Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ObyceŽitava30.11.2020 20:3015Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava30.11.2020 20:30108Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok30.11.2020 20:3020Hladina ustálená
 HlohovecVáh30.11.2020 20:30166Hladina ustálená
 ŠaľaVáh30.11.2020 20:30254Hladina klesá
 KolárovoVáh30.11.2020 20:30239Hladina stúpa
 TužinaTužina30.11.2020 20:3028Hladina ustálená
 BukováTrnávka30.11.2020 20:30110Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka30.11.2020 20:3019Hladina ustálená
 VrbovceTeplica30.11.2020 20:3074Hladina ustálená
PSobotišteTeplica30.11.2020 20:3065Hladina ustálená
 KunovTeplica30.11.2020 20:3029Hladina ustálená
 SenicaTeplica30.11.2020 20:3024Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok30.11.2020 20:3020Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál30.11.2020 20:30135Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok30.11.2020 20:30125Hladina ustálená
 BorinkaStupavka30.11.2020 20:3015Hladina ustálená
 SološnicaRudava30.11.2020 20:3097Hladina ustálená
 StudienkaRudava30.11.2020 18:4596Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava30.11.2020 20:3072Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka30.11.2020 20:3055Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša30.11.2020 20:3095Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok30.11.2020 17:3050Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná30.11.2020 19:4523Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok30.11.2020 20:3035Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica30.11.2020 20:3072Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica30.11.2020 20:3049Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica30.11.2020 20:30117Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra30.11.2020 20:3055Hladina ustálená
 KľačnoNitra30.11.2020 19:309Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra30.11.2020 20:3026Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra30.11.2020 20:30197Hladina stúpa
PNedožeryNitra30.11.2020 20:3050Hladina ustálená
 PrievidzaNitra30.11.2020 20:3011Hladina ustálená
PChalmováNitra30.11.2020 20:3075Hladina ustálená
 ChynoranyNitra30.11.2020 20:3085Hladina ustálená
PMyjavaMyjava30.11.2020 20:3060Hladina ustálená
PJablonicaMyjava30.11.2020 20:3023Hladina ustálená
 PodbrančMyjava30.11.2020 20:3090Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava30.11.2020 20:30101Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj30.11.2020 20:30115Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava30.11.2020 20:30229Hladina ustálená
 KopčanyMorava30.11.2020 20:3096Hladina ustálená
 BrodskéMorava30.11.2020 20:3094Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava30.11.2020 20:30204Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava30.11.2020 20:30161Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava30.11.2020 20:30217Hladina ustálená
 LábMočiarka30.11.2020 20:3060Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj30.11.2020 20:30201Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj30.11.2020 20:30168Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj30.11.2020 20:30152Hladina ustálená
 KuchyňaMalina30.11.2020 20:3016Hladina ustálená
 JakubovMalina30.11.2020 20:3059Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok30.11.2020 20:3022Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok30.11.2020 20:3066Hladina ustálená
 HandlováHandlovka30.11.2020 20:3062Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka30.11.2020 20:3040Hladina ustálená
 PílaGidra30.11.2020 20:3023Hladina ustálená
PDevínDunaj30.11.2020 20:30146Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj30.11.2020 20:3090Hladina ustálená
PBratislavaDunaj30.11.2020 20:30280Hladina ustálená
 RusovceDunaj30.11.2020 20:30688Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj30.11.2020 20:3098Hladina ustálená
 SapDunaj30.11.2020 20:3082Hladina stúpa
PMedveďovDunaj30.11.2020 20:30106Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj30.11.2020 20:30283Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj30.11.2020 20:30225Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj30.11.2020 20:30121Hladina ustálená
PKomárnoDunaj30.11.2020 20:30135Hladina ustálená
 IžaDunaj30.11.2020 20:3092Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj30.11.2020 20:3090Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj30.11.2020 20:3072Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh30.11.2020 20:3018Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica30.11.2020 18:4511Hladina ustálená
 LopašovChvojnica30.11.2020 20:3012Hladina ustálená
 NemečkyChocina30.11.2020 20:3084Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok30.11.2020 20:3010Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok30.11.2020 20:304Hladina ustálená
 PezinokBlatina30.11.2020 20:3088Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava30.11.2020 20:3033Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava30.11.2020 20:3090Hladina ustálená
PNadliceBebrava30.11.2020 20:3048Hladina ustálená
 ZbehyAndač30.11.2020 20:3072Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 PárnicaZázrivka30.11.2020 20:3047Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca30.11.2020 20:3027Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára30.11.2020 20:30126Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka30.11.2020 20:3011Hladina ustálená
PStrážaVarínka30.11.2020 20:3015Hladina ustálená
 StrečnoVáh30.11.2020 20:30105Hladina ustálená
 BešeňováVáh30.11.2020 20:3080Hladina klesá
 HubováVáh30.11.2020 20:3085Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh30.11.2020 20:30108Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh30.11.2020 20:3067Hladina ustálená
 TurčekTuriec30.11.2020 20:3036Hladina ustálená
 IvančináTuriec30.11.2020 20:3030Hladina ustálená
PMartinTuriec30.11.2020 20:3099Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička30.11.2020 20:3019Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica30.11.2020 20:3018Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok30.11.2020 20:3041Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica30.11.2020 20:3041Hladina ustálená
PPodsucháRevúca30.11.2020 20:3049Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka30.11.2020 20:3027Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka30.11.2020 20:3030Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka30.11.2020 20:30117Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok30.11.2020 19:1538Hladina ustálená
PVisolajePružinka30.11.2020 20:3042Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka30.11.2020 20:3011Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka30.11.2020 20:3028Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka30.11.2020 20:30101Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok30.11.2020 20:3018Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik30.11.2020 20:15143Hladina ustálená
 BytčaPetrovička30.11.2020 20:3029Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec30.11.2020 20:308Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka30.11.2020 20:3025Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka30.11.2020 20:3044Hladina ustálená
 TrstenáOravica30.11.2020 20:30101Hladina ustálená
 TvrdošínOrava30.11.2020 20:30112Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava30.11.2020 20:3042Hladina ustálená
 DierováOrava30.11.2020 20:30134Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník30.11.2020 20:3019Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka30.11.2020 20:3019Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka30.11.2020 20:3031Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka30.11.2020 20:3050Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca30.11.2020 20:3011Hladina ustálená
PČadcaKysuca30.11.2020 20:3015Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca30.11.2020 20:30143Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka30.11.2020 20:3092Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok30.11.2020 20:3019Hladina ustálená
 VlachyKľačianka30.11.2020 20:306Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa30.11.2020 20:30100Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka30.11.2020 20:3011Hladina ustálená
 ČachticeJablonka30.11.2020 20:3036Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica30.11.2020 20:3060Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica30.11.2020 20:3022Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok30.11.2020 20:3018Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok30.11.2020 20:3016Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka30.11.2020 20:30112Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka30.11.2020 20:3029Hladina ustálená
 DemänováDemänovka30.11.2020 20:309Hladina ustálená
 Liptovská TepličkaČierny Váh30.11.2020 20:3017Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh30.11.2020 20:3013Hladina ustálená
 TuranyČiernik30.11.2020 20:3017Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka30.11.2020 20:3016Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava30.11.2020 20:15104Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica30.11.2020 20:0021Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica30.11.2020 20:3014Hladina ustálená
 MalužináBoca30.11.2020 20:3040Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca30.11.2020 20:3048Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok30.11.2020 20:3024Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh30.11.2020 20:30111Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda30.11.2020 20:3016Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava30.11.2020 20:309Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava30.11.2020 20:3022Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok30.11.2020 20:3033Hladina ustálená
PPodbanskéBelá30.11.2020 20:3037Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá30.11.2020 20:30103Hladina ustálená

Počet staníc: 73

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZolnáZolná30.11.2020 20:3020Hladina ustálená
 RevúcaZdychava30.11.2020 20:3022Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok30.11.2020 20:306Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo30.11.2020 20:3032Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok30.11.2020 12:3031Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec30.11.2020 20:3038Hladina ustálená
 BehynceTuriec30.11.2020 20:3051Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník30.11.2020 20:3058Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník30.11.2020 20:3021Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok30.11.2020 20:3020Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok30.11.2020 20:3015Hladina ustálená
 PršaSuchá30.11.2020 20:3015Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik30.11.2020 20:3046Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik30.11.2020 20:3042Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička30.11.2020 20:3024Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica30.11.2020 20:3015Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica30.11.2020 20:3040Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok30.11.2020 20:3034Hladina klesá
 PôtorStará rieka30.11.2020 20:3011Hladina ustálená
 MôťováSlatina30.11.2020 20:3055Hladina ustálená
 ZvolenSlatina30.11.2020 20:3036Hladina ustálená
 RožňavaSlaná30.11.2020 20:3029Hladina ustálená
PBretkaSlaná30.11.2020 20:3055Hladina ustálená
PLenartovceSlaná30.11.2020 20:3062Hladina stúpa
 Vyšná SlanáSlaná30.11.2020 20:3021Hladina ustálená
 VlachovoSlaná30.11.2020 20:3033Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná30.11.2020 20:3028Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica30.11.2020 20:3025Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling30.11.2020 20:3018Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica30.11.2020 20:3016Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica30.11.2020 20:3039Hladina ustálená
 TisovecRimava30.11.2020 20:3019Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava30.11.2020 20:3085Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava30.11.2020 20:3063Hladina ustálená
 VlkyňaRimava30.11.2020 20:3051Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka30.11.2020 20:3042Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica30.11.2020 20:3020Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica30.11.2020 20:3027Hladina ustálená
 BretkaMuráň30.11.2020 20:3072Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok30.11.2020 20:3018Hladina ustálená
 PlášťovceLitava30.11.2020 20:3023Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica30.11.2020 20:3025Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica30.11.2020 20:30123Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš30.11.2020 20:3022Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok30.11.2020 20:309Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok30.11.2020 20:3044Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava30.11.2020 20:3020Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak30.11.2020 20:3012Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica30.11.2020 20:3026Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok30.11.2020 20:3055Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka30.11.2020 20:3011Hladina ustálená
PHolišaIpeľ30.11.2020 20:3030Hladina ustálená
PKalondaIpeľ30.11.2020 20:3046Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ30.11.2020 20:30146Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ30.11.2020 20:30121Hladina ustálená
PSalkaIpeľ30.11.2020 20:30112Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ30.11.2020 20:3030Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ30.11.2020 20:3038Hladina ustálená
 ĽubietováHutná30.11.2020 20:3019Hladina ustálená
 ZvolenHron30.11.2020 20:3051Hladina ustálená
 ZlatnoHron30.11.2020 20:3039Hladina ustálená
PPolomkaHron30.11.2020 20:3042Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron30.11.2020 20:30119Hladina klesá
PBreznoHron30.11.2020 20:3020Hladina ustálená
PBrehyHron30.11.2020 20:3061Hladina stúpa
 Jur nad HronomHron30.11.2020 20:3072Hladina ustálená
PKamenínHron30.11.2020 20:30108Hladina ustálená
 DubováHron30.11.2020 20:3084Hladina ustálená
PBanská BystricaHron30.11.2020 20:3098Hladina ustálená
 JesenskéGortva30.11.2020 20:3066Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok30.11.2020 20:3081Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron30.11.2020 20:3010Hladina ustálená
PHronecČierny Hron30.11.2020 20:3060Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica30.11.2020 20:3029Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica30.11.2020 20:3054Hladina ustálená
 BystráBystrianka30.11.2020 20:3036Hladina ustálená
 SazdiceBúr30.11.2020 20:3062Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok30.11.2020 20:309Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok30.11.2020 20:3070Hladina stúpa
 Rimavská SečBlh30.11.2020 20:3056Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 JabloňVýrava30.11.2020 20:3016Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka30.11.2020 20:30112Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda30.11.2020 20:3019Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok30.11.2020 20:3053Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok30.11.2020 20:3077Hladina ustálená
 UličUlička30.11.2020 20:3042Hladina ustálená
PLekárovceUh30.11.2020 20:3029Hladina ustálená
 PapínUdava30.11.2020 20:3074Hladina ustálená
 UdavskéUdava30.11.2020 20:3059Hladina ustálená
 HosťovceTurňa30.11.2020 20:3017Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa30.11.2020 20:3012Hladina ustálená
 Torysa Torysa30.11.2020 20:3022Hladina ustálená
PSabinovTorysa30.11.2020 20:3095Hladina ustálená
PPrešovTorysa30.11.2020 20:3090Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa30.11.2020 20:3041Hladina ustálená
 MarhaňTopľa30.11.2020 20:30125Hladina ustálená
PHanušovceTopľa30.11.2020 20:3023Hladina ustálená
 GerlachovTopľa30.11.2020 16:1529Hladina ustálená
PBardejovTopľa30.11.2020 20:30134Hladina ustálená
 ObišovceSvinka30.11.2020 20:3068Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok30.11.2020 20:3028Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok30.11.2020 20:3046Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník30.11.2020 20:30102Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok30.11.2020 20:3014Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok30.11.2020 20:3059Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda30.11.2020 20:3086Hladina ustálená
 DemjataSekčov30.11.2020 20:3027Hladina ustálená
 PrešovSekčov30.11.2020 20:3099Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava30.11.2020 20:3033Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka30.11.2020 20:3061Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže30.11.2020 20:3086Hladina ustálená
 MengusovcePoprad30.11.2020 20:3021Hladina ustálená
 SvitPoprad30.11.2020 20:3074Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad30.11.2020 20:3044Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad30.11.2020 20:3075Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad30.11.2020 20:305Hladina ustálená
PKežmarokPoprad30.11.2020 20:3093Hladina ustálená
 SninaPčolinka30.11.2020 20:3089Hladina ustálená
PSvidníkOndava30.11.2020 20:3078Hladina ustálená
PStropkovOndava30.11.2020 20:3049Hladina ustálená
 MiňovceOndava30.11.2020 20:3072Hladina ustálená
 HencovceOndava30.11.2020 20:30176Hladina ustálená
 HorovceOndava30.11.2020 20:3027Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava30.11.2020 20:3024Hladina ustálená
 JasenovceOľka30.11.2020 20:3074Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna30.11.2020 20:30116Hladina ustálená
 SvitMlynica30.11.2020 20:3098Hladina ustálená
 KežmarokĽubica30.11.2020 20:3033Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník30.11.2020 20:30111Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok30.11.2020 20:3051Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica30.11.2020 20:30245Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka30.11.2020 20:3094Hladina ustálená
PHumennéLaborec30.11.2020 20:3098Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec30.11.2020 20:30103Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec30.11.2020 20:30135Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec30.11.2020 20:3028Hladina ustálená
 KoškovceLaborec30.11.2020 20:3049Hladina ustálená
 IžkovceLaborec30.11.2020 20:3077Hladina ustálená
 HniezdneKamienka30.11.2020 20:3064Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec30.11.2020 20:3098Hladina ustálená
PJaníkIda30.11.2020 20:3053Hladina ustálená
 KošiceHornád30.11.2020 20:30110Hladina ustálená
PMargecanyHornád30.11.2020 20:30387Hladina ustálená
 HranovnicaHornád30.11.2020 20:3013Hladina ustálená
 HrabušiceHornád30.11.2020 20:3062Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád30.11.2020 20:30135Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád30.11.2020 20:3084Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád30.11.2020 20:30171Hladina ustálená
 KysakHornád30.11.2020 20:30145Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica30.11.2020 20:3014Hladina ustálená
PStratenáHnilec30.11.2020 20:3074Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec30.11.2020 20:30175Hladina ustálená
PJaklovceHnilec30.11.2020 20:30168Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec30.11.2020 20:3027Hladina ustálená
 SninaCirocha30.11.2020 20:3057Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec30.11.2020 20:3047Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko30.11.2020 20:3068Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva30.11.2020 20:3028Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva30.11.2020 20:30121Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva30.11.2020 20:3092Hladina ustálená
PHosťovceBodva30.11.2020 20:30123Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog30.11.2020 20:30283Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )

skok na menu ↑


skok na začiatok stránky ↑