Úhrn zrážok

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Data are operative - no correction.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 16.10.2021 12:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Myjava - Myjava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Myjava AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Brezová pod Bradlom - Brezovský potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Brezová pod Bradlom APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Jablonica - Myjava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Jablonica APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Vrbovce APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Vrbovce - Teplica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kunov - Teplica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Senica - Kunov AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0.1
Smrdáky APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0.1
Šaštín - Stráže APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Skalica APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Radošovce APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Holíč AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kopčany - Morava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Moravský Svätý Ján AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Plavecký Peter APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Sološnica APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Rohožník - Rudavka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Veľké Leváre - Rudava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Veľké Leváre - Rudava náhon AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Záhorská Ves - Morava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Vysoká pri Morave - Morava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Malacky APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Jakubov - Malina AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Láb - Oliva AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Zohor - Suchý potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava-Devín-lom - Dunaj AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Dunaj AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo - Mošonský Dunaj AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Dobrohošť - Dunaj AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Sap - Dunaj AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Zlatná na Ostrove - Dunaj AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Mužla AWS2 16.10.2021 12:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Štúrovo - Dunaj AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Liptovská Teplička - Čierny Váh AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
VN Čierny Váh APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.5
Východná - Biely Váh AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Vyšná Boca APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Malužiná - Boca AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Kráľová Lehota - Boca AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Kráľová Lehota - Hybica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Liptovský Hrádok - Váh AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Liptovský Hrádok AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Dovalovo - Dovalovec AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Podbanské - Belá AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Podbanské AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Podtureň - Jamníček AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Iľanovo - Iľanovianka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Demänovská Dolina - Jasná APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.7  0.7
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová - Jalovecký potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Svätý Kríž - Palúdžanka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Huty APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.6  0.6
Liptovská Sielnica - Kvačianka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Prosiek - Prosiečanka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Vlachy - Kľačianka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Bešeňová - Váh AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Štiavnička (Ružomberok) AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Liptovská Lúžna - Lúžňanka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Liptovská Osada AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Podsuchá - Revúca AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Hubová - Váh AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Ľubochňa APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Zákamenné - Biela Orava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Novoť APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  1.3  1.3
Lokca - Biela Orava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Lokca APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Mútne APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Oravské Veselé AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  1.1  1.2
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Rabča AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Zubrohlava - Polhoranka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Jablonka - Piekielnik AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Trstená - Jelešňa AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Tvrdošín - Orava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Oravice APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Liesek AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Trstená - Oravica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Zuberec APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.6  0.6
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Chlebnice - Chlebnický potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.4  0.4
Oravský Podzámok AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Oravský Podzámok - Orava AHS 16.10.2021 12:00  0  0.3  0.3  0.5  0.5
Zázrivá APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.8  0.8
Párnica - Zázrivka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.7  0.7
Turčianska Štiavnička APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Turček APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Turček - Turiec AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Ivančiná - Turiec AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice - Teplica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Háj - Somolický potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Mošovce - Čierna voda AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kláštor pod Znievom - Vríca AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Blatnica - Gaderský potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Blatnica APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Žabokreky (pri Martine) AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Martin - Turiec AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Martinské hole APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.9  0.9
Martin - Pivovarský potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Turany - Čiernik AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Strečno - Váh AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Terchová - Vrátna dolina APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  1.6  1.6
Belá - Beliansky potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.7  0.7
Stráža - Varínka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0.3  0.5  0.5
Žilina-Vlčince AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.7  0.7
Makov APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Klokočov - Predmieranka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.7
Turzovka AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Turzovka - Kysuca AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Skalité APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.4  0.4
Čadca - Čierňanka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Čadca - Kysuca AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Čadca-Horelica AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Nová Bystrica - Bystrica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Stará Bystrica APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.6  0.6
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Horný Vadičov APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.6  0.6
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Nesluša APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Rajecká Lesná - Lesňanka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná APS2 16.10.2021 12:00  0  0.1  0.1  0.3  0.3
Šuja - Rajčanka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Rajec - Čerňanka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Rajecké Teplice - Kunerádsky potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.4
Stránske APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.7  0.7
Poluvsie - Rajčanka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Lietava - Majer - Lietavka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Dolný Hričov AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.6  0.6
Bytča - Petrovička AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Brvnište APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Jasenica - Papradnianka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Prečín - Domanižanka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Považská Bystrica-Mošteník AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Považská Bystrica - Kúnovec APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Lazy pod Makytou APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Vydrná - Petrinovec AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Dohňany - Biela voda AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Pružina APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Visolaje - Pružinka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Beluša AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Zubák APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Tuchyňa - Tovarský potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Košecké Podhradie APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Horné Srnie - Vlára AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Horná Súča APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Trenčín AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Selec APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Bošáca - Zabudišová APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Lubina APS2 16.10.2021 12:00  0  0.1  0.1  0.1  0.2
Hrádok - Hrádocký potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Krajné APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Čachtice - Jablonka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Tŕstie AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Trenčianske Teplice AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0.2  0.2

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Dobrá Voda APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Smolenice APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Hlohovec - Váh AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Častá APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Siladice APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Biely Kostol APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Modra - Piesok AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Slovenský Grob AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Malý Javorník AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Svätý Jur - Šurský kanál AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Vajnory - Račiansky potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Bernolákovo - Čierna Voda AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Nová Dedinka - Malý Dunaj AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kráľová pri Senci AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Sládkovičovo APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Šaľa - Váh AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Žihárec AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kolárovo APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kolárovo - Váh AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Zliechov APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Valaská Belá APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Chvojnica APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Čierna Lehota APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0.1
Nedožery - Nitra AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Ráztočno APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.4  0.4
Liešťany - Nitrica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Prievidza - Nitra AHS 16.10.2021 12:00  0  0.2  0.2  0.2  0.2
Prievidza AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Handlová - Handlovka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Rudno APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Motešice APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Uhrovec AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Bystričany APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Bystričany-Chalmová - Nitra AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Veľké Bielice - Nitrica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Nedašovce APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Bánovce nad Bebravou - Radiša AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Zlatníky APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Malá Lehota APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Skýcov APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Nitrianska Streda - Nitra AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Žikava AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Zlatno APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Radošina APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kamanová AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Horné Lefantovce APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Zlaté Moravce - Hostiansky potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Čab-Sila - Radošinka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Zbehy - Andač AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Tesárske Mlyňany APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Vieska nad Žitavou - Žitava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Lehota APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Nitra - Janíkovce AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0.1
Rastislavice APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Vlkas - Žitava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Veľké Lovce AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Pohorelá APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Polomka APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Pohronská Polhora APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Michalová - Rohozná AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Brezno - Hron AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Vydrovo AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Brezno AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Dobroč APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Jasenie APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Chata pod Hrbom APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Ľubietová - Hutná AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Slovenská Ľupča APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Motyčky APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Staré Hory - Ramžiná AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Staré Hory - Starohorský potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Dolný Harmanec - Harmanec AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Dolný Harmanec APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Tajovský potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Králiky APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Detvianska Huta APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Poľana (Očová-Pajta) APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Vígľaš - Pstruša AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Hrochoť APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Hronská Breznica - Jasenica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Močiar APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kremnické Bane AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Handlová - Nová Lehota APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom - Hron AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kľak APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Žarnovica APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Brehy - Hron AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Veľké Kozmálovce - Hron AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Starý Tekov - Perec AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Pukanec APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Žemberovce APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Levice APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Farná APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Hronom APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kalinovo - Ipeľ AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Divín - Budinský potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Budiná APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Cinobaňa APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Boľkovce AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Prša - Suchá AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Tuhársky potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Ožďany APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Radzovce APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Lipovany APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník - Tisovník AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Bušince APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Ľuboreč APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.7
Želovce - Krtíš AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Dolné Plachtince AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Čelovce APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Bzovík AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Senohrad APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Litava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Banská Štiavnica AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Ladzany APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Horné Semerovce - Štiavnica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Sazdice - Búr AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Lontov APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Dobšiná - Dobšinský potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Gemerská Poloma - Slaná AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Rožňava AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Slavošovce APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kunova Teplica APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Plešivec - Štítnik AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Muránska Huta - Predná Hora APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Muránska Zdychava-lazy APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Revúca AWS2 16.10.2021 12:00     0  0  0  0
Revúca - Zdychava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Bretka - Slaná AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Bretka - Muráň AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Ratková AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Skerešovo APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Štrkovec APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Behynce - Turiec AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Lenartovce APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Tisovec APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Klenovec APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Rimavské Brezovo APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Lom nad Rimavicou AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0.1
Kokava nad Rimavicou - Rimavica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Hajnáčka APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Hostice APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Drienčany - Blh (nad VN Teplý Vrch) AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Rimavská Seč - Blh AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Vlkyňa - Rimava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Medzev AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou - Bodva AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Malá Ida APS2 16.10.2021 12:00     0  0  0  0
Buzica APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Janík AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Silica AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Hosťovce - Bodva AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Gánovce AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Hranovnica - Hornád AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Hrabušice APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Hrabušice - Hornád AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Uloža APS2 16.10.2021 12:00        0  0  0
Spišské Vlachy AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  1  1
Spišské Vlachy - Hornád AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  1.2  1.2
Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Stratená - Hnilec AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0.2
Mlynky APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Rudňany APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Nálepkovo APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Švedlár AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Smolník APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Gelnica APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Lipovce APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Kojšovská hoľa AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Košická Belá APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Klenov APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Torysky APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Brezovica nad Torysou APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Jakubovany AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  1  1
Prešov - Planetárium APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Prešov - Torysa AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Osikov APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Kapušany APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Zlatá Baňa AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Ploské APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Herľany APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Svinica - Svinický potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Vyšný Čaj APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Košice - Podhradová AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Milhosť APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0.1  0.1

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Snina - Pčolinka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Habura APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.4  0.4
Medzilaborce AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Starina APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Koškovce APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Osadné AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Papín APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Zemplínske Hámre APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Strážske APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Michalovce AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Zboj APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Kolbasov APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Klenová APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Podhoroď APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Orechová AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Vysoká nad Uhom AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Remetské Hámre APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Ižkovce - Laborec AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Sobrance - Sobranecký potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Malcov APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Cigeľka APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.8  0.8
Bardejov AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.9  0.9
Regetovka APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.7  0.7
Kurimka APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  1  1
Okrúhle APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.7  0.7
Kuková APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Hanušovce nad Topľou APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Nižná Polianka APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Roztoky AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.4  0.4
Dlhoňa APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Nižný Komárnik APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Svidník - Ladomírka AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  1.2  1.2
Stropkov - Tisinec AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Turany nad Ondavou APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.2  0.2
Oľka APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Slovenská Kajňa APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Čaklov AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Banské APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Horovce - Ondava AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Dargov APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Trebišov - Milhostov AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Hraň APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Budkovce APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Leles APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Veľké Trakany APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Somotor AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0.1
Streda nad Bodrogom - Bodrog AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Slanská Huta APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Michaľany APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0.1
Priemery:  0 0  0 0.2  0.2

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Tatranská Polianka AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Svit - Mlynica AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Poprad AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Poprad-Matejovce I - Poprad AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0  0
Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  1.9  1.9
Tatranská Lomnica AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Stará Lesná AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Kežmarok APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.4  0.4
Kežmarok - Poprad AHS 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.5  0.5
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.8  0.8
Ihľany-Majerka APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.1  0.1
Podolínec AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Jarabina APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Plaveč AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.3  0.3
Tatranská Javorina AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  2.2  2.2
Osturňa APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.4  0.4
Reľov APS2 16.10.2021 12:00  0  0  0  0.7  0.7
Červený Kláštor AWS2 16.10.2021 12:00  0  0  0.1  0.6  0.6
Priemery:  0 0  0 0.5  0.5
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
SoNePo

Hydrological warnings:

Hydrological warnings

Flood activity degrees:

Flood activity

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
Legend
Konferencia mladých odborníkov 2021 Kvalita vôd v chránených vodohospodárskych oblastiach Výsledky monitorovania kvality podzemnej vody
13 OKT 2021

September 2021 - zhodnotenie mesiaca

SHMÚ | ANALÝZA | OKS, OMPAV
September 2021 bol v porovnaní s normálom 1981 – 2010 na väčšine územia Slovenska teplotne normálny, na krajnom juhozápade a v niektorých horských oblastiach až nadnormálny (teplý). Teplotne bol tohtoročný september podobne premenlivý ako august 2021. Z hľadiska mesačného úhrnu atmosférických zrážok bol uplynulý mesiac zväčša normálny, miestami však až podnormálny (suchý). V rámci Európy bol september ...
27 SEP 2021

Polárny vortex

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Polárny vortex je cirkulačná štruktúra, ktorá je bežnou súčasťou všeobecnej cirkulácie atmosféry. V článku vysvetlíme, čo vortex je, ako ho identifikujeme na priemerných poliach meteorologických prvkov a veľmi zjednodušene popíšeme jeho cyklický vývoj v rámci roku.
24 SEP 2021

Planéta rýchlo smeruje ku kritickému otepleniu o 1,5 °C

KLIMATOLÓGIA | SPRÁVA | JOZEF PECHO, LADISLAV MARKOVIČ
Svetová meteorologická organizácia (WMO) zverejnila 16. septembra 2021 v poradí už tretiu správu „United in Science 2021“, ktorá aj s ohľadom na nedávno publikovanú Šiestu správu IPCC (AR6) sumarizuje najdôležitejšie poznatky o súčasnom stave globálneho klimatického systému a faktoroch ovplyvňujúcich jeho dlhodobý (aj budúci) vývoj. Účelom správy je, okrem iného, ...
22 SEP 2021

August 2021 - zhodnotenie mesiaca

SHMÚ | ANALÝZA | OKS, OMPAV
August 2021 bol v porovnaní s normálom 1981 – 2010 na väčšine územia Slovenska teplotne normálny (avšak so zápornou odchýlkou od normálu), lokálne až podnormálny (studený). Z hľadiska mesačného úhrnu atmosférických zrážok bol uplynulý mesiac v porovnaní s uvedeným normálom prevažne silne nadnormálny (veľmi vlhký) až mimoriadne nadnormálny (mimoriadne vlhký), na juhu západného a východného ...
19 SEP 2021

Zvláštnosti v prúdení na Slovensku

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Hory predstavujú prekážku v prúdení, čím výrazne ovplyvňujú počasie v ich okolí. V tomto článku v jednej konkrétnej situácii predstavíme vybrané vplyvy pohorí na prúdenie v tzv. mezoškále procesov v atmosfére a vysvetlíme základné príčiny tohto efektu.
16 SEP 2021

Zhodnotenie sucha na jar a v lete 2021

KLIMATOLÓGIA | ANALÝZA | OKS
V tomto článku sme zhodnotili pôdne a meteorologické sucho a dopady sucha na poľnohospodárstvo a lesníctvo v jarnom a letnom ročnom období v roku 2021

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoinformatiky PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather