Úhrn zrážok

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 27.10.2020 17:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Brestovec - Brestovský potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Myjava - Myjava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Myjava AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Brezová pod Bradlom - Brezovský potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Brezová pod Bradlom APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Jablonica - Myjava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Jablonica APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Vrbovce - Teplica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Sobotište - Teplica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Senica - Kunov AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Šaštín - Stráže APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Skalica APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Radošovce APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Holíč AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kopčany - Morava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Moravský Svätý Ján AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.5
Plavecký Peter APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Sološnica APS2 27.10.2020 17:00  0.1  0.1  0.1  0.1  0.1
Rohožník - Rudavka AHS 27.10.2020 17:00  0.2  0.2  0.2  0.2  0.2
Veľké Leváre - Rudava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Veľké Leváre - Rudava náhon AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Záhorská Ves - Morava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Vysoká pri Morave - Morava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 27.10.2020 17:00  0.3  0.3  0.3  0.3  0.3
Malacky APS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Láb - Oliva AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Láb - Močiarka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Zohor - Suchý potok AHS 27.10.2020 17:00  0.2  0.2  0.2  0.2  0.2
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba APS2 27.10.2020 17:00  0.1  0.1  0.1  0.1  0.1
Bratislava - Koliba AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Dunaj AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0.2  0.2
Dobrohošť - Dunaj AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo - Mošonský Dunaj AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Hamuliakovo - Dunaj AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Mužla AWS2 27.10.2020 17:00  0  0.1  0.1  0.2  0.2
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.1
Liptovská Teplička - Čierny Váh AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
VN Čierny Váh APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.1
Východná - Biely Váh AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Vyšná Boca APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.4
Malužiná - Boca AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kráľová Lehota - Boca AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.2
Kráľová Lehota - Hybica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok - Váh AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Dovalovo - Dovalovec AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Podbanské - Belá AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.2
Podbanské AWS2 27.10.2020 17:00        0  0  0.2
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Podtureň - Jamníček AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Iľanovo - Iľanovianka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Demänovská Dolina - Jasná APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová - Jalovecký potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Svätý Kríž - Palúdžanka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Huty APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Liptovská Sielnica - Kvačianka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Prosiek - Prosiečanka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Vlachy - Kľačianka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bešeňová - Váh AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Štiavnička (Ružomberok) AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Liptovská Lúžna - Lúžňanka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Liptovská Osada AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.5
Podsuchá - Revúca AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Hubová - Váh AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Oravská Lesná AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Zákamenné - Biela Orava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Novoť APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Lokca - Biela Orava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Lokca APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Mútne APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Oravské Veselé AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Rabča AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Zubrohlava - Polhoranka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Jablonka - Piekielnik AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Suchá Hora APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Trstená - Jelešňa AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Tvrdošín - Orava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Oravice APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Liesek AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Trstená - Oravica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Zuberec APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Chlebnice - Chlebnický potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok - Orava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Zázrivá APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Párnica APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Párnica - Zázrivka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Turčianska Štiavnička APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Turček APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Turček - Turiec AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice - Teplica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice AWS2 27.10.2020 17:00     0  0  0  0
Háj - Somolický potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Mošovce - Čierna voda AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kláštor pod Znievom APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Blatnica - Gaderský potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Blatnica APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Žabokreky (pri Martine) AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Martin - Turiec AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Martinské hole APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Martin - Pivovarský potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Turany - Čiernik AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Strečno - Váh AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Terchová - Vrátna dolina APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Belá - Beliansky potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Stráža - Varínka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Žilina-Vlčince AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Makov APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Klokočov - Predmieranka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Turzovka AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Turzovka - Kysuca AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Skalité APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Čadca - Čierňanka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Čadca - Kysuca AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Čadca-Horelica AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Nová Bystrica - Bystrica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Stará Bystrica APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Horný Vadičov APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0.1  0.1
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Nesluša APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0.1  0.1
Rajecká Lesná - Lesňanka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Šuja - Rajčanka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Rajec - Čerňanka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Stránske APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Poluvsie - Rajčanka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Lietava - Majer - Lietavka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Dolný Hričov AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bytča - Petrovička AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Brvnište APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Jasenica - Papradnianka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Prečín - Domanižanka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Považská Bystrica - Kúnovec APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Lazy pod Makytou APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Vydrná - Petrinovec AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Dohňany - Biela voda AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Pružina APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Visolaje - Pružinka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Beluša AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Zubák APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Tuchyňa - Tovarský potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Košecké Podhradie APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie - Vlára AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Horná Súča APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Trenčín AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Selec APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bošáca - Zabudišová APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Lubina APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0.1  0.1
Hrádok - Hrádocký potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Krajné APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Čachtice - Jablonka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Hlohovec - Váh AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Siladice APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Šaľa - Váh AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Malé Pálenisko - Malý Dunaj AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Nová Dedinka - Malý Dunaj AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Blahová APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Malý Javorník AWS2 27.10.2020 17:00  0.2  0.2  0.2  0.2  0.2
Svätý Jur - Šurský kanál AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Slovenský Grob AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bernolákovo - Čierna Voda AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kráľová pri Senci AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Vajnory - Račiansky potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Modra - Piesok AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Dobrá Voda APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Smolenice APS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Biely Kostol APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Častá APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Sládkovičovo APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Žihárec AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kolárovo - Váh AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Chynorany - Nitra AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Chvojnica APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Nedožery - Nitra AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Prievidza - Nitra AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Prievidza AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Handlová - Handlovka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Ráztočno APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Nováky - Lehotský potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bystričany APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Valaská Belá APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Zliechov APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Rudno APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Veľké Bielice - Nitrica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Krásna Ves - Bebrava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Uhrovec AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bánovce nad Bebravou - Radiša AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Zlatníky APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Nedašovce APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Nadlice - Bebrava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Nitrianska Streda - Nitra AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kamanová AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Horné Lefantovce APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Radošina APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Čab-Sila - Radošinka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Zbehy - Andač AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Nitra - Janíkovce AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Malá Lehota APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Skýcov APS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Žikava AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Zlaté Moravce - Hostiansky potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Tesárske Mlyňany APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Vieska nad Žitavou - Žitava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Vlkas - Žitava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Lehota APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Rastislavice APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Veľké Lovce AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  2.1
Pohorelá APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.6
Polomka APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.1
Pohronská Polhora APS2 27.10.2020 17:00  0.2  2.4  2.8  2.8  3.1
Michalová-Kubická - Rohozná AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.3
Brezno - Hron AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.3
Čierny Balog - Vydrovo AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.5
Brezno AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.3
Čierny Balog - Dobroč APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.3
Jarabá APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.4
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.3
Jasenie - Jaseniansky potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Jasenie APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Chata pod Hrbom APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Ľubietová - Hutná AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Slovenská Ľupča APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Donovaly AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.6
Motyčky APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.3
Dolný Harmanec APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Bystrica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Tajovský potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0.2  0.2
Králiky APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Hron AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Sliač AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Detvianska Huta APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.3
Poľana (Očová-Pajta) APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Vígľaš - Pstruša AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Hrochoť APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva - Neresnica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Zvolen - Slatina AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0.2  0.2
Hronská Breznica - Jasenica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Močiar APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kremnické Bane AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Handlová - Nová Lehota APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom - Hron AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kľak APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Žarnovica APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bzenica - Vyhniansky potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Brehy - Hron AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Hronský Beňadik APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Pukanec APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Žemberovce APS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Levice APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Jur nad Hronom - Hron AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0.2  0.2
Farná APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Hronom APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0.1 0.1  0.2

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.1
Málinec pod VN - Ipeľ AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kalinovo - Ipeľ AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0.2  0.2
Divín - prevod vody z VN Mýtna AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Budiná APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Cinobaňa APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Boľkovce AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Tuhársky potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Ožďany APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Radzovce APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Lipovany APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník - Tisovník AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Dolná Strehová - Tisovník AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Pôtor - Stará rieka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bušince APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Ľuboreč APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Dolné Plachtince AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Čelovce APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Krupina - Krupinica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bzovík AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Senohrad APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Krupinica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Litava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Banská Štiavnica AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Ladzany APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Horné Semerovce - Štiavnica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Sazdice - Búr AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Lontov APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Salka - Ipeľ AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  1.2
Dobšiná - Dobšinský potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  1
Rožňava AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kunova Teplica APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Plešivec - Štítnik AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Slavošovce APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.2
Muránska Huta - Predná Hora APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  1.7
Bretka - Slaná AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bretka - Muráň AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Revúca AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.5
Ratková AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Skerešovo APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Štrkovec APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Behynce - Turiec AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Lenartovce APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Tisovec APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.8
Klenovec APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.4
Hnúšťa - Klenovská Rimava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.2
Hnúšťa-Likier - Rimava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Rimavské Brezovo APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Lom nad Rimavicou AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.2
Kokava nad Rimavicou APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.3
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Hajnáčka APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Hostice APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Jesenské - Gortva AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Teplý Vrch APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Rimavská Seč - Blh AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Vlkyňa - Rimava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.2

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Medzev AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou - Bodva AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Buzica APS2 27.10.2020 17:00        0  0  0
Janík AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Silica AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Hosťovce - Bodva AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  1.3
Gánovce AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Hrabušice APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.6
Hrabušice - Hornád AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.5
Spišská Nová Ves - Holubnica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  1
Uloža APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  1.4
Spišské Vlachy AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Spišské Vlachy - Hornád AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  2.2
Mlynky APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  2.4
Rudňany APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Nálepkovo APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Švedlár AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Smolník APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Gelnica APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Lipovce APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kojšovská hoľa AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0.1  1
Košická Belá APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Klenov APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Torysky APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  1.4
Brezovica nad Torysou APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  1.2
Jakubovany AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Prešov - Planetárium APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Prešov - Torysa AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0.2  0.2
Osikov APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Demjatá - Sekčov AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kapušany APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Zlatá Baňa AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Ploské APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Herľany APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Svinica - Svinický potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Vyšný Čaj APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Košice - Podhradová APS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Milhosť APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.4

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Snina - Pčolinka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Habura APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Medzilaborce AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Medzilaborce - Vydranka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Starina APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Koškovce APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Koškovce - Laborec AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Osadné AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Papín APS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Zemplínske Hámre APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Strážske APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Michalovce AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Stráňany - Laborec AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0.2  0.2
Zboj APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kolbasov APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Klenová APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Podhoroď APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Orechová AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Vysoká nad Uhom AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Remetské Hámre APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Ižkovce - Laborec AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0.2  0.5
Sobrance - Sobranecký potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Malcov APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.1
Cigeľka APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bardejov AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Bardejov - Topľa AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kurimka APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Marhaň - Topľa AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Okrúhle APS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kuková APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Hanušovce nad Topľou APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Nižná Polianka APS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Roztoky AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Svidník - Ondava AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Dlhoňa APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Nižný Komárnik APS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Svidník - Ladomírka AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Stropkov - Tisinec AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Turany nad Ondavou APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Oľka APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Slovenská Kajňa APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Čaklov AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Banské APS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Dargov APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Trebišov - Milhostov AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Hraň APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Budkovce APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Leles APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Veľké Trakany APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Somotor AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Streda nad Bodrogom - Bodrog AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Slanská Huta APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Michaľany APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.3
Tatranská Polianka AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0.1  0.2  0.6
Svit - Mlynica AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Poprad AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Poprad-Matejovce I - Poprad AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.2
Tatranská Lomnica AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Stará Lesná AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kežmarok APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Kežmarok - Poprad AHS 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Podolínec AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Jarabina APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Jakubany APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Plaveč AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0.3
Tatranská Javorina AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Osturňa APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Reľov APS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Červený Kláštor AWS2 27.10.2020 17:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.1
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
UtStŠt

Hydrologické výstrahy:

Hydrologické výstrahy

Stupne povodňovej aktivity:

Povodňová aktivita

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
Legenda výstrah
Konferencia mladých odborníkov 2020Kvalita vôd v chránených vodohospodárskych oblastiach za rok 2019
Meteorologický časopis
Štátna hydrologická sieť
Klimatický atlas Slovenska
Spravodajstvo monitoringu sucha SHMÚ
Pre viac informácií o počasí volajte meteorológovi: 0988 400 100 alebo 0988 400 200 alebo 0988 400 300
cena volania 0,996 € s DPH za každú začatú minútu volania
15 OKT 2020

Aktuálna povodňová situácia na tokoch Slovenska 15.10.2020

HYDROLÓGIA | SPRÁVA | VALÉRIA WENDLOVÁ
Vzhľadom na ubúdanie zrážok, kedy nám za predchádzajúcich 24 hodín k dnešnému dňu (15. 10. 2020) k 6. hod ráno síce pršalo na celom území Slovenska, ale bolo ich výrazne menej, sa povodňová  situácia najmä na tokoch Hornád, Hnilec a Bodva pomaly zlepšuje.  
14 OKT 2020

Aktuálna povodňová situácia na tokoch Slovenska 14.10.2020

HYDROLÓGIA | SPRÁVA | VALÉRIA WENDLOVÁ
Pod vplyvom tlakovej níže, ktorá sa presúvala z  centrálneho Stredomoria, cez Balkán, Karpaty až nad Poľsko spadlo na našom území k dnešnému ránu (14. 10. 2020) za 48 hodín najviac zrážok v povodí Hornádu,   od 40-70 mm (maximálny úhrn 123, 1 mm v Košickej Belej). V povodí Bodvy od ...
05 OKT 2020

Tornádo v Gemerskej Vsi a obrovské krúpy na Zemplíne

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Po takmer presne dvoch rokoch sa na našom území opäť vyskytlo tornádo preukázateľne spojené so supercelou. Niektoré priniesli aj obrovské krúpy.
02 OKT 2020

September 2020 - Klimatologické zhodnotenie mesiaca

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | PAVOL BERÁNEK, MAROŠ TURŇA
September 2020 bol teplotne nadnormálny a na väčšine územia zrážkovo normálny alebo nadnormálny.  
20 SEP 2020

Návrat k intenzívnemu lejaku na Prednej Hore zo dňa 28.6.2020

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | CYRIL SIMAN
Výskyt búrok, aj tých intenzívnych, patrí k typickým črtám letného počasia na Slovensku. Prvé dva mesiace leta v roku 2020 boli v porovnaní s predošlými rokmi charakteristické nižším počtom letných (Tmax aspoň 25 °C) a tropických dní (Tmax aspoň 30 °C). Naopak zaznamenali sme vyšší počet dní s vysokou vlhkosťou ...
09 SEP 2020

Leto ešte nepovedalo posledné slovo

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | ANDREJ KOZÁK, MIROSLAV ŠINGER
V nasledujúcich dňoch bude v strednej Európe panovať nadpriemerne teplé počasie, ktoré označujeme ako "neskoré leto". Práve na toto obdobie čakajú mnohí turisti, keďže v ňom už nehrozia búrky, no stále je dosť teplé. V článku rozoberáme synoptické príčiny tejto situácie.

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoekológie PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑