SHMÚ 65 rokov / 1954-2019 - Ďakujeme našim partnerom


SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na DážďVietor na horáchPoľadovica Zobraziť výstrahy

SHMÚ vydal hydrologické výstrahy na   Povodeň z trvalého dažďa Zobraziť výstrahy

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica13.11.2019 20:3018Hladina ustálená
 KopčanyMorava13.11.2019 20:3058Hladina ustálená
 BrodskéMorava13.11.2019 20:3049Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok13.11.2019 20:3011Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok13.11.2019 20:308Hladina ustálená
 MyjavaMyjava13.11.2019 20:3063Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok13.11.2019 20:3011Hladina ustálená
 JablonicaMyjava13.11.2019 20:3019Hladina ustálená
 VrbovceTeplica13.11.2019 20:3065Hladina ustálená
 SobotišteTeplica13.11.2019 20:3065Hladina ustálená
 PodbrančMyjava13.11.2019 20:3096Hladina stúpa
 KunovTeplica13.11.2019 20:306Hladina ustálená
 SenicaTeplica13.11.2019 20:3027Hladina klesá
PŠaštín-StrážeMyjava13.11.2019 20:30117Hladina stúpa
PMoravský Sv. JánMorava13.11.2019 20:30134Hladina stúpa
 SološnicaRudava12.11.2019 11:3082Hladina ustálená
 SološnicaSološnický potok13.11.2019 20:3012Hladina ustálená
 StudienkaRudava13.11.2019 20:0088Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava13.11.2019 20:3069Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava13.11.2019 20:3067Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava13.11.2019 20:30123Hladina ustálená
 KuchyňaMalina13.11.2019 20:3019Hladina ustálená
 JakubovMalina13.11.2019 20:3063Hladina ustálená
 LábMočiarka13.11.2019 20:3066Hladina ustálená
 BorinkaStupavka13.11.2019 20:3011Hladina ustálená
 Devínska Nová vesMorava13.11.2019 20:30153Hladina ustálená
PDevínDunaj13.11.2019 20:30172Hladina stúpa
 Čunovo - horná hladinaDunaj13.11.2019 20:3085Hladina ustálená
PBratislavaDunaj13.11.2019 20:30288Hladina ustálená
 RusovceDunaj13.11.2019 20:30685Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj13.11.2019 19:45103Hladina ustálená
 SapDunaj13.11.2019 20:30105Hladina ustálená
PMedveďovDunaj13.11.2019 20:30130Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj13.11.2019 20:30281Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj13.11.2019 20:30187Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj13.11.2019 20:30220Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj13.11.2019 20:30135Hladina ustálená
 PezinokBlatina13.11.2019 20:3085Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál13.11.2019 20:30139Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj13.11.2019 20:30162Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok13.11.2019 20:3024Hladina ustálená
 BukováTrnávka13.11.2019 20:30123Hladina stúpa
 Bohdanovce n/TrnavouTrnávka13.11.2019 20:3049Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná13.11.2019 20:0024Hladina ustálená
 PílaGidra13.11.2019 20:3030Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh13.11.2019 20:3027Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj13.11.2019 20:30155Hladina ustálená
 HlohovecVáh13.11.2019 20:30205Hladina stúpa
 ŠaľaVáh13.11.2019 20:30212Hladina stúpa
 KľačnoNitra13.11.2019 19:0016Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra13.11.2019 20:3032Hladina stúpa
 TužinaTužina13.11.2019 20:3058Hladina stúpa
 ChvojnicaChvojnica13.11.2019 19:0024Hladina stúpa
 NedožeryNitra13.11.2019 20:3072Hladina stúpa
 PrievidzaNitra13.11.2019 20:3018Hladina ustálená
 Handlová (1.SPA)Handlovka13.11.2019 20:3092Hladina stúpa
PPrievidzaHandlovka13.11.2019 20:3080Hladina stúpa
 NovákyLehotský potok13.11.2019 20:3062Hladina stúpa
PChalmováNitra13.11.2019 20:30108Hladina stúpa
 OslanyOslanský potok13.11.2019 20:3049Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica13.11.2019 20:30108Hladina stúpa
 Nitrianske RudnoNitrica13.11.2019 20:3083Hladina stúpa
 Veľké BieliceNitrica13.11.2019 20:30129Hladina ustálená
 ChynoranyNitra13.11.2019 20:30122Hladina stúpa
 Krásna VesBebrava13.11.2019 20:3041Hladina stúpa
 BiskupiceBebrava13.11.2019 20:30157Hladina stúpa
 Bánovce n. BebravouRadiša13.11.2019 20:30102Hladina ustálená
PNadliceBebrava13.11.2019 20:3073Hladina stúpa
 NemečkyChocina13.11.2019 20:3092Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra13.11.2019 20:3071Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka13.11.2019 20:3062Hladina ustálená
 ZbehyAndač13.11.2019 20:3092Hladina ustálená
 Nové ZámkyNitra13.11.2019 20:30207Hladina stúpa
 KolárovoVáh13.11.2019 20:30209Hladina ustálená
 ObyceŽitava13.11.2019 20:3038Hladina stúpa
 Zlaté MoravceHostiansky potok13.11.2019 20:3080Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj13.11.2019 18:15155Hladina ustálená
PVieska n. ŽitavouŽitava13.11.2019 20:30122Hladina stúpa
 Zlatná na OstroveDunaj13.11.2019 20:30151Hladina ustálená
PKomárnoDunaj13.11.2019 20:30153Hladina ustálená
 IžaDunaj13.11.2019 20:30108Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj13.11.2019 20:30109Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj13.11.2019 20:3094Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh13.11.2019 20:3071Hladina ustálená
 Čierny Váh (1.SPA)Ipoltica13.11.2019 20:15129Hladina ustálená
PČierny Váh (3.SPA)Čierny Váh13.11.2019 20:30121Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh13.11.2019 20:15152Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca13.11.2019 20:30128Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica13.11.2019 20:3069Hladina ustálená
PLiptovský Hrádok (1.SPA)Váh13.11.2019 20:30193Hladina klesá
PPodbanskéBelá13.11.2019 20:3090Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok13.11.2019 20:3067Hladina ustálená
 Liptovský Hrádok (1.SPA)Belá13.11.2019 20:30167Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica13.11.2019 20:30108Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh13.11.2019 20:30219Hladina klesá
 DemänováDemänovka13.11.2019 20:3057Hladina stúpa
 Liptovská OndrašováJalovčianka13.11.2019 20:3023Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka13.11.2019 20:30132Hladina ustálená
 Svätý Kríž (3.SPA)Palúdžanka13.11.2019 20:30175Hladina stúpa
 VlachyKľačianka13.11.2019 20:3051Hladina ustálená
 Partizánska Ľupča (1.SPA)Ľupčianka13.11.2019 20:30115Hladina stúpa
 BešeňováVáh13.11.2019 20:3037Hladina ustálená
PPodsuchá (1.SPA)Revúca13.11.2019 20:30129Hladina ustálená
 HubováVáh13.11.2019 20:30100Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka13.11.2019 20:3079Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava13.11.2019 20:3050Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava13.11.2019 20:3075Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka13.11.2019 20:3043Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka13.11.2019 20:3045Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka13.11.2019 20:30134Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik13.11.2019 20:30160Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava13.11.2019 20:30130Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa13.11.2019 20:30118Hladina ustálená
 TvrdošínOrava13.11.2019 20:3081Hladina ustálená
 TrstenáOravica13.11.2019 20:30152Hladina klesá
 Oravský Biely PotokStudený potok13.11.2019 20:3074Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava13.11.2019 20:1561Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka13.11.2019 20:1574Hladina ustálená
 DierováOrava13.11.2019 20:30162Hladina ustálená
 TuranyČiernik13.11.2019 20:1521Hladina ustálená
 TurčekTuriec13.11.2019 20:1539Hladina ustálená
 IvančináTuriec13.11.2019 20:15102Hladina stúpa
 Turčianske TepliceTeplica13.11.2019 20:1534Hladina stúpa
 Kláštor p. ZnievomVríca13.11.2019 20:1548Hladina stúpa
PMartinTuriec13.11.2019 20:30159Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok13.11.2019 20:3037Hladina stúpa
 StrečnoVáh13.11.2019 20:30148Hladina stúpa
 BeláBeliansky potok13.11.2019 20:3038Hladina stúpa
PStrážaVarínka13.11.2019 20:3055Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka13.11.2019 20:3020Hladina stúpa
 TurzovkaKysuca13.11.2019 20:3094Hladina stúpa
 ČadcaČierňanka13.11.2019 20:3062Hladina stúpa
PČadcaKysuca13.11.2019 20:3071Hladina stúpa
 Zborov nad BystricouBystrica13.11.2019 20:3038Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca13.11.2019 20:30174Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka13.11.2019 20:3072Hladina stúpa
 Rajecké TepliceKuneradský potok13.11.2019 20:3055Hladina stúpa
 PoluvsieRajčanka13.11.2019 20:30110Hladina stúpa
 Žilina - BánováBitarovský potok13.11.2019 20:3036Hladina stúpa
PŽilinaRajčanka13.11.2019 20:30185Hladina stúpa
 BytčaPetrovička13.11.2019 20:3066Hladina stúpa
PJasenicaPapradnianka13.11.2019 20:3058Hladina stúpa
 PrečínDomanižanka13.11.2019 20:30125Hladina stúpa
 Považská BystricaDomanižanka13.11.2019 20:3072Hladina stúpa
 Považská Bystrica - Fapšová (2.SPA)Mošteník13.11.2019 20:3096Hladina stúpa
 VydrnáPetrínovec13.11.2019 20:3028Hladina stúpa
PDohňanyBiela voda13.11.2019 20:3097Hladina stúpa
PVisolajePružinka13.11.2019 20:3083Hladina stúpa
PHorné SrnieVlára13.11.2019 20:30159Hladina stúpa
 Trenčianske TepliceTeplička13.11.2019 20:3058Hladina stúpa
 ČachticeJablonka13.11.2019 20:3034Hladina stúpa
 HrádokHrádocký potok13.11.2019 20:3019Hladina ustálená

Počet staníc: 69

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Zlatno (1.SPA)Hron13.11.2019 20:30119Hladina ustálená
PPolomka (2.SPA)Hron13.11.2019 20:30156Hladina ustálená
PBrezno (2.SPA)Hron13.11.2019 20:30140Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling13.11.2019 20:1535Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron13.11.2019 20:3037Hladina stúpa
 Čierny BalogVydrovo13.11.2019 20:3049Hladina ustálená
PHronecČierny Hron13.11.2019 20:30108Hladina ustálená
 BystráBystrianka13.11.2019 20:1561Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička13.11.2019 20:3058Hladina ustálená
 Jasenie (1.SPA)Jaseniansky potok13.11.2019 20:3091Hladina ustálená
 Dubová (1.SPA)Hron13.11.2019 20:30196Hladina ustálená
 ĽubietováHutná13.11.2019 20:3039Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica13.11.2019 20:1551Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok13.11.2019 20:1563Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica13.11.2019 20:30102Hladina ustálená
PBanská Bystrica (1.SPA)Hron13.11.2019 20:30246Hladina stúpa
 Banská BystricaTajovský potok13.11.2019 20:3046Hladina ustálená
 ZvolenHron13.11.2019 20:30195Hladina stúpa
 MôťováSlatina13.11.2019 20:3082Hladina ustálená
 ZolnáZolná13.11.2019 20:3036Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica13.11.2019 20:3031Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica13.11.2019 20:3040Hladina ustálená
 ZvolenSlatina13.11.2019 20:3083Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok13.11.2019 20:1556Hladina stúpa
PŽiar nad HronomHron13.11.2019 20:30234Hladina stúpa
 ŽarnovicaKľak13.11.2019 20:3023Hladina ustálená
PBrehyHron13.11.2019 20:30200Hladina stúpa
 Hronské KľačanyPodlužianka13.11.2019 20:3043Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron13.11.2019 20:15133Hladina stúpa
 PečeniceJabloňovka13.11.2019 20:3028Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica13.11.2019 20:1530Hladina ustálená
 HronovceLužianka13.11.2019 20:3044Hladina ustálená
PKamenínHron13.11.2019 20:30168Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ13.11.2019 20:3028Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ13.11.2019 20:3055Hladina ustálená
 PršaSuchá13.11.2019 20:3097Hladina stúpa
PHolišaIpeľ13.11.2019 20:3065Hladina stúpa
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok13.11.2019 20:3022Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok13.11.2019 20:3017Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok13.11.2019 20:3079Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok13.11.2019 20:15129Hladina ustálená
PKalondaIpeľ13.11.2019 20:15165Hladina stúpa
 Horný TisovníkTisovník13.11.2019 20:3069Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník13.11.2019 20:1539Hladina ustálená
 PôtorStará rieka13.11.2019 20:3034Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš13.11.2019 20:3034Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ13.11.2019 20:30160Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok13.11.2019 20:1527Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica13.11.2019 20:3042Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica13.11.2019 20:30141Hladina ustálená
 PlášťovceLitava13.11.2019 20:3031Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica13.11.2019 20:3046Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica13.11.2019 20:3054Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ13.11.2019 20:30178Hladina ustálená
 SazdiceBúr13.11.2019 20:3078Hladina ustálená
PSalkaIpeľ13.11.2019 20:30132Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná13.11.2019 20:3093Hladina ustálená
 Dobšiná (1.SPA)Dobšinský potok13.11.2019 20:30119Hladina ustálená
 VlachovoSlaná13.11.2019 20:30125Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná13.11.2019 20:30114Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok13.11.2019 20:3058Hladina ustálená
 RožňavaSlaná13.11.2019 20:30159Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik13.11.2019 20:30109Hladina ustálená
 Plešivec (1.SPA)Štítnik13.11.2019 20:30108Hladina klesá
PBretkaSlaná13.11.2019 20:30182Hladina klesá
 RevúcaZdychava13.11.2019 20:3058Hladina ustálená
 Bretka (2.SPA)Muráň13.11.2019 20:30247Hladina stúpa
 Gemerská Ves (1.SPA)Turiec13.11.2019 20:30134Hladina stúpa
 Behynce (1.SPA)Turiec13.11.2019 20:30234Hladina stúpa
PLenartovce (1.SPA)Slaná13.11.2019 20:30356Hladina stúpa
 TisovecRimava13.11.2019 20:3052Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava13.11.2019 20:3054Hladina ustálená
PHnúšťa-Likier (1.SPA)Rimava13.11.2019 20:30141Hladina klesá
 Kokava nad RimavicouRimavica13.11.2019 20:3041Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica13.11.2019 20:3068Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava13.11.2019 20:30155Hladina klesá
 JesenskéGortva13.11.2019 20:30121Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh13.11.2019 20:30158Hladina stúpa
 VlkyňaRimava13.11.2019 20:30265Hladina stúpa

Počet staníc: 79

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník13.11.2019 20:30130Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec13.11.2019 20:0038Hladina ustálená
 MengusovcePoprad13.11.2019 20:3054Hladina ustálená
 SvitPoprad13.11.2019 20:30110Hladina ustálená
 SvitMlynica13.11.2019 20:30140Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok13.11.2019 20:3079Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok13.11.2019 20:30113Hladina ustálená
PPoprad-Matejovce IPoprad13.11.2019 20:3053Hladina klesá
 Veľká LomnicaSkalnatý potok13.11.2019 20:3089Hladina ustálená
PKežmarokPoprad13.11.2019 20:30159Hladina klesá
 KežmarokĽubica13.11.2019 20:3067Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad13.11.2019 20:30161Hladina ustálená
 HniezdneKamienka13.11.2019 20:3071Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad13.11.2019 20:30148Hladina ustálená
 Hranovnica (1.SPA)Hornád13.11.2019 20:30171Hladina klesá
 Hrabušice (1.SPA)Hornád13.11.2019 20:30192Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda13.11.2019 20:3088Hladina klesá
PSpišská Nová Ves (1.SPA)Hornád13.11.2019 20:30263Hladina ustálená
 Markušovce (1.SPA)Levočský potok13.11.2019 20:30128Hladina stúpa
PSpišské Vlachy (1.SPA)Hornád13.11.2019 20:15288Hladina stúpa
 Spišské VlachyBranisko13.11.2019 20:3076Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok13.11.2019 20:3037Hladina ustálená
PMargecanyHornád13.11.2019 20:15498Hladina stúpa
 Stratená (3.SPA)Hnilec13.11.2019 20:30143Hladina ustálená
 Švedlár (2.SPA)Hnilec13.11.2019 20:30287Hladina stúpa
 Mníšek nad HnilcomSmolník13.11.2019 20:30130Hladina ustálená
PJaklovceHnilec13.11.2019 20:30267Hladina klesá
 ObišovceSvinka13.11.2019 20:1569Hladina ustálená
 Kysak (1.SPA)Hornád13.11.2019 20:30262Hladina ustálená
 Košice (1.SPA)Hornád13.11.2019 20:30213Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa13.11.2019 20:3032Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok13.11.2019 20:1513Hladina ustálená
 Torysa Torysa13.11.2019 20:1551Hladina ustálená
 SabinovTorysa13.11.2019 20:30127Hladina ustálená
PPrešovTorysa13.11.2019 20:30111Hladina stúpa
 DemjataSekčov13.11.2019 20:3036Hladina ustálená
 PrešovSekčov13.11.2019 20:30114Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa13.11.2019 20:30101Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok13.11.2019 20:3041Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava13.11.2019 20:3054Hladina ustálená
 Ždaňa (1.SPA)Hornád13.11.2019 20:15280Hladina klesá
 Nižný MedzevBodva13.11.2019 20:1544Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva13.11.2019 20:30136Hladina klesá
PJaníkIda13.11.2019 20:3068Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva13.11.2019 20:15111Hladina ustálená
 HosťovceTurňa13.11.2019 20:1526Hladina ustálená
 HosťovceBodva13.11.2019 20:30136Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka13.11.2019 20:15118Hladina ustálená
 Krásny BrodLaborec13.11.2019 20:3040Hladina ustálená
 JabloňVýrava13.11.2019 20:3028Hladina ustálená
 KoškovceLaborec13.11.2019 20:3069Hladina ustálená
 PapínUdava13.11.2019 20:1583Hladina ustálená
 UdavskéUdava13.11.2019 20:3066Hladina ustálená
 SninaCirocha13.11.2019 20:3064Hladina ustálená
 SninaPčolinka13.11.2019 20:1594Hladina ustálená
PHumennéLaborec13.11.2019 20:15113Hladina ustálená
 Michalovce-StráňanyLaborec13.11.2019 20:15131Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže13.11.2019 20:15118Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec13.11.2019 20:15156Hladina ustálená
 UličUlička13.11.2019 20:3054Hladina ustálená
PLekárovceUh13.11.2019 20:3074Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna13.11.2019 20:30127Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok13.11.2019 20:3053Hladina ustálená
 IžkovceLaborec13.11.2019 20:30256Hladina klesá
PVeľké KapušanyLatorica13.11.2019 20:30361Hladina ustálená
 GerlachovTopľa13.11.2019 20:3045Hladina ustálená
 BardejovTopľa13.11.2019 20:30142Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda13.11.2019 20:3088Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec13.11.2019 20:30102Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka13.11.2019 20:3057Hladina ustálená
 MarhaňTopľa13.11.2019 20:30142Hladina ustálená
PHanušovceTopľa13.11.2019 20:3036Hladina ustálená
PSvidníkOndava13.11.2019 20:3081Hladina ustálená
 SvidníkLadomírka13.11.2019 20:3023Hladina ustálená
PStropkovOndava13.11.2019 20:3074Hladina ustálená
 MiňovceOndava13.11.2019 20:3093Hladina ustálená
 JasenovceOľka13.11.2019 20:3084Hladina ustálená
 HencovceOndava13.11.2019 20:30164Hladina ustálená
 HorovceOndava13.11.2019 20:3031Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec13.11.2019 20:3037Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog13.11.2019 20:30397Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava13.11.2019 20:30120Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑