Total amount of precipitation

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Data are operative - no correction.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 25.10.2021 21:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Myjava - Myjava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Myjava AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Brezová pod Bradlom - Brezovský potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Brezová pod Bradlom APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Jablonica - Myjava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Jablonica APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Vrbovce APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Vrbovce - Teplica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kunov - Teplica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Senica - Kunov AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Smrdáky APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Šaštín - Stráže APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Skalica APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Radošovce APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Holíč AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kopčany - Morava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Moravský Svätý Ján AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Plavecký Peter APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Sološnica APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Rohožník - Rudavka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Veľké Leváre - Rudava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Veľké Leváre - Rudava náhon AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Záhorská Ves - Morava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Vysoká pri Morave - Morava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Malacky APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Jakubov - Malina AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Láb - Oliva AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Láb - Močiarka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Zohor - Suchý potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava-Devín-lom - Dunaj AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Dunaj AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo - Mošonský Dunaj AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Dobrohošť - Dunaj AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Sap - Dunaj AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Zlatná na Ostrove - Dunaj AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Mužla AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0.1
Štúrovo - Dunaj AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Liptovská Teplička - Čierny Váh AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
VN Čierny Váh APS2 25.10.2021 21:00              0
Východná - Biely Váh AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Vyšná Boca APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Malužiná - Boca AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kráľová Lehota - Boca AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kráľová Lehota - Hybica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok - Váh AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Dovalovo - Dovalovec AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Podbanské - Belá AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Podbanské AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Podtureň - Jamníček AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Iľanovo - Iľanovianka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Demänovská Dolina - Jasná APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová - Jalovecký potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Svätý Kríž - Palúdžanka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Huty APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Liptovská Sielnica - Kvačianka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Prosiek - Prosiečanka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Vlachy - Kľačianka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bešeňová - Váh AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Štiavnička (Ružomberok) AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Liptovská Lúžna - Lúžňanka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Liptovská Osada AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Podsuchá - Revúca AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Hubová - Váh AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Zákamenné - Biela Orava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Novoť APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Lokca - Biela Orava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Lokca APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Mútne APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Oravské Veselé AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Rabča AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Zubrohlava - Polhoranka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Jablonka - Piekielnik AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Trstená - Jelešňa AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Tvrdošín - Orava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Oravice APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Liesek AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Trstená - Oravica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Zuberec APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.1  0.1
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Chlebnice - Chlebnický potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok - Orava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Zázrivá APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Párnica - Zázrivka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Turčianska Štiavnička APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Turček APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Turček - Turiec AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Ivančiná - Turiec AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice - Teplica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Háj - Somolický potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Mošovce - Čierna voda AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kláštor pod Znievom - Vríca AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Blatnica - Gaderský potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Blatnica APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Žabokreky (pri Martine) AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Martin - Turiec AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Martinské hole APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Martin - Pivovarský potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Turany - Čiernik AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Strečno - Váh AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Terchová - Vrátna dolina APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.1  0.1
Belá - Beliansky potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Stráža - Varínka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Žilina-Vlčince AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Makov APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.1  0.1
Klokočov - Predmieranka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Turzovka AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Turzovka - Kysuca AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Skalité APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Čadca - Čierňanka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Čadca - Kysuca AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Čadca-Horelica AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Nová Bystrica - Bystrica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Horný Vadičov APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Nesluša APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná - Lesňanka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0.1
Šuja - Rajčanka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Rajec - Čerňanka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Rajecké Teplice - Kunerádsky potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Stránske APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Poluvsie - Rajčanka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Lietava - Majer - Lietavka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Dolný Hričov AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bytča - Petrovička AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Brvnište APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Jasenica - Papradnianka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Prečín - Domanižanka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Považská Bystrica-Mošteník AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Považská Bystrica - Kúnovec APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Lazy pod Makytou APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Vydrná - Petrinovec AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Dohňany - Biela voda AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Pružina APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Visolaje - Pružinka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Beluša AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Zubák APS2 25.10.2021 21:00     0  0  0  0
Tuchyňa - Tovarský potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Košecké Podhradie APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie - Vlára AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Horná Súča APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Trenčín AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Selec APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bošáca - Zabudišová APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Lubina APS2 25.10.2021 21:00     0  0  0  0
Hrádok - Hrádocký potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Krajné APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Čachtice - Jablonka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Tŕstie AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Trenčianske Teplice AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Dobrá Voda APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Smolenice APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Hlohovec - Váh AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Častá APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Siladice APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Biely Kostol APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Modra - Piesok AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Slovenský Grob AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Malý Javorník AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Svätý Jur - Šurský kanál AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Vajnory - Račiansky potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bernolákovo - Čierna Voda AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Nová Dedinka - Malý Dunaj AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kráľová pri Senci AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Sládkovičovo APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Šaľa - Váh AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Žihárec AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kolárovo APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kolárovo - Váh AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Zliechov APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Valaská Belá APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Chvojnica APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Čierna Lehota APS2 25.10.2021 21:00        0  0  0
Nedožery - Nitra AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Ráztočno APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Liešťany - Nitrica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Prievidza - Nitra AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Prievidza AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Handlová - Handlovka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Rudno APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Krásna Ves - Bebrava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Motešice APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Nováky - Lehotský potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Uhrovec AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bystričany-Chalmová - Nitra AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Veľké Bielice - Nitrica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Nedašovce APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bánovce nad Bebravou - Radiša AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Zlatníky APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Nadlice - Bebrava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Chynorany - Nitra AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Malá Lehota APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Skýcov APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Nitrianska Streda - Nitra AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Žikava AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Zlatno APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Radošina APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kamanová AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Horné Lefantovce APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Zlaté Moravce - Hostiansky potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Čab-Sila - Radošinka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Zbehy - Andač AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Tesárske Mlyňany APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Vieska nad Žitavou - Žitava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Lehota APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Nitra - Janíkovce AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Rastislavice APS2 25.10.2021 21:00     0  0  0  0
Vlkas - Žitava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Veľké Lovce AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Pohorelá APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Polomka APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.1  0.1
Michalová - Rohozná AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Brezno - Hron AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Vydrovo AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Brezno AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Dobroč APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Jasenie APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.1  0.1
Chata pod Hrbom APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Ľubietová - Hutná AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Slovenská Ľupča APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Motyčky APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.1  0.1
Staré Hory - Ramžiná AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Staré Hory - Starohorský potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Dolný Harmanec - Harmanec AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Dolný Harmanec APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Tajovský potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Králiky APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Detvianska Huta APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Poľana (Očová-Pajta) APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Vígľaš - Pstruša AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Hrochoť APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Hronská Breznica - Jasenica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Močiar APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kremnické Bane AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom - Hron AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kľak APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Žarnovica APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Brehy - Hron AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Hronský Beňadik APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Veľké Kozmálovce - Hron AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Starý Tekov - Perec AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Pukanec APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Žemberovce APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.1  0.1
Levice APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Farná APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Hronom APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kalinovo - Ipeľ AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Divín - Budinský potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0.2
Budiná APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Cinobaňa APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Boľkovce AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Prša - Suchá AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Tuhársky potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Ožďany APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Radzovce APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Lipovany APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník - Tisovník AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0.2
Horný Tisovník APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bušince APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Ľuboreč APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Želovce - Krtíš AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Dolné Plachtince AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Čelovce APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bzovík AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Senohrad APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Litava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Banská Štiavnica AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Ladzany APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Horné Semerovce - Štiavnica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Sazdice - Búr AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Lontov APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Dobšiná - Dobšinský potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Gemerská Poloma - Slaná AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Rožňava AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Slavošovce APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kunova Teplica APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Plešivec - Štítnik AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Muránska Huta - Predná Hora APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Muránska Zdychava-lazy APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Revúca AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Revúca - Zdychava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bretka - Slaná AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bretka - Muráň AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Ratková AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Skerešovo APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Štrkovec APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Behynce - Turiec AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Lenartovce APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Tisovec APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Klenovec APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Rimavské Brezovo APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Lom nad Rimavicou AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.1  0.1
Kokava nad Rimavicou - Rimavica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Rimavská Sobota AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Hajnáčka APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Hostice APS2 25.10.2021 21:00     0  0  0  0
Drienčany - Blh (nad VN Teplý Vrch) AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Rimavská Seč - Blh AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Vlkyňa - Rimava AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Medzev AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Moldava nad Bodvou - Bodva AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0.2
Moldava nad Bodvou AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Malá Ida APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Buzica APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Janík AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Silica AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Hosťovce - Bodva AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Gánovce AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Hranovnica - Hornád AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Hrabušice APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Uloža APS2 25.10.2021 21:00     0  0  0  0
Spišské Vlachy AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Spišské Vlachy - Hornád AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Stratená - Hnilec AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Mlynky APS2 25.10.2021 21:00        0  0  0
Rudňany APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.1  0.1
Nálepkovo APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.1  0.1
Švedlár AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Smolník APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0.1
Gelnica APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Lipovce APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Košická Belá APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Klenov APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Torysky APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Brezovica nad Torysou APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Jakubovany AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Prešov - Planetárium APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Prešov - Torysa AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Osikov APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Kapušany APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Zlatá Baňa AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Ploské APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Herľany APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Svinica - Svinický potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Vyšný Čaj APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Košice - Podhradová AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS2 25.10.2021 21:00  0  0.1  0.5  0.5  0.7
Milhosť APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Snina - Pčolinka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Habura APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Medzilaborce AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Starina APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Koškovce APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Osadné AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Papín APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0.1
Zemplínske Hámre APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Strážske APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.3  0.3
Michalovce AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Zboj APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kolbasov APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Klenová APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Podhoroď APS2 25.10.2021 21:00     0  0  0  0
Orechová AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Vysoká nad Uhom AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Remetské Hámre APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Ižkovce - Laborec AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Malcov APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Cigeľka APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Bardejov AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Regetovka APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kurimka APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Okrúhle APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.1  0.1
Kuková APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Hanušovce nad Topľou APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Nižná Polianka APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Roztoky AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Dlhoňa APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Nižný Komárnik APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Svidník - Ladomírka AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.3  0.3
Stropkov - Tisinec AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Turany nad Ondavou APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Oľka APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.1  0.1
Slovenská Kajňa APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.1  0.1
Čaklov AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Banské APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Dargov APS2 25.10.2021 21:00     0  0  0  0.5
Trebišov - Milhostov AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Hraň APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Budkovce APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Leles APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Veľké Trakany APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Somotor AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Streda nad Bodrogom - Bodrog AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Slanská Huta APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Michaľany APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Tatranská Polianka AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Svit - Mlynica AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0.2  0.2
Poprad AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Poprad-Matejovce I - Poprad AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Tatranská Lomnica AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Stará Lesná AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kežmarok APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Kežmarok - Poprad AHS 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Ihľany-Majerka APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Podolínec AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Jarabina APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Plaveč AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Tatranská Javorina AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Osturňa APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Reľov APS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Červený Kláštor AWS2 25.10.2021 21:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.