Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Horné OrešanyParná27.10.2020 17:3024Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica27.10.2020 17:4522Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj27.10.2020 18:00242Hladina ustálená
 StudienkaRudava27.10.2020 18:15115Hladina ustálená
 KľačnoNitra27.10.2020 18:1516Hladina ustálená
 LopašovChvojnica27.10.2020 19:1515Hladina ustálená
 KopčanyMorava27.10.2020 19:15157Hladina ustálená
 BrodskéMorava27.10.2020 19:15147Hladina klesá
 Turá LúkaSvacenický jarok27.10.2020 19:1529Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok27.10.2020 19:157Hladina ustálená
PMyjavaMyjava27.10.2020 19:1561Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok27.10.2020 19:1511Hladina ustálená
PJablonicaMyjava27.10.2020 19:1525Hladina ustálená
 VrbovceTeplica27.10.2020 19:1581Hladina ustálená
PSobotišteTeplica27.10.2020 19:1570Hladina ustálená
 PodbrančMyjava27.10.2020 19:1594Hladina ustálená
 KunovTeplica27.10.2020 19:1528Hladina ustálená
 SenicaTeplica27.10.2020 19:1521Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava27.10.2020 19:15115Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava27.10.2020 19:15331Hladina klesá
 SološnicaRudava27.10.2020 19:15123Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava27.10.2020 19:1592Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava27.10.2020 19:15301Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava27.10.2020 19:15351Hladina ustálená
 KuchyňaMalina27.10.2020 19:1513Hladina ustálená
 JakubovMalina27.10.2020 19:1575Hladina ustálená
 LábMočiarka27.10.2020 19:1566Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok27.10.2020 19:15134Hladina ustálená
 BorinkaStupavka27.10.2020 19:1515Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava27.10.2020 19:15343Hladina ustálená
PDevínDunaj27.10.2020 19:15244Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj27.10.2020 19:1597Hladina ustálená
PBratislavaDunaj27.10.2020 19:15337Hladina ustálená
 RusovceDunaj27.10.2020 19:15695Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj27.10.2020 19:15108Hladina ustálená
 SapDunaj27.10.2020 19:15210Hladina stúpa
PMedveďovDunaj27.10.2020 19:15235Hladina stúpa
 HamuliakovoDunaj27.10.2020 19:15314Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj27.10.2020 19:15195Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj27.10.2020 19:15229Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj27.10.2020 19:15134Hladina ustálená
 PezinokBlatina27.10.2020 19:1588Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál27.10.2020 19:15139Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok27.10.2020 19:1559Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj27.10.2020 19:15156Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok27.10.2020 19:1519Hladina ustálená
 BukováTrnávka27.10.2020 19:15111Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka27.10.2020 19:1530Hladina ustálená
 PílaGidra27.10.2020 19:1525Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh27.10.2020 19:1537Hladina stúpa
 TrsticeMalý Dunaj27.10.2020 19:15153Hladina ustálená
 HlohovecVáh27.10.2020 19:15208Hladina stúpa
 ŠaľaVáh27.10.2020 19:15317Hladina stúpa
 Nitrianske PravnoNitra27.10.2020 19:1534Hladina ustálená
 TužinaTužina27.10.2020 19:1535Hladina ustálená
PNedožeryNitra27.10.2020 19:1561Hladina ustálená
 PrievidzaNitra27.10.2020 19:1521Hladina ustálená
 HandlováHandlovka27.10.2020 19:1567Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka27.10.2020 19:1545Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok27.10.2020 19:1527Hladina ustálená
PChalmováNitra27.10.2020 19:1587Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok27.10.2020 19:1541Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica27.10.2020 19:1582Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica27.10.2020 19:1564Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica27.10.2020 19:15130Hladina ustálená
 ChynoranyNitra27.10.2020 19:15107Hladina klesá
 Krásna VesBebrava27.10.2020 19:1547Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava27.10.2020 19:15125Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša27.10.2020 19:15102Hladina ustálená
PNadliceBebrava27.10.2020 19:1565Hladina ustálená
 NemečkyChocina27.10.2020 19:15101Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra27.10.2020 19:1577Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka27.10.2020 19:1583Hladina stúpa
 ZbehyAndač27.10.2020 19:1580Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra27.10.2020 19:15222Hladina ustálená
 KolárovoVáh27.10.2020 19:15288Hladina stúpa
 ObyceŽitava27.10.2020 19:1519Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok27.10.2020 19:1576Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava27.10.2020 19:15108Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj27.10.2020 19:15247Hladina ustálená
PKomárnoDunaj27.10.2020 19:15252Hladina ustálená
 IžaDunaj27.10.2020 19:15209Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj27.10.2020 19:15201Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj27.10.2020 19:15195Hladina ustálená

Počet staníc: 84

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 RiečnicaBystrica27.10.2020 18:0024Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok27.10.2020 18:1550Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik27.10.2020 19:00148Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava27.10.2020 19:00110Hladina ustálená
 Liptovská TepličkaČierny Váh27.10.2020 19:1531Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica27.10.2020 19:1574Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh27.10.2020 19:1529Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh27.10.2020 19:15115Hladina ustálená
 MalužináBoca27.10.2020 19:1551Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca27.10.2020 19:1560Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica27.10.2020 19:1527Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh27.10.2020 19:1585Hladina ustálená
PPodbanskéBelá27.10.2020 19:1547Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok27.10.2020 19:1521Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá27.10.2020 19:15118Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica27.10.2020 19:1553Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh27.10.2020 19:15125Hladina ustálená
 DemänováDemänovka27.10.2020 19:1519Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka27.10.2020 19:1520Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka27.10.2020 19:15103Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka27.10.2020 19:1557Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka27.10.2020 19:1523Hladina ustálená
 VlachyKľačianka27.10.2020 19:1511Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka27.10.2020 19:1541Hladina ustálená
 BešeňováVáh27.10.2020 19:15110Hladina ustálená
PPodsucháRevúca27.10.2020 19:1562Hladina ustálená
 HubováVáh27.10.2020 19:15100Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka27.10.2020 19:1555Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava27.10.2020 19:1514Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava27.10.2020 19:1529Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka27.10.2020 19:1515Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka27.10.2020 19:1534Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka27.10.2020 19:15108Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa27.10.2020 19:15105Hladina ustálená
 TvrdošínOrava27.10.2020 19:1591Hladina ustálená
 TrstenáOravica27.10.2020 19:15113Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok27.10.2020 19:1553Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava27.10.2020 19:1523Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka27.10.2020 19:1552Hladina ustálená
 DierováOrava27.10.2020 19:15124Hladina ustálená
 TuranyČiernik27.10.2020 19:1518Hladina ustálená
 TurčekTuriec27.10.2020 19:1536Hladina ustálená
 IvančináTuriec27.10.2020 19:1539Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica27.10.2020 19:1521Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca27.10.2020 19:1533Hladina ustálená
PMartinTuriec27.10.2020 19:15114Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok27.10.2020 19:1529Hladina ustálená
 StrečnoVáh27.10.2020 19:15123Hladina stúpa
 BeláBeliansky potok27.10.2020 19:1544Hladina ustálená
PStrážaVarínka27.10.2020 19:1525Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka27.10.2020 19:1518Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca27.10.2020 19:1517Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka27.10.2020 19:1521Hladina ustálená
PČadcaKysuca27.10.2020 19:1523Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica27.10.2020 19:1517Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca27.10.2020 19:15149Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka27.10.2020 19:1541Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok27.10.2020 19:1529Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka27.10.2020 19:1551Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok27.10.2020 19:1529Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka27.10.2020 19:15137Hladina ustálená
 BytčaPetrovička27.10.2020 19:1532Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka27.10.2020 19:1528Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka27.10.2020 19:15114Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka27.10.2020 19:1546Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník27.10.2020 19:1523Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec27.10.2020 19:159Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda27.10.2020 19:1526Hladina ustálená
PVisolajePružinka27.10.2020 19:1552Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára27.10.2020 19:15138Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička27.10.2020 19:1526Hladina ustálená
 ČachticeJablonka27.10.2020 19:1533Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok27.10.2020 19:1519Hladina ustálená

Počet staníc: 73

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Kosihy nad IpľomVeľký potok26.10.2020 07:1545Hladina ustálená
 ZlatnoHron27.10.2020 19:1554Hladina ustálená
PPolomkaHron27.10.2020 19:1562Hladina ustálená
PBreznoHron27.10.2020 19:1544Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling27.10.2020 19:1525Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron27.10.2020 19:1521Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo27.10.2020 19:1537Hladina ustálená
PHronecČierny Hron27.10.2020 19:1577Hladina ustálená
 BystráBystrianka27.10.2020 19:1548Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička27.10.2020 19:1536Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok27.10.2020 19:1567Hladina ustálená
 DubováHron27.10.2020 19:15111Hladina ustálená
 ĽubietováHutná27.10.2020 19:1521Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica27.10.2020 19:1532Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok27.10.2020 19:1545Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica27.10.2020 19:1563Hladina ustálená
PBanská BystricaHron27.10.2020 19:15134Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok27.10.2020 19:1524Hladina ustálená
 ZvolenHron27.10.2020 19:1586Hladina ustálená
 MôťováSlatina27.10.2020 19:1559Hladina ustálená
 ZolnáZolná27.10.2020 19:1523Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica27.10.2020 19:1524Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica27.10.2020 19:1532Hladina ustálená
 ZvolenSlatina27.10.2020 19:1568Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica27.10.2020 19:1531Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok27.10.2020 19:1519Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron27.10.2020 19:15157Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok27.10.2020 19:1510Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak27.10.2020 19:1514Hladina ustálená
PBrehyHron27.10.2020 19:15100Hladina stúpa
 Hronské KľačanyPodlužianka27.10.2020 19:1551Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron27.10.2020 19:1589Hladina klesá
 PečeniceJabloňovka27.10.2020 19:1514Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica27.10.2020 19:1529Hladina ustálená
PKamenínHron27.10.2020 19:15148Hladina stúpa
 Málinec (pod VN)Ipeľ27.10.2020 19:1530Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ27.10.2020 19:1541Hladina ustálená
 PršaSuchá27.10.2020 19:1538Hladina ustálená
PHolišaIpeľ27.10.2020 19:1537Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok27.10.2020 19:1514Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok27.10.2020 19:1513Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok27.10.2020 19:1532Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok27.10.2020 19:1553Hladina ustálená
PKalondaIpeľ27.10.2020 19:1560Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník27.10.2020 19:1563Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník27.10.2020 19:1528Hladina ustálená
 PôtorStará rieka27.10.2020 19:1523Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš27.10.2020 19:1530Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ27.10.2020 19:15178Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica27.10.2020 19:1534Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica27.10.2020 19:15131Hladina ustálená
 PlášťovceLitava27.10.2020 19:1533Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica27.10.2020 19:1518Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica27.10.2020 19:1543Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ27.10.2020 19:15189Hladina ustálená
 SazdiceBúr27.10.2020 19:1567Hladina ustálená
PSalkaIpeľ27.10.2020 19:15170Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná27.10.2020 19:1534Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok27.10.2020 19:1590Hladina ustálená
 VlachovoSlaná27.10.2020 19:1570Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná27.10.2020 19:1556Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok27.10.2020 19:1525Hladina ustálená
 RožňavaSlaná27.10.2020 19:1564Hladina klesá
 ŠtítnikŠtítnik27.10.2020 19:1563Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik27.10.2020 19:1556Hladina ustálená
PBretkaSlaná27.10.2020 19:1595Hladina ustálená
 RevúcaZdychava27.10.2020 19:1532Hladina ustálená
 BretkaMuráň27.10.2020 19:1594Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec27.10.2020 19:1549Hladina ustálená
 BehynceTuriec27.10.2020 19:1573Hladina ustálená
PLenartovceSlaná27.10.2020 19:15115Hladina ustálená
 TisovecRimava27.10.2020 19:1525Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava27.10.2020 19:1532Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava27.10.2020 19:1596Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica27.10.2020 19:1528Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica27.10.2020 19:1549Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava27.10.2020 19:1591Hladina ustálená
 JesenskéGortva27.10.2020 19:1592Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh27.10.2020 19:1571Hladina ustálená
 VlkyňaRimava27.10.2020 19:1578Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 GerlachovTopľa27.10.2020 12:1536Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka27.10.2020 19:00113Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník27.10.2020 19:15118Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec27.10.2020 19:1543Hladina ustálená
 MengusovcePoprad27.10.2020 19:1528Hladina ustálená
 SvitPoprad27.10.2020 19:1582Hladina ustálená
 SvitMlynica27.10.2020 19:15105Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok27.10.2020 19:1560Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok27.10.2020 19:1582Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad27.10.2020 19:1512Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok27.10.2020 19:1566Hladina ustálená
PKežmarokPoprad27.10.2020 19:15105Hladina ustálená
 KežmarokĽubica27.10.2020 19:1542Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad27.10.2020 19:1560Hladina ustálená
 HniezdneKamienka27.10.2020 19:1565Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad27.10.2020 19:1586Hladina ustálená
 HranovnicaHornád27.10.2020 19:1531Hladina ustálená
 HrabušiceHornád27.10.2020 19:1584Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda27.10.2020 19:1529Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád27.10.2020 19:15155Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica27.10.2020 19:1525Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok27.10.2020 19:1572Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád27.10.2020 19:15193Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko27.10.2020 19:1581Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok27.10.2020 19:1524Hladina ustálená
PMargecanyHornád27.10.2020 19:15416Hladina ustálená
PStratenáHnilec27.10.2020 19:1587Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec27.10.2020 19:15198Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník27.10.2020 19:15119Hladina ustálená
PJaklovceHnilec27.10.2020 19:15197Hladina ustálená
 ObišovceSvinka27.10.2020 19:1579Hladina ustálená
 KysakHornád27.10.2020 19:15182Hladina ustálená
 KošiceHornád27.10.2020 19:15146Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa27.10.2020 19:1518Hladina ustálená
 Torysa Torysa27.10.2020 19:1532Hladina ustálená
PSabinovTorysa27.10.2020 19:15111Hladina ustálená
PPrešovTorysa27.10.2020 19:15105Hladina ustálená
 DemjataSekčov27.10.2020 19:1529Hladina ustálená
 PrešovSekčov27.10.2020 19:15103Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa27.10.2020 19:1578Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok27.10.2020 19:1531Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava27.10.2020 19:1532Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád27.10.2020 19:15149Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva27.10.2020 19:1551Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva27.10.2020 19:15149Hladina ustálená
PJaníkIda27.10.2020 19:1586Hladina klesá
PTurňa nad BodvouBodva27.10.2020 19:15107Hladina ustálená
 HosťovceTurňa27.10.2020 19:1539Hladina ustálená
PHosťovceBodva27.10.2020 19:15170Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec27.10.2020 19:1529Hladina ustálená
 JabloňVýrava27.10.2020 19:1518Hladina ustálená
 KoškovceLaborec27.10.2020 19:1552Hladina ustálená
 PapínUdava27.10.2020 19:1577Hladina ustálená
 UdavskéUdava27.10.2020 19:1559Hladina ustálená
 SninaCirocha27.10.2020 19:1558Hladina ustálená
 SninaPčolinka27.10.2020 19:1589Hladina ustálená
PHumennéLaborec27.10.2020 19:15103Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec27.10.2020 19:15116Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže27.10.2020 19:1587Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec27.10.2020 19:15144Hladina ustálená
 UličUlička27.10.2020 19:1544Hladina ustálená
PLekárovceUh27.10.2020 19:1551Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna27.10.2020 19:15120Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok27.10.2020 19:1548Hladina ustálená
 IžkovceLaborec27.10.2020 19:15159Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica27.10.2020 19:15319Hladina ustálená
PBardejovTopľa27.10.2020 19:15138Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda27.10.2020 19:1588Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec27.10.2020 19:15100Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka27.10.2020 19:1553Hladina ustálená
 MarhaňTopľa27.10.2020 19:15132Hladina ustálená
PHanušovceTopľa27.10.2020 19:1528Hladina ustálená
PSvidníkOndava27.10.2020 19:1579Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka27.10.2020 19:1594Hladina ustálená
PStropkovOndava27.10.2020 19:1555Hladina ustálená
 MiňovceOndava27.10.2020 19:1574Hladina ustálená
 JasenovceOľka27.10.2020 19:1573Hladina ustálená
 HencovceOndava27.10.2020 19:15177Hladina ustálená
 HorovceOndava27.10.2020 19:1539Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec27.10.2020 19:1569Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog27.10.2020 19:15332Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava27.10.2020 19:1546Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑