Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 RusovceDunaj30.11.2020 21:00687Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj30.11.2020 21:00283Hladina ustálená
PBratislavaDunaj30.11.2020 21:00280Hladina ustálená
 ŠaľaVáh30.11.2020 21:00249Hladina klesá
 KolárovoVáh30.11.2020 21:00245Hladina stúpa
 Devínska Nová VesMorava30.11.2020 21:00229Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj30.11.2020 21:00225Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava30.11.2020 21:00217Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava30.11.2020 21:00205Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj30.11.2020 21:00202Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra30.11.2020 21:00196Hladina stúpa
 HlohovecVáh30.11.2020 21:00170Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj30.11.2020 21:00168Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava30.11.2020 21:00161Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj30.11.2020 21:00152Hladina ustálená
PDevínDunaj30.11.2020 21:00146Hladina ustálená
PKomárnoDunaj30.11.2020 21:00136Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál30.11.2020 21:00135Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok30.11.2020 21:00125Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj30.11.2020 21:00122Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica30.11.2020 21:00117Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj30.11.2020 21:00115Hladina ustálená
 BukováTrnávka30.11.2020 21:00110Hladina ustálená
PMedveďovDunaj30.11.2020 21:00108Hladina stúpa
PVieska nad ŽitavouŽitava30.11.2020 21:00108Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava30.11.2020 21:00102Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj30.11.2020 21:0098Hladina ustálená
 SološnicaRudava30.11.2020 21:0097Hladina ustálená
 KopčanyMorava30.11.2020 21:0096Hladina ustálená
 StudienkaRudava30.11.2020 20:4596Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša30.11.2020 21:0095Hladina ustálená
 BrodskéMorava30.11.2020 21:0094Hladina ustálená
 IžaDunaj30.11.2020 21:0092Hladina ustálená
 PodbrančMyjava30.11.2020 21:0090Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj30.11.2020 21:0090Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava30.11.2020 21:0090Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj30.11.2020 21:0090Hladina ustálená
 PezinokBlatina30.11.2020 21:0088Hladina ustálená
 ChynoranyNitra30.11.2020 21:0085Hladina ustálená
 NemečkyChocina30.11.2020 21:0084Hladina ustálená
 SapDunaj30.11.2020 21:0076Hladina stúpa
 VrbovceTeplica30.11.2020 21:0075Hladina ustálená
PChalmováNitra30.11.2020 21:0075Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava30.11.2020 21:0072Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica30.11.2020 21:0072Hladina ustálená
 ZbehyAndač30.11.2020 21:0072Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj30.11.2020 21:0071Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok30.11.2020 21:0066Hladina ustálená
PSobotišteTeplica30.11.2020 21:0065Hladina ustálená
 HandlováHandlovka30.11.2020 21:0061Hladina ustálená
PMyjavaMyjava30.11.2020 21:0060Hladina ustálená
 LábMočiarka30.11.2020 21:0060Hladina ustálená
 JakubovMalina30.11.2020 21:0059Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra30.11.2020 21:0055Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka30.11.2020 21:0055Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok30.11.2020 17:3050Hladina ustálená
PNedožeryNitra30.11.2020 21:0050Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica30.11.2020 21:0049Hladina ustálená
PNadliceBebrava30.11.2020 21:0048Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka30.11.2020 21:0040Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok30.11.2020 21:0035Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava30.11.2020 21:0033Hladina ustálená
 KunovTeplica30.11.2020 21:0030Hladina ustálená
 TužinaTužina30.11.2020 21:0028Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra30.11.2020 21:0026Hladina ustálená
 SenicaTeplica30.11.2020 21:0024Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná30.11.2020 19:4523Hladina ustálená
 PílaGidra30.11.2020 21:0023Hladina ustálená
PJablonicaMyjava30.11.2020 21:0022Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok30.11.2020 21:0022Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok30.11.2020 21:0020Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok30.11.2020 21:0020Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka30.11.2020 21:0019Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh30.11.2020 21:0018Hladina ustálená
 KuchyňaMalina30.11.2020 21:0015Hladina ustálená
 BorinkaStupavka30.11.2020 21:0015Hladina ustálená
 ObyceŽitava30.11.2020 21:0015Hladina ustálená
 LopašovChvojnica30.11.2020 21:0012Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica30.11.2020 20:4511Hladina ustálená
 PrievidzaNitra30.11.2020 21:0011Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok30.11.2020 21:0010Hladina ustálená
 KľačnoNitra30.11.2020 19:309Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok30.11.2020 21:004Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 JablonkaPiekelnik30.11.2020 20:45143Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca30.11.2020 21:00143Hladina ustálená
 DierováOrava30.11.2020 21:00133Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára30.11.2020 21:00126Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka30.11.2020 21:00117Hladina ustálená
 TvrdošínOrava30.11.2020 21:00113Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka30.11.2020 21:00112Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh30.11.2020 21:00111Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh30.11.2020 21:00108Hladina ustálená
 StrečnoVáh30.11.2020 21:00105Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava30.11.2020 20:45104Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá30.11.2020 21:00103Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka30.11.2020 21:00101Hladina ustálená
 TrstenáOravica30.11.2020 21:00101Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa30.11.2020 21:00100Hladina ustálená
PMartinTuriec30.11.2020 21:0099Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka30.11.2020 21:0092Hladina ustálená
 HubováVáh30.11.2020 21:0084Hladina ustálená
 BešeňováVáh30.11.2020 21:0080Hladina klesá
PLiptovský HrádokVáh30.11.2020 21:0066Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica30.11.2020 21:0059Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka30.11.2020 21:0050Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca30.11.2020 21:0048Hladina ustálená
PPodsucháRevúca30.11.2020 21:0048Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka30.11.2020 21:0047Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka30.11.2020 21:0044Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava30.11.2020 21:0042Hladina ustálená
PVisolajePružinka30.11.2020 21:0042Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok30.11.2020 21:0041Hladina ustálená
 MalužináBoca30.11.2020 21:0040Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica30.11.2020 21:0040Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok30.11.2020 19:1538Hladina ustálená
PPodbanskéBelá30.11.2020 21:0036Hladina ustálená
 TurčekTuriec30.11.2020 21:0036Hladina ustálená
 ČachticeJablonka30.11.2020 21:0036Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok30.11.2020 21:0033Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka30.11.2020 21:0030Hladina ustálená
 IvančináTuriec30.11.2020 21:0030Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka30.11.2020 21:0030Hladina ustálená
 BytčaPetrovička30.11.2020 21:0029Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka30.11.2020 21:0029Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka30.11.2020 21:0028Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca30.11.2020 21:0027Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka30.11.2020 21:0027Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka30.11.2020 21:0025Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok30.11.2020 21:0024Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica30.11.2020 21:0022Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava30.11.2020 21:0022Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica30.11.2020 20:0021Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka30.11.2020 21:0019Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník30.11.2020 21:0019Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička30.11.2020 21:0019Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica30.11.2020 21:0018Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok30.11.2020 21:0018Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok30.11.2020 21:0018Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok30.11.2020 21:0018Hladina ustálená
 Liptovská TepličkaČierny Váh30.11.2020 21:0017Hladina ustálená
 TuranyČiernik30.11.2020 21:0017Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok30.11.2020 21:0016Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka30.11.2020 21:0016Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda30.11.2020 21:0016Hladina ustálená
PStrážaVarínka30.11.2020 21:0015Hladina ustálená
PČadcaKysuca30.11.2020 21:0015Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica30.11.2020 21:0015Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh30.11.2020 21:0014Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka30.11.2020 21:0011Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka30.11.2020 21:0011Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka30.11.2020 21:0011Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca30.11.2020 21:0011Hladina ustálená
 DemänováDemänovka30.11.2020 21:009Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava30.11.2020 21:009Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec30.11.2020 21:008Hladina ustálená
 VlachyKľačianka30.11.2020 21:006Hladina ustálená

Počet staníc: 73

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
PSlovenské ĎarmotyIpeľ30.11.2020 21:00146Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica30.11.2020 21:00123Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ30.11.2020 21:00121Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron30.11.2020 21:00119Hladina ustálená
PSalkaIpeľ30.11.2020 21:00112Hladina ustálená
PKamenínHron30.11.2020 21:00108Hladina ustálená
PBanská BystricaHron30.11.2020 21:0097Hladina ustálená
 DubováHron30.11.2020 21:0084Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava30.11.2020 21:0084Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok30.11.2020 21:0081Hladina ustálená
 BretkaMuráň30.11.2020 21:0072Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron30.11.2020 21:0071Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok30.11.2020 21:0069Hladina stúpa
 JesenskéGortva30.11.2020 21:0066Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava30.11.2020 21:0063Hladina ustálená
 SazdiceBúr30.11.2020 21:0062Hladina ustálená
PBrehyHron30.11.2020 21:0061Hladina stúpa
PHronecČierny Hron30.11.2020 21:0060Hladina ustálená
PLenartovceSlaná30.11.2020 21:0059Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník30.11.2020 21:0058Hladina ustálená
PBretkaSlaná30.11.2020 21:0057Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh30.11.2020 21:0056Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok30.11.2020 21:0054Hladina ustálená
 MôťováSlatina30.11.2020 21:0054Hladina ustálená
 ZvolenHron30.11.2020 21:0053Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica30.11.2020 21:0052Hladina ustálená
 BehynceTuriec30.11.2020 21:0051Hladina ustálená
 VlkyňaRimava30.11.2020 21:0051Hladina ustálená
PKalondaIpeľ30.11.2020 21:0046Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik30.11.2020 21:0046Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok30.11.2020 21:0045Hladina ustálená
PPolomkaHron30.11.2020 21:0042Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka30.11.2020 21:0042Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik30.11.2020 21:0042Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica30.11.2020 21:0040Hladina ustálená
 ZlatnoHron30.11.2020 21:0039Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica30.11.2020 21:0039Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ30.11.2020 21:0038Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec30.11.2020 21:0038Hladina ustálená
 BystráBystrianka30.11.2020 21:0037Hladina ustálená
 ZvolenSlatina30.11.2020 21:0036Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok30.11.2020 21:0034Hladina ustálená
 VlachovoSlaná30.11.2020 21:0033Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo30.11.2020 21:0032Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok30.11.2020 21:0031Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ30.11.2020 21:0030Hladina ustálená
PHolišaIpeľ30.11.2020 21:0030Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica30.11.2020 21:0029Hladina ustálená
 RožňavaSlaná30.11.2020 21:0029Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná30.11.2020 21:0028Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica30.11.2020 21:0027Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica30.11.2020 21:0026Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica30.11.2020 21:0025Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica30.11.2020 21:0025Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička30.11.2020 21:0024Hladina ustálená
 PlášťovceLitava30.11.2020 21:0023Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš30.11.2020 21:0022Hladina ustálená
 RevúcaZdychava30.11.2020 21:0022Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná30.11.2020 21:0021Hladina ustálená
PBreznoHron30.11.2020 21:0020Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok30.11.2020 21:0020Hladina ustálená
 ZolnáZolná30.11.2020 21:0020Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica30.11.2020 21:0020Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník30.11.2020 21:0020Hladina ustálená
 TisovecRimava30.11.2020 21:0020Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava30.11.2020 21:0020Hladina ustálená
 ĽubietováHutná30.11.2020 21:0019Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling30.11.2020 21:0018Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok30.11.2020 21:0018Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok30.11.2020 21:0016Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica30.11.2020 21:0016Hladina ustálená
 PršaSuchá30.11.2020 21:0015Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica30.11.2020 21:0015Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak30.11.2020 21:0012Hladina ustálená
 PôtorStará rieka30.11.2020 21:0012Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka30.11.2020 21:0011Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron30.11.2020 21:0010Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok30.11.2020 21:009Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok30.11.2020 21:009Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok30.11.2020 21:007Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
PMargecanyHornád30.11.2020 21:00386Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog30.11.2020 21:00283Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica30.11.2020 21:00245Hladina ustálená
 HencovceOndava30.11.2020 21:00176Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec30.11.2020 21:00175Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád30.11.2020 21:00171Hladina ustálená
PJaklovceHnilec30.11.2020 21:00168Hladina ustálená
 KysakHornád30.11.2020 21:00145Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád30.11.2020 21:00135Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec30.11.2020 21:00134Hladina ustálená
PBardejovTopľa30.11.2020 21:00134Hladina ustálená
 MarhaňTopľa30.11.2020 21:00125Hladina ustálená
PHosťovceBodva30.11.2020 21:00122Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva30.11.2020 21:00121Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna30.11.2020 21:00116Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka30.11.2020 21:00112Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník30.11.2020 21:00111Hladina ustálená
 KošiceHornád30.11.2020 21:00110Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec30.11.2020 21:00103Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník30.11.2020 21:00102Hladina ustálená
 PrešovSekčov30.11.2020 21:0099Hladina ustálená
 SvitMlynica30.11.2020 21:0098Hladina ustálená
PHumennéLaborec30.11.2020 21:0098Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec30.11.2020 21:0098Hladina ustálená
PSabinovTorysa30.11.2020 21:0095Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka30.11.2020 21:0094Hladina ustálená
PKežmarokPoprad30.11.2020 21:0093Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva30.11.2020 21:0092Hladina ustálená
PPrešovTorysa30.11.2020 21:0090Hladina ustálená
 SninaPčolinka30.11.2020 21:0089Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže30.11.2020 21:0086Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda30.11.2020 21:0086Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád30.11.2020 21:0085Hladina ustálená
PSvidníkOndava30.11.2020 21:0078Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok30.11.2020 21:0077Hladina ustálená
 IžkovceLaborec30.11.2020 21:0077Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad30.11.2020 21:0075Hladina ustálená
 SvitPoprad30.11.2020 21:0074Hladina ustálená
PStratenáHnilec30.11.2020 21:0074Hladina ustálená
 PapínUdava30.11.2020 21:0074Hladina ustálená
 JasenovceOľka30.11.2020 21:0074Hladina ustálená
 MiňovceOndava30.11.2020 21:0072Hladina ustálená
 ObišovceSvinka30.11.2020 21:0068Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko30.11.2020 21:0067Hladina ustálená
 HniezdneKamienka30.11.2020 21:0064Hladina ustálená
 HrabušiceHornád30.11.2020 21:0062Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka30.11.2020 21:0061Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok30.11.2020 21:0059Hladina ustálená
 UdavskéUdava30.11.2020 21:0059Hladina ustálená
 SninaCirocha30.11.2020 21:0057Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok30.11.2020 21:0053Hladina ustálená
PJaníkIda30.11.2020 21:0053Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok30.11.2020 21:0051Hladina ustálená
 KoškovceLaborec30.11.2020 21:0049Hladina ustálená
PStropkovOndava30.11.2020 21:0049Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec30.11.2020 21:0047Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok30.11.2020 21:0046Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad30.11.2020 21:0043Hladina ustálená
 UličUlička30.11.2020 21:0042Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa30.11.2020 21:0041Hladina ustálená
 KežmarokĽubica30.11.2020 21:0033Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava30.11.2020 21:0033Hladina ustálená
PLekárovceUh30.11.2020 21:0029Hladina ustálená
 GerlachovTopľa30.11.2020 16:1529Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok30.11.2020 21:0028Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva30.11.2020 21:0028Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec30.11.2020 21:0028Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec30.11.2020 21:0027Hladina ustálená
 DemjataSekčov30.11.2020 21:0027Hladina ustálená
 HorovceOndava30.11.2020 21:0027Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava30.11.2020 21:0024Hladina ustálená
PHanušovceTopľa30.11.2020 21:0023Hladina ustálená
 Torysa Torysa30.11.2020 21:0022Hladina ustálená
 MengusovcePoprad30.11.2020 21:0021Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda30.11.2020 21:0019Hladina ustálená
 HosťovceTurňa30.11.2020 21:0017Hladina ustálená
 JabloňVýrava30.11.2020 21:0016Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica30.11.2020 21:0014Hladina ustálená
 HranovnicaHornád30.11.2020 21:0013Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok30.11.2020 21:0013Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa30.11.2020 21:0012Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad30.11.2020 21:005Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑