  4.4  6.6  9.1
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 26.09.2020 11:00  0.3  5.2  10.8  12.3  19.7
Bešeňová - Váh AHS 26.09.2020 11:00  0.2  5.2  7.6  9.6  15
Štiavnička (Ružomberok) AWS2 26.09.2020 11:00  0.5  5.9  11.2  13.3  16.3
Liptovská Lúžna - Lúžňanka AHS 26.09.2020 11:00  0  5.2  21.9  29.5  35.2
Liptovská Osada AWS2 26.09.2020 11:00  0.2  4.5  15.7  20  27.3
Hubová - Váh AHS 26.09.2020 11:00  0.3  0.5  1  1.5  2.7
Ľubochňa APS2 26.09.2020 11:00  0.2  7.6  12.5  13.4  15.7
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 26.09.2020 11:00  0.3  8.2  12.9  13.8  15.1
Oravská Lesná AWS2 26.09.2020 11:00  0.3  8.8  12.9  13.2  15
Zákamenné - Biela Orava AHS 26.09.2020 11:00  0.3  8.4  10.1  10.6  12.8
Novoť APS2 26.09.2020 11:00  0.1  8.6  9.6  9.8  12
Lokca - Biela Orava AHS 26.09.2020 11:00  0.2  6.6  8.3  9.8  12.5
Lokca APS2 26.09.2020 11:00  0.4  6.9  8.8  10.6  13.5
Mútne APS2 26.09.2020 11:00  0.1  6.6  7.8  8.1  9.8
Oravské Veselé AWS2 26.09.2020 11:00  0.3  7  8.9  9.6  11.7
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 26.09.2020 11:00  0.3  6.4  8.4  10.1  11.9
Oravská Polhora APS2 26.09.2020 11:00  0.1  6.2  7.6  8.9  9.5
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 26.09.2020 11:00  0  5.2  6.4  7.9  8.6
Rabča AWS2 26.09.2020 11:00  0  4.8  6.3  8.3  9.5
Zubrohlava - Polhoranka AHS 26.09.2020 11:00  0  3.7  5.4  7.6  9.3
Jablonka - Piekielnik AHS 26.09.2020 11:00  0  2.6  3.9  7  9
Suchá Hora APS2 26.09.2020 11:00  0.3  2.6  4.2  7.5  9.8
Trstená - Jelešňa AHS 26.09.2020 11:00  0  3.7  5.6  9.3  11
Tvrdošín - Orava AHS 26.09.2020 11:00  0  4.4  5.9  8.1  10.1
Oravice APS2 26.09.2020 11:00  0.8  5.2  10  17.6  22.3
Liesek AWS2 26.09.2020 11:00  0.1  4.6  6.4  10.2  11.5
Trstená - Oravica AHS 26.09.2020 11:00  0  3  5.4  9.1  10.6
Zuberec APS2 26.09.2020 11:00  1.1  8.5  12.4  20.2  23
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 26.09.2020 11:00  0.5  6.8  8.6  12  15.2
Chlebnice - Chlebnický potok AHS 26.09.2020 11:00  0.5  8.1  9.6  12.3  15.2
Oravský Podzámok AWS2 26.09.2020 11:00  0.3  12.1  13.6  14  16.6
Oravský Podzámok - Orava AHS 26.09.2020 11:00  0.3  10.4  12.1  12.8  15.1
Zázrivá APS2 26.09.2020 11:00  0.3  10  15  15.6  18
Párnica APS2 26.09.2020 11:00  0.2  10.8  15.4  16.1  16.9
Párnica - Zázrivka AHS 26.09.2020 11:00  0.2  11.1  16  16.5  17.2
Turčianska Štiavnička APS2 26.09.2020 11:00  0.9  5  8.9  10.2  11.5
Turček APS2 26.09.2020 11:00  0  3.1  18.8  23.4  24.7
Turček - Turiec AHS 26.09.2020 11:00  0  3.4  17.7  21.9  22.6
Ivančiná - Turiec AHS 26.09.2020 11:00  0  0  0.7  1.7  2.2
Turčianske Teplice - Teplica AHS 26.09.2020 11:00  0.2  3.2  20.2  22.9  23.7
Turčianske Teplice AWS2 26.09.2020 11:00              0.9
Háj - Somolický potok AHS 26.09.2020 11:00  0  3.5  23.7  27.4  28.4
Mošovce - Čierna voda AHS 26.09.2020 11:00  0  3.1  15.7  18.2  18.7
Kláštor pod Znievom APS2 26.09.2020 11:00  0  3.8  19.8  23.1  26.7
Blatnica APS2 26.09.2020 11:00  0.1  4.1  22.2  24.3  25.3
Žabokreky (pri Martine) AWS2 26.09.2020 11:00  0  3.5  11.8  13.4  14.2
Martin - Turiec AHS 26.09.2020 11:00  0  2.7  8.8  11.5  12.3
Martinské hole APS2 26.09.2020 11:00  0  2.9  14.8  22.2  25.7
Martin - Pivovarský potok AHS 26.09.2020 11:00  0  3  9.3  13  13.5
Turany - Čiernik AHS 26.09.2020 11:00  0.9  6.3  10.8  12  12.7
Strečno - Váh AHS 26.09.2020 11:00  0.2  5.1  16.2  19.4  22.1
Terchová - Vrátna dolina APS2 26.09.2020 11:00  0.1  8  10.6  14.1  19.4
Belá - Beliansky potok AHS 26.09.2020 11:00  0  7.1  12.5  16  21.4
Stráža - Varínka AHS 26.09.2020 11:00  0  6.9  14.8  18.2  22.4
Žilina-Vlčince AWS2 26.09.2020 11:00  0  4.6  19.3  21.1  22.9
Makov APS2 26.09.2020 11:00  0  6.1  25.1  31.2  46.5
Klokočov - Predmieranka AHS 26.09.2020 11:00  0  8.6  18.9  23.4  35.4
Turzovka AWS2 26.09.2020 11:00  0  6.8  17.4  19.3  30.6
Turzovka - Kysuca AHS 26.09.2020 11:00  0  5.6  15.2  16.2  26.1
Skalité APS2 26.09.2020 11:00  0  7.2  8.3  9.2  13.6
Čadca - Čierňanka AHS 26.09.2020 11:00  0  5.2  8.8  10.8  18.4
Čadca - Kysuca AHS 26.09.2020 11:00  0  4.9  8.6  10.1  19.3
Čadca-Horelica AWS2 26.09.2020 11:00  0  5.6  9.2  10.6  16.5
Nová Bystrica - Bystrica AHS 26.09.2020 11:00  0  8.6  10.8  11.3  12.5
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 26.09.2020 11:00  0  6.1  8.8  9.8  12.1
Horný Vadičov APS2 26.09.2020 11:00  0  6.6  10.2  12  15.4
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 26.09.2020 11:00  0  5.2  15.7  17.2  20.1
Rajecká Lesná - Lesňanka AHS 26.09.2020 11:00  0  4  28.7  32.6  42.2
Rajecká Lesná APS2 26.09.2020 11:00  0  4  24.4  26.3  40.1
Šuja - Rajčanka AHS 26.09.2020 11:00  0  4.4  29  32.4  43.3
Rajec - Čerňanka AHS 26.09.2020 11:00  0  3.9  25.8  28  36.4
Stránske APS2 26.09.2020 11:00  0  4.1  22.4  24.8  28.9
Poluvsie - Rajčanka AHS 26.09.2020 11:00  0  4.7  28.6  30.5  34.7
Lietava - Majer - Lietavka AHS 26.09.2020 11:00  0.3  3  20.7  21.9  26.3
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 26.09.2020 11:00  0.2  5.9  24.1  25.8  28.5
Dolný Hričov AWS2 26.09.2020 11:00  0  4.7  25.7  26.8  36.9
Bytča - Petrovička AHS 26.09.2020 11:00  0  4.7  16.7  18.2  33.5
Brvnište APS2 26.09.2020 11:00  0  5.2  15.7  29.4  56.6
Jasenica - Papradnianka AHS 26.09.2020 11:00  0  4.9  16.7  27.3  52.9
Prečín - Domanižanka AHS 26.09.2020 11:00  0  3.5  13  16.2  33.2
Považská Bystrica-Kúnovec APS 26.09.2020 11:00  0  5.8  20  40.6  76.8
Dohňany - Biela voda AHS 26.09.2020 11:00  0  4.2  17.7  30.5  51
Pružina APS2 26.09.2020 11:00  0  4.2  19.3  29.9  57.8
Visolaje - Pružinka AHS 26.09.2020 11:00  0  3.9  17.9  29.5  47.7
Beluša AWS2 26.09.2020 11:00  0  3.6  20.1  31.1  49.6
Zubák APS2 26.09.2020 11:00  0  2.9  23.1  41.8  79.9
Tuchyňa - Tovarský potok AHS 26.09.2020 11:00  0  2.4  21.1  34.4  63.5
Košecké Podhradie APS2 26.09.2020 11:00  0  2.5  19.4  29.7  52
Horné Srnie - Vlára AHS 26.09.2020 11:00  0  1.2  12.8  35.4  69.9
Horné Srnie APS2 26.09.2020 11:00  0  1.2  13.3  38  70.3
Horná Súča APS2 26.09.2020 11:00  0.1  0.9  14  27.4  54.1
Trenčín AWS2 26.09.2020 11:00  0  0.5  13.9  27.1  51.7
Selec APS2 26.09.2020 11:00  0.1  0.3  14.1  23.5  53.1
Bošáca - Zabudišová APS2 26.09.2020 11:00  0.4  0.8  9.4  15.1  36.4
Lubina APS2 26.09.2020 11:00  0  0.1  12.3  24.4  41
Hrádok - Hrádocký potok AHS 26.09.2020 11:00  0  0  13.2  24  36.8
Čachtice - Jablonka AHS 26.09.2020 11:00  0  0  10  18.8  36.7
Priemery:  0.1 5.1  13.4 18.4  25.9

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  9.2  24.7  39.8
Hlohovec - Váh AHS 26.09.2020 11:00  0  0  10  19.6  42
Siladice APS2 26.09.2020 11:00  0  0  7.4  15.7  36.5
Šaľa - Váh AHS 26.09.2020 11:00  0  0  5.8  17.1  34.4
Bratislava-Malé Pálenisko - Malý Dunaj AHS 26.09.2020 11:00  0  0  2.4  6.6  22.3
Bratislava - letisko AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  2.9  6.3  23.5
Nová Dedinka - Malý Dunaj AHS 26.09.2020 11:00  0  0  3.7  6.9  25.1
Blahová APS2 26.09.2020 11:00  0  0  3.1  8.2  24.2
Malý Javorník AWS2 26.09.2020 11:00  0.5  1  5  11.9  31.7
Svätý Jur - Šurský kanál AHS 26.09.2020 11:00  0  0  3.5  5.9  23.1
Slovenský Grob AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  2  4.3  22.2
Bernolákovo - Čierna Voda AHS 26.09.2020 11:00  0  0  2  4  19.7
Kráľová pri Senci AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  3.6  10.5  30.7
Modra,Piesok AWS2 26.09.2020 11:00  0  0.1  3.7  10.2  34.8
Dobrá Voda APS2 26.09.2020 11:00  0  0.1  8.7  17  31.7
Jaslovské Bohunice AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  7.6  15.8  27.9
Smolenice APS 26.09.2020 11:00  0  0.4  6.5  14.6  30.8
Biely Kostol APS2 26.09.2020 11:00  0  0  5.8  11.3  29.3
Častá APS 26.09.2020 11:00  0  0  4.8  11.2  29.9
Sládkovičovo APS2 26.09.2020 11:00  0  0  5  9.3  26.6
Žihárec AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  5.7  18.3  33.2
Kolárovo - Váh AHS 26.09.2020 11:00  0  0  4.2  20.2  33
Priemery:  0 0.1  5.1 12.3  29.7

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 26.09.2020 11:00  0  3.7  36.4  36.9  42.8
Chvojnica APS2 26.09.2020 11:00  0  2.9  22.9  25.8  34.2
Nedožery - Nitra AHS 26.09.2020 11:00  0  3.2  27.6  27.9  31.8
Prievidza - Nitra AHS 26.09.2020 11:00  0.5  1.3  2.3  2.8  7.7
Prievidza AWS2 26.09.2020 11:00  0  1.6  16.7  18.9  25.2
Handlová - Handlovka AHS 26.09.2020 11:00  0  3  29.4  31.1  34.8
Ráztočno APS2 26.09.2020 11:00  0.3  3.7  34.4  35.7  38.8
Nováky - Lehotský potok AHS 26.09.2020 11:00  0  0.7  11.5  14.8  21.5
Bystričany APS2 26.09.2020 11:00  0.2  0.3  13.9  15.9  24.9
Valaská Belá APS2 26.09.2020 11:00  0  1  18.7  25.4  84.3
Zliechov APS2 26.09.2020 11:00  0.1  2.8  17.1  26.2  65.7
Nitrianske Rudno APS2 26.09.2020 11:00  0  0.9  15.4  20.5  40
Krásna Ves - Bebrava AHS 26.09.2020 11:00  0  0.7  11.2  29.6  60.5
Uhrovec AWS2 26.09.2020 11:00  0  0.3  13.9  25.1  62.4
Bánovce nad Bebravou - Radiša AHS 26.09.2020 11:00  0  0.3  15  33.5  69.3
Zlatníky APS2 26.09.2020 11:00  0  0.2  12.7  32.6  60.9
Nedašovce APS2 26.09.2020 11:00  0  0.1  13.6  21  65
Nadlice - Bebrava AHS 26.09.2020 11:00  0.3  1  2  5.4  10.6
Nitrianska Streda - Nitra AHS 26.09.2020 11:00  0  0  14.7  35.5  67.4
Kamanová AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  9.3  27.1  46
Horné Lefantovce APS2 26.09.2020 11:00  0  0  11.4  37  58
Radošina APS2 26.09.2020 11:00  0  0  7.5  21.2  37
Čab-Sila - Radošinka AHS 26.09.2020 11:00  0  0  10.8  26.5  45.1
Nitra - Janíkovce AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  10.6  31.9  54.3
Malá Lehota APS2 26.09.2020 11:00  0  0.1  14  16.6  20.1
Skýcov APS 26.09.2020 11:00  0.1  0.1  16.1  22.5  27.6
Žikava AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  15.5  18.2  21.8
Zlatno APS2 26.09.2020 11:00  0  0  11.2  17.2  47.1
Tesárske Mlyňany APS2 26.09.2020 11:00  0  0  11.2  16.2  20.3
Vieska nad Žitavou - Žitava AHS 26.09.2020 11:00  0  0  9.1  15.9  19.6
Mochovce AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  11.1  15.6  17.4
Lehota APS2 26.09.2020 11:00  0  0  11.2  24.1  38.6
Rastislavice APS2 26.09.2020 11:00  0  0  9.9  24.1  36.7
Veľké Lovce AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  8.6  21.2  27.7
Chynorany - Nitra AHS 26.09.2020 11:00  0.2  0.5  1  2.7  4.9
Priemery:  0 0.8  14.2 22.9  39.1

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS2 26.09.2020 11:00  0.2  9.7  24.3  40.2  48.1
Pohorelá APS2 26.09.2020 11:00  0.5  8.8  18.3  31.4  36.8
Polomka APS2 26.09.2020 11:00  0.3  6.8  15.2  29  34.3
Pohronská Polhora APS2 26.09.2020 11:00  0.2  7  15  25.8  33.7
Brezno - Hron AHS 26.09.2020 11:00  0.2  7.9  12.1  17.7  21.6
Čierny Balog - Vydrovo AHS 26.09.2020 11:00  0.3  1  2  6.9  11.3
Brezno AWS2 26.09.2020 11:00  0.2  7  10.8  16.7  21.3
Čierny Balog - Dobroč APS2 26.09.2020 11:00  0.2  6.8  13.8  23  35.5
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 26.09.2020 11:00  0  7.2  14.6  24.2  37.1
Jarabá APS2 26.09.2020 11:00  0.2  10.7  16.1  23.8  33.2
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 26.09.2020 11:00  0.3  7.7  11.1  16.5  23
Jasenie - Jaseniansky potok AHS 26.09.2020 11:00  0  2.5  18  22.4  29.4
Jasenie APS2 26.09.2020 11:00  0.4  3.3  16.3  20.9  26.6
Chata pod Hrbom APS2 26.09.2020 11:00  0  1.6  14  20.2  28.7
Ľubietová - Hutná AHS 26.09.2020 11:00  0  1.7  9.6  11.6  18.5
Donovaly AWS2 26.09.2020 11:00  0.4  2.8  15  25  29.4
Motyčky APS2 26.09.2020 11:00  0.3  3.3  10.7  18.9  24.6
Dolný Harmanec APS2 26.09.2020 11:00  0.2  4.1  17.4  26.5  28.5
Banská Bystrica - Tajovský potok AHS 26.09.2020 11:00  0  3.5  11.3  18.4  24.1
Králiky APS2 26.09.2020 11:00  0.2  3.5  17.2  30.5  32.3
Banská Bystrica AWS2 26.09.2020 11:00  0.1  3.6  12.5  20.7  28.4
Banská Bystrica - Hron AHS 26.09.2020 11:00  0.3  3.7  11.8  19.2  22.7
Sliač AWS2 26.09.2020 11:00  0.1  3.1  9.4  15.5  17.2
Detvianska Huta APS2 26.09.2020 11:00  0.2  1.6  18.6  29.1  37.8
Poľana (Očová-Pajta) APS2 26.09.2020 11:00  0  2.7  12  17.5  27.7
Vígľaš - Pstruša AWS2 26.09.2020 11:00  0  2.2  6.3  12.1  20.8
Hrochoť APS2 26.09.2020 11:00  0  2.6  9.3  14.4  24.6
Dobrá Niva - Neresnica AHS 26.09.2020 11:00  0  2.7  7.3  10.3  14
Dobrá Niva APS2 26.09.2020 11:00  0  2.7  7.6  11.4  25.6
Zvolen - Slatina AHS 26.09.2020 11:00  0.3  3.2  10.4  14.8  18.5
Hronská Breznica - Jasenica AHS 26.09.2020 11:00  0  2.7  9.6  13.8  17
Močiar APS2 26.09.2020 11:00  0  2.7  13.7  16.3  16.8
Kremnické Bane AWS2 26.09.2020 11:00  0  3  15.7  19.7  20.3
Handlová - Nová Lehota APS2 26.09.2020 11:00  0  2.1  37.7  41.1  46.3
Žiar nad Hronom AWS2 26.09.2020 11:00  0  2  25.8  26.7  27.9
Žiar nad Hronom - Hron AHS 26.09.2020 11:00  0  1.7  22.4  23.6  24.6
Kľak APS2 26.09.2020 11:00  0  0  12.9  14.7  21.5
Žarnovica APS2 26.09.2020 11:00  0  0  17.6  20  22.8
Bzenica - Vyhniansky potok AHS 26.09.2020 11:00  0  0.2  16.3  17.3  19.2
Hronský Beňadik APS2 26.09.2020 11:00  0  0  12.9  19.9  22.8
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 26.09.2020 11:00  0  0  6.6  9.9  11.6
Pukanec APS2 26.09.2020 11:00  0  0  16.1  20.6  23.3
Žemberovce APS 26.09.2020 11:00  0  0  12.6  17  20.8
Levice APS2 26.09.2020 11:00  0  0  10.9  18.3  19.5
Jur nad Hronom - Hron AHS 26.09.2020 11:00  0  0  9.6  13.3  15.3
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 26.09.2020 11:00  0  0  9.3  16.7  17.7
Farná APS2 26.09.2020 11:00  0  0  9.2  15.1  18.6
Kamenín - Hron AHS 26.09.2020 11:00  0  0  6.8  17.2  18.2
Kamenica nad Hronom APS2 26.09.2020 11:00  0  0  8.2  18.8  20
Priemery:  0.1 3  13.5 19.9  24.9

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 26.09.2020 11:00  0  1.2  10.2  20.6  26
Málinec pod VN - Ipeľ AHS 26.09.2020 11:00  0.3  1.3  10.4  20.7  26.2
Kalinovo - Ipeľ AHS 26.09.2020 11:00  0  0.5  7.6  15  17
Budiná APS2 26.09.2020 11:00  0  0.9  8  14.2  21.4
Cinobaňa APS2 26.09.2020 11:00  0  0.7  7.6  13.5  20.3
Lučenec - Boľkovce AWS2 26.09.2020 11:00  0  0.3  5.8  10.8  10.9
Prša - Suchá AHS 26.09.2020 11:00  0  0  0  0  1.5
Ožďany APS2 26.09.2020 11:00  0  0.8  4.4  10.7  10.7
Radzovce APS2 26.09.2020 11:00  0  0.7  5.1  12.6  12.7
Lipovany APS2 26.09.2020 11:00  1.2  2.1  5.3  10.3  10.3
Horný Tisovník - Tisovník AHS 26.09.2020 11:00  0  1.4  14  22.8  29.5
Horný Tisovník APS2 26.09.2020 11:00  0  1.7  15.6  25  32.1
Dolná Strehová - Tisovník AHS 26.09.2020 11:00  0  0.5  1.5  6.7  6.7
Pôtor - Stará rieka AHS 26.09.2020 11:00  0  1.8  8.1  12.1  13.1
Bušince APS2 26.09.2020 11:00  0  1.8  7.1  11.9  12.1
Ľuboreč APS2 26.09.2020 11:00  0  1.4  4.5  9.1  9.9
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 26.09.2020 11:00  0  1.3  14  19.7  20.9
Dolné Plachtince AWS2 26.09.2020 11:00  0  1.3  10.6  15.9  16.6
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 26.09.2020 11:00  0  0.5  10.1  12.6  12.8
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 26.09.2020 11:00  1.2  5.1  16.4  18.3  19.8
Čelovce APS2 26.09.2020 11:00  0  0.5  12.7  16  17.9
Krupina - Krupinica AHS 26.09.2020 11:00  0  1  17  21.7  24.2
Bzovík AWS2 26.09.2020 11:00  0  1.4  18.2  21.2  28.3
Senohrad APS2 26.09.2020 11:00  0  1.6  16  19.4  25.3
Plášťovce - Krupinica AHS 26.09.2020 11:00  0  0.3  11.8  21.7  21.7
Plášťovce - Litava AHS 26.09.2020 11:00  0  0.3  10.3  19.7  19.9
Banská Štiavnica AWS2 26.09.2020 11:00  0  1  21.9  24.8  25.9
Ladzany APS2 26.09.2020 11:00  0  0  19  23.8  25.4
Dudince AWS2 26.09.2020 11:00  0  0  16.8  26.3  26.7
Horné Semerovce - Štiavnica AHS 26.09.2020 11:00  0  0  14.8  25.3  25.5
Sazdice - Búr AHS 26.09.2020 11:00  0  0  9.1  14  14.5
Lontov APS2 26.09.2020 11:00  0  0  9.5  15.7  16.7
Salka - Ipeľ AHS 26.09.2020 11:00  0  0  6.9  16.5  17.5
Priemery:  0.1 1  10.6 16.6  18.8

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 26.09.2020 11:00  0.3  8.8  13.3  29.2  33.2
Dobšiná - Dobšinský potok AHS 26.09.2020 11:00  0  8.9  11.8  23.4  27.4
Rožňava AWS2 26.09.2020 11:00  0  8.3  13.2  20  26
Kunova Teplica APS2 26.09.2020 11:00  0.1  5.9  8.8  16.5  17.4
Plešivec - Štítnik AHS 26.09.2020 11:00  0  5.1  7.6  13  13.7
Slavošovce APS2 26.09.2020 11:00  0.3  6.5  10.9  24.1  26.6
Muránska Huta - Predná Hora APS2 26.09.2020 11:00  0.4  9.5  15.2  33.7  37.7
Bretka - Slaná AHS 26.09.2020 11:00  0  3.7  6.7  16.8  16.8
Bretka - Muráň AHS 26.09.2020 11:00  0  4.2  7.6  19.3  19.5
Revúca - Zdychava AHS 26.09.2020 11:00  1.1  8.5  17.4  38.3  42.4
Revúca AWS2 26.09.2020 11:00  0.5  5.3  11.5  27  30.8
Ratková AWS2 26.09.2020 11:00  0.3  6.3  12.5  23.6  26.2
Skerešovo APS2 26.09.2020 11:00  0.3  3.9  6.9  16  16.3
Štrkovec APS2 26.09.2020 11:00  0  5.3  7.7  16.1  16.3
Behynce - Turiec AHS 26.09.2020 11:00  0  2.9  5.6  15.2  15.2
Lenartovce APS2 26.09.2020 11:00  0  2.6  5.1  12.6  12.7
Tisovec APS2 26.09.2020 11:00  0.2  4.5  8.8  16.5  23.6
Hnúšťa - Klenovská Rimava AHS 26.09.2020 11:00  0  2.9  6.3  15.4  18.2
Hnúšťa-Likier - Rimava AHS 26.09.2020 11:00  0  2.4  5.4  13.3  15
Rimavské Brezovo APS2 26.09.2020 11:00  0.1  2.4  5.8  13.2  14.2
Lom nad Rimavicou AWS2 26.09.2020 11:00  0.2  3.6  15.1  25.6  32.7
Kokava nad Rimavicou APS2 26.09.2020 11:00  0.2  2.6  10  20.6  23.6
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 26.09.2020 11:00  0  1.2  5.2  11.3  11.3
Rimavská Sobota AWS2 26.09.2020 11:00  0  1.1  4.3  10.6  10.6
Hajnáčka APS2 26.09.2020 11:00  0  0.5  4.9  11  11
Hostice APS2 26.09.2020 11:00  0  1.8  4.2  9.5  9.5
Jesenské - Gortva AHS 26.09.2020 11:00  0  1  3.4  10.1  10.1
Teplý Vrch APS2 26.09.2020 11:00  0  4.4  8  16.6  16.6
Rimavská Seč - Blh AHS 26.09.2020 11:00  0  1.5  4.7  12  12
Vlkyňa - Rimava AHS 26.09.2020 11:00  0  1.4  3.9  12.1  12.1
Priemery:  0.1 4.2  8.4 18.1  20

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 26.09.2020 11:00  0.1  15.5  22.1  30.8  36.1
Medzev AHS 26.09.2020 11:00  0  12.5  16.5  23.2  27.1
Moldava nad Bodvou - Bodva AHS 26.09.2020 11:00  0  5.7  8.4  10.8  11.8
Moldava nad Bodvou AWS2 26.09.2020 11:00  0.1  6.3  9  11.8  13.3
Buzica APS2 26.09.2020 11:00  0  10.1  12.9  16.6  17.5
Janík AHS 26.09.2020 11:00  0.2  5.4  8.6  10.6  10.8
Turňa nad Bodvou APS2 26.09.2020 11:00  0.1  8.2  11  15.2  17.4
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 26.09.2020 11:00  0  7  9.7  14  15.8
Silica AWS2 26.09.2020 11:00  0.1  7.8  11.5  17.9  21.5
Hosťovce - Bodva AHS 26.09.2020 11:00  0.3  7.4  9.6  12.8  15
Priemery:  0.1 8.6  11.9 16.4  18.6

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 26.09.2020 11:00  0.4  9.1  15.3  36.1  44.1
Gánovce AWS2 26.09.2020 11:00  0.1  5  7.1  16.2  18.7
Hrabušice APS2 26.09.2020 11:00  0.2  7.5  10.6  22.3  28.2
Hrabušice - Hornád AHS 26.09.2020 11:00  0.3  7.1  9.4  20.9  25.8
Uloža APS2 26.09.2020 11:00        0.9  5.2  10.1
Spišské Vlachy AWS2 26.09.2020 11:00  0.4  6.4  8.2  11.5  13.4
Spišské Vlachy - Hornád AHS 26.09.2020 11:00  0.4  6.1  8.1  11.4  13.7
Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS2 26.09.2020 11:00  0.1  11.1  18.8  38.3  48.8
Mlynky APS2 26.09.2020 11:00  0.6  16.5  19.8  32.1  37.1
Rudňany APS2 26.09.2020 11:00  0.3  9.3  12.3  16.7  23.2
Nálepkovo APS2 26.09.2020 11:00  0.2  8.9  12.4  18.4  30.6
Švedlár AWS2 26.09.2020 11:00  0.4  11  14.7  22.3  28.1
Smolník APS2 26.09.2020 11:00  0  19.7  26.6  35.4  42.3
Gelnica APS2 26.09.2020 11:00  1.7  15.3  17.3  25.4  29.8
Lipovce APS2 26.09.2020 11:00  3.7  8.7  9  14.1  15.7
Kojšovská Hoľa AWS2 26.09.2020 11:00  0.7  24.5  28.5  38.1  44.6
Košická Belá APS2 26.09.2020 11:00  0.8  14.8  15.3  25.1  29.3
Klenov APS2 26.09.2020 11:00  3.7  10  10.7  16.6  18.7
Torysky APS2 26.09.2020 11:00  0.9  9.2  12.5  17.8  23.7
Brezovica nad Torysou APS2 26.09.2020 11:00  5.6  11.9  12.4  15.4  16.5
Jakubovany AWS2 26.09.2020 11:00  2.3  4.7  7.4  11  14.2
Prešov - Planetárium APS2 26.09.2020 11:00  1.1  4.8  9  14.1  16.5
Prešov - Torysa AHS 26.09.2020 11:00  1.5  5.9  9.9  16.5  19.2
Osikov APS2 26.09.2020 11:00  0.6  6.1  7.9  10.6  11.9
Demjatá - Sekčov AHS 26.09.2020 11:00  0.2  3.4  4.4  6.1  7.3
Kapušany APS2 26.09.2020 11:00  0.5  4.1  5.3  8.4  9.9
Zlatá Baňa AWS2 26.09.2020 11:00  2.2  6.8  8.4  12.2  17.6
Ploské APS2 26.09.2020 11:00  2.4  7.2  8.9  13.5  17.3
Herľany APS2 26.09.2020 11:00  1.7  4.9  5.9  7  12
Svinica - Svinický potok AHS 26.09.2020 11:00  0.5  3.2  4.9  6.9  10.8
Vyšný Čaj APS2 26.09.2020 11:00  0.8  3.2  4.3  6.2  9.8
Košice - Podhradová APS 26.09.2020 11:00  0.7  6.2  8.4  18.9  27.7
Košice - letisko AWS2 26.09.2020 11:00  0.1  5  5.7  14.4  17.9
Milhosť APS2 26.09.2020 11:00  0  4.3  5.3  8  10.6
Priemery:  1.1 8.5  10.8 17.4  21.9

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Snina - Pčolinka AHS 26.09.2020 11:00  0.8  4.7  5.9  6.7  12.3
Habura APS2 26.09.2020 11:00  2.9  5.8  7.4  8.4  9.6
Medzilaborce AWS2 26.09.2020 11:00  2.8  6.1  7.2  8.4  9
Medzilaborce - Vydranka AHS 26.09.2020 11:00  2  4.7  5.5  6.9  7.9
Starina APS2 26.09.2020 11:00  1.2  4  5  5.6  13
Snina AHS 26.09.2020 11:00  0  0  0  0.2  0.7
Výrava APS2 26.09.2020 11:00  0.4  2.7  3  3.7  6.4
Koškovce APS2 26.09.2020 11:00  2.6  8  8.6  11.8  13.3
Koškovce - Laborec AHS 26.09.2020 11:00  1.9  7.1  7.8  11.2  12.7
Osadné AWS2 26.09.2020 11:00  2  4.1  4.3  4.7  17.1
Papín APS 26.09.2020 11:00  1.3  3.1  4.2  5.1  10
Zemplínske Hámre APS2 26.09.2020 11:00  1.9  10.9  13.8  15.3  25.1
Kamenica nad Cirochou AWS2 26.09.2020 11:00  2.6  9.1  11.4  15.1  22.3
Strážske APS2 26.09.2020 11:00  3.4  5.8  10.3  12.9  14.8
Michalovce AWS2 26.09.2020 11:00  4.5  6.4  9.8  13.8  16.1
Michalovce-Stráňany - Laborec AHS 26.09.2020 11:00  3.7  5.5  8.4  11.8  14.5
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 26.09.2020 11:00  5.3  6.8  9.7  13.4  16.6
Zboj APS2 26.09.2020 11:00  0.4  1.7  2  2.6  7.3
Kolbasov APS2 26.09.2020 11:00  0.9  3.4  3.8  4.2  13.5
Klenová APS2 26.09.2020 11:00  0.4  3.3  3.6  4.2  11.2
Podhoroď APS2 26.09.2020 11:00  0  3.6  4.3  4.7  14.6
Orechová AWS2 26.09.2020 11:00  1  2  2.1  2.2  14.4
Vysoká nad Uhom AWS2 26.09.2020 11:00  4.9  10.2  10.6  11.7  16.8
Remetské Hámre APS2 26.09.2020 11:00  0.6  2.6  3.5  4.2  18.8
Ižkovce - Laborec AHS 26.09.2020 11:00  1  2.5  4.9  9.6  14.3
Malcov APS2 26.09.2020 11:00  1.8  5.6  8.3  11.6  11.9
Cigeľka APS2 26.09.2020 11:00  2.9  8.2  10.2  12.3  12.7
Bardejov AWS2 26.09.2020 11:00  0.4  4.7  5.8  8.1  9.4
Bardejov - Topľa AHS 26.09.2020 11:00  0.2  4.7  5.9  8.4  9.6
Kurimka APS2 26.09.2020 11:00  0.5  1.8  2.5  6.8  7
Marhaň - Topľa AHS 26.09.2020 11:00  0  1.4  2.4  5.9  6.1
Okrúhle APS 26.09.2020 11:00  0.2  1.9  2.3  5.5  7.2
Kuková APS2 26.09.2020 11:00  0.5  2.1  4.3  7.8  8.9
Hanušovce nad Topľou APS2 26.09.2020 11:00  0.3  2.3  4.6  10.5  14.5
Nižná Polianka APS 26.09.2020 11:00  1.1  4.2  4.5  11.3  11.8
Roztoky AWS2 26.09.2020 11:00  1  3.1  3.3  6.7  7.1
Svidník - Ondava AHS 26.09.2020 11:00  0.5  3  3.5  6.9  8.4
Dlhoňa APS2 26.09.2020 11:00  0.8  3.5  4.1  6.9  7.9
Nižný Komárnik APS 26.09.2020 11:00  2  4.9  6  7.7  10.6
Svidník - Ladomírka AHS 26.09.2020 11:00  0.5  3  3.5  6.9  8.6
Stropkov - Tisinec AWS2 26.09.2020 11:00  1  4  4.5  7.6  9.6
Turany nad Ondavou APS2 26.09.2020 11:00  1.1  4.4  5.4  9.7  12.6
Oľka APS2 26.09.2020 11:00  1.4  7.3  8.5  10.9  12.2
Slovenská Kajňa APS2 26.09.2020 11:00  6.1  9  10.6  15.4  18.8
Čaklov AWS2 26.09.2020 11:00  1.6  4.3  7.5  11.4  13.5
Banské APS 26.09.2020 11:00  2.4  7.8  14.5  18  26.9
Dargov APS2 26.09.2020 11:00  2  6.6  11.3  14.4  18.7
Trebišov - Milhostov AWS2 26.09.2020 11:00  3.3  5.5  9.1  12.8  15.8
Hraň APS2 26.09.2020 11:00  4.5  8.1  10.1  11.8  12.8
Budkovce APS2 26.09.2020 11:00  2.6  4.5  7.7  12  17.4
Leles APS2 26.09.2020 11:00  0.9  2.1  3.2  4.3  7.8
Veľké Trakany APS2 26.09.2020 11:00  2.6  4  4.4  5.2  8.6
Somotor AWS2 26.09.2020 11:00  1.4  7.3  9.1  11.2  13.2
Streda nad Bodrogom - Bodrog AHS 26.09.2020 11:00  1  7.6  8.4  11.8  15.5
Slanská Huta APS2 26.09.2020 11:00  1.8  7.1  10.7  16.2  20.6
Michaľany APS2 26.09.2020 11:00  1  5.7  7.9  11.7  15
Priemery:  1.7 4.9  6.5 9  12.7

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 26.09.2020 11:00  1.6  8  15.8  26  31.4
Tatranská Polianka AWS2 26.09.2020 11:00  0.5  5.9  11.9  25.6  31.9
Svit - Mlynica AHS 26.09.2020 11:00  0.2  5.4  10.8  22.1  27.3
Poprad AWS2 26.09.2020 11:00  0.2  4  8.8  19.2  22.5
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 26.09.2020 11:00  0.2  3.9  6.6  15.7  18.4
Poprad-Matejovce I - Poprad AHS 26.09.2020 11:00  0  6.4  8.1  16.4  18.9
Skalnaté Pleso AWS2 26.09.2020 11:00  1.4  11.4  21.8  37.1  46.6
Tatranská Lomnica AWS2 26.09.2020 11:00  1  7.1  9.8  20.4  23.7
Stará Lesná AWS2 26.09.2020 11:00  0.6  6  8.3  18.2  21.1
Kežmarok APS2 26.09.2020 11:00  0.9  9.6  10.7  17.8  21.2
Kežmarok - Poprad AHS 26.09.2020 11:00  1  8.1  9.1  16  18.5
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 26.09.2020 11:00  0.9  8.4  11.2  20.6  23.1
Podolínec AWS2 26.09.2020 11:00  3.9  7.2  8.4  10.4  11.3
Jarabina APS2 26.09.2020 11:00  3.4  8  8.6  12.2  14.5
Jakubany APS2 26.09.2020 11:00  2.4  8  9.4  15  19.5
Plaveč AWS2 26.09.2020 11:00  4.5  7.8  8.1  11.3  12.4
Tatranská Javorina AWS2 26.09.2020 11:00  0.7  9.3  14.3  23.9  29.6
Osturňa APS2 26.09.2020 11:00  0.1  5.3  8  14.7  19.5
Reľov APS2 26.09.2020 11:00  0.5  9.5  10.1  19.5  21.6
Červený Kláštor AWS2 26.09.2020 11:00  0.8  7.7  8  14  16.5
Priemery:  1.2 7.4  10.4 18.8  22.5
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑