Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 VajnoryRačiansky potok30.11.2020 17:3050Hladina ustálená
 StudienkaRudava30.11.2020 18:4596Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica30.11.2020 18:4511Hladina ustálená
 KľačnoNitra30.11.2020 19:309Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná30.11.2020 19:4523Hladina ustálená
 LopašovChvojnica30.11.2020 20:3012Hladina ustálená
 KopčanyMorava30.11.2020 20:3096Hladina ustálená
 BrodskéMorava30.11.2020 20:3094Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok30.11.2020 20:3020Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok30.11.2020 20:304Hladina ustálená
PMyjavaMyjava30.11.2020 20:3060Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok30.11.2020 20:3010Hladina ustálená
PJablonicaMyjava30.11.2020 20:3023Hladina ustálená
 VrbovceTeplica30.11.2020 20:3074Hladina ustálená
PSobotišteTeplica30.11.2020 20:3065Hladina ustálená
 PodbrančMyjava30.11.2020 20:3090Hladina ustálená
 KunovTeplica30.11.2020 20:3029Hladina ustálená
 SenicaTeplica30.11.2020 20:3024Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava30.11.2020 20:30101Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava30.11.2020 20:30204Hladina ustálená
 SološnicaRudava30.11.2020 20:3097Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava30.11.2020 20:3072Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava30.11.2020 20:30161Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava30.11.2020 20:30217Hladina ustálená
 KuchyňaMalina30.11.2020 20:3016Hladina ustálená
 JakubovMalina30.11.2020 20:3059Hladina ustálená
 LábMočiarka30.11.2020 20:3060Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok30.11.2020 20:30125Hladina ustálená
 BorinkaStupavka30.11.2020 20:3015Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava30.11.2020 20:30229Hladina ustálená
PDevínDunaj30.11.2020 20:30146Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj30.11.2020 20:3090Hladina ustálená
PBratislavaDunaj30.11.2020 20:30280Hladina ustálená
 RusovceDunaj30.11.2020 20:30688Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj30.11.2020 20:3098Hladina ustálená
 SapDunaj30.11.2020 20:3082Hladina stúpa
PMedveďovDunaj30.11.2020 20:30106Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj30.11.2020 20:30283Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj30.11.2020 20:30201Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj30.11.2020 20:30225Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj30.11.2020 20:30115Hladina ustálená
 PezinokBlatina30.11.2020 20:3088Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál30.11.2020 20:30135Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj30.11.2020 20:30168Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok30.11.2020 20:3020Hladina ustálená
 BukováTrnávka30.11.2020 20:30110Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka30.11.2020 20:3019Hladina ustálená
 PílaGidra30.11.2020 20:3023Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh30.11.2020 20:3018Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj30.11.2020 20:30152Hladina ustálená
 HlohovecVáh30.11.2020 20:30166Hladina ustálená
 ŠaľaVáh30.11.2020 20:30254Hladina klesá
 Nitrianske PravnoNitra30.11.2020 20:3026Hladina ustálená
 TužinaTužina30.11.2020 20:3028Hladina ustálená
PNedožeryNitra30.11.2020 20:3050Hladina ustálená
 PrievidzaNitra30.11.2020 20:3011Hladina ustálená
 HandlováHandlovka30.11.2020 20:3062Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka30.11.2020 20:3040Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok30.11.2020 20:3022Hladina ustálená
PChalmováNitra30.11.2020 20:3075Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok30.11.2020 20:3035Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica30.11.2020 20:3072Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica30.11.2020 20:3049Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica30.11.2020 20:30117Hladina ustálená
 ChynoranyNitra30.11.2020 20:3085Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava30.11.2020 20:3033Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava30.11.2020 20:3090Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša30.11.2020 20:3095Hladina ustálená
PNadliceBebrava30.11.2020 20:3048Hladina ustálená
 NemečkyChocina30.11.2020 20:3084Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra30.11.2020 20:3055Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka30.11.2020 20:3055Hladina ustálená
 ZbehyAndač30.11.2020 20:3072Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra30.11.2020 20:30197Hladina stúpa
 KolárovoVáh30.11.2020 20:30239Hladina stúpa
 ObyceŽitava30.11.2020 20:3015Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok30.11.2020 20:3066Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava30.11.2020 20:30108Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj30.11.2020 20:30121Hladina ustálená
PKomárnoDunaj30.11.2020 20:30135Hladina ustálená
 IžaDunaj30.11.2020 20:3092Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj30.11.2020 20:3090Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj30.11.2020 20:3072Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑