Úhrn zrážok

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Data are operative - no correction.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 18.10.2021 22:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Myjava - Myjava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Myjava AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Brezová pod Bradlom - Brezovský potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Brezová pod Bradlom APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Jablonica - Myjava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Jablonica APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Vrbovce APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Vrbovce - Teplica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kunov - Teplica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Senica - Kunov AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Smrdáky APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Šaštín - Stráže APS2 18.10.2021 22:00     0  0  0  0
Skalica APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Radošovce APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Holíč AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kopčany - Morava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Moravský Svätý Ján AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Plavecký Peter APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Sološnica APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Rohožník - Rudavka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Veľké Leváre - Rudava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Veľké Leváre - Rudava náhon AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Záhorská Ves - Morava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Vysoká pri Morave - Morava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Malacky APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Jakubov - Malina AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Láb - Oliva AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Zohor - Suchý potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava-Devín-lom - Dunaj AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Mlynská Dolina AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Koliba AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Dunaj AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo - Mošonský Dunaj AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Dobrohošť - Dunaj AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Gabčíkovo AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Sap - Dunaj AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Zlatná na Ostrove - Dunaj AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Mužla AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0.1  0.1
Štúrovo - Dunaj AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Liptovská Teplička - Čierny Váh AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.2
VN Čierny Váh APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Východná - Biely Váh AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Vyšná Boca APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.1
Malužiná - Boca AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kráľová Lehota - Boca AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kráľová Lehota - Hybica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.2
Liptovský Hrádok - Váh AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Dovalovo - Dovalovec AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Podbanské - Belá AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Podbanské AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Podtureň - Jamníček AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Iľanovo - Iľanovianka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Demänovská Dolina - Jasná APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová - Jalovecký potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Svätý Kríž - Palúdžanka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Huty APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Liptovská Sielnica - Kvačianka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Prosiek - Prosiečanka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Vlachy - Kľačianka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bešeňová - Váh AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Štiavnička (Ružomberok) AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Liptovská Lúžna - Lúžňanka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Liptovská Osada AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Podsuchá - Revúca AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hubová - Váh AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Zákamenné - Biela Orava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Novoť APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Lokca - Biela Orava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Lokca APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Mútne APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Oravské Veselé AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0.1  0.1
Oravská Polhora APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0.2  0.4  0.4
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0.6  0.6
Rabča AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Zubrohlava - Polhoranka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Jablonka - Piekielnik AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Trstená - Jelešňa AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Tvrdošín - Orava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Oravice APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Liesek AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Trstená - Oravica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Zuberec APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Chlebnice - Chlebnický potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Oravský Podzámok - Orava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Zázrivá APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Párnica - Zázrivka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Turčianska Štiavnička APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Turček APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Turček - Turiec AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Ivančiná - Turiec AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice - Teplica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Háj - Somolický potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Mošovce - Čierna voda AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kláštor pod Znievom - Vríca AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Blatnica - Gaderský potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Blatnica APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Žabokreky (pri Martine) AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Martin - Turiec AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Martinské hole APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Martin - Pivovarský potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Turany - Čiernik AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Strečno - Váh AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Terchová - Vrátna dolina APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Belá - Beliansky potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Stráža - Varínka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Žilina-Vlčince AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Makov APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Klokočov - Predmieranka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Turzovka AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Turzovka - Kysuca AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Skalité APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0.3  0.3
Čadca - Čierňanka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Čadca - Kysuca AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Čadca-Horelica AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Nová Bystrica - Bystrica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Stará Bystrica APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Zborov nad Bystricou - Bystrica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Horný Vadičov APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Nesluša APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Rajecká Lesná - Lesňanka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Šuja - Rajčanka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Rajec - Čerňanka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Rajecké Teplice - Kunerádsky potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Stránske APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Poluvsie - Rajčanka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Lietava - Majer - Lietavka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Dolný Hričov AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bytča - Petrovička AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Brvnište APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Jasenica - Papradnianka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Prečín - Domanižanka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Považská Bystrica-Mošteník AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Považská Bystrica - Kúnovec APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Lazy pod Makytou APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Vydrná - Petrinovec AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Dohňany - Biela voda AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Pružina APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Visolaje - Pružinka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Beluša AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Zubák APS2 18.10.2021 22:00        0  0  0
Tuchyňa - Tovarský potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Košecké Podhradie APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie - Vlára AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Horná Súča APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Trenčín AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Selec APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bošáca - Zabudišová APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Lubina APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hrádok - Hrádocký potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Krajné APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Čachtice - Jablonka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Tŕstie AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Trenčianske Teplice AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Dobrá Voda APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Smolenice APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hlohovec - Váh AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Častá APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Siladice APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Biely Kostol APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Modra - Piesok AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Slovenský Grob AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Malý Javorník AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Svätý Jur - Šurský kanál AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Vajnory - Račiansky potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bernolákovo - Čierna Voda AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Nová Dedinka - Malý Dunaj AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kráľová pri Senci AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Sládkovičovo APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Šaľa - Váh AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Žihárec AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kolárovo APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kolárovo - Váh AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Zliechov APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Valaská Belá APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Chvojnica APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Čierna Lehota APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Nedožery - Nitra AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Ráztočno APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Liešťany - Nitrica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Prievidza - Nitra AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Prievidza AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Handlová - Handlovka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Rudno APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Motešice APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Uhrovec AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bystričany APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bystričany-Chalmová - Nitra AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Veľké Bielice - Nitrica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Nedašovce APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bánovce nad Bebravou - Radiša AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Zlatníky APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Malá Lehota APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Skýcov APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Nitrianska Streda - Nitra AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Žikava AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Zlatno APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Radošina APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kamanová AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Horné Lefantovce APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Zlaté Moravce - Hostiansky potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Čab-Sila - Radošinka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Zbehy - Andač AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Tesárske Mlyňany APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Vieska nad Žitavou - Žitava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Lehota APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Nitra - Janíkovce AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Rastislavice APS2 18.10.2021 22:00        0  0  0
Vlkas - Žitava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Veľké Lovce AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.1
Pohorelá APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Polomka APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Pohronská Polhora APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Michalová - Rohozná AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Brezno - Hron AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Vydrovo AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Brezno AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Dobroč APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.2
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.2
Jasenie APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Chata pod Hrbom APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Ľubietová - Hutná AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Slovenská Ľupča APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Motyčky APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.1
Staré Hory - Ramžiná AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Staré Hory - Starohorský potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0.2  0.2
Dolný Harmanec - Harmanec AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Dolný Harmanec APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Tajovský potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Králiky APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Detvianska Huta APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Poľana (Očová-Pajta) APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Vígľaš - Pstruša AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hrochoť APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hronská Breznica - Jasenica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Močiar APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kremnické Bane AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Handlová - Nová Lehota APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom - Hron AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kľak APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Žarnovica APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Brehy - Hron AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Veľké Kozmálovce - Hron AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Starý Tekov - Perec AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Pukanec APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Žemberovce APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Levice APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Farná APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Hronom APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kalinovo - Ipeľ AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Divín - Budinský potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Budiná APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Cinobaňa APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Boľkovce AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Prša - Suchá AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Tuhársky potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Ožďany APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Radzovce APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Lipovany APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník - Tisovník AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.2
Horný Tisovník APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bušince APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Ľuboreč APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Želovce - Krtíš AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Dolné Plachtince AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Čelovce APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bzovík AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Senohrad APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Litava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Banská Štiavnica AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Ladzany APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Horné Semerovce - Štiavnica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Sazdice - Búr AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Lontov APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.2
Dobšiná - Dobšinský potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Gemerská Poloma - Slaná AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Rožňava AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Slavošovce APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kunova Teplica APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Plešivec - Štítnik AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Muránska Huta - Predná Hora APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Muránska Zdychava-lazy APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Revúca AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Revúca - Zdychava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bretka - Slaná AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bretka - Muráň AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Ratková AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Skerešovo APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Štrkovec APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Behynce - Turiec AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.2
Lenartovce APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Tisovec APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Klenovec APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Rimavské Brezovo APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Lom nad Rimavicou AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou - Rimavica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.2
Rimavská Sobota AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hajnáčka APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hostice APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Drienčany - Blh (nad VN Teplý Vrch) AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Rimavská Seč - Blh AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Vlkyňa - Rimava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Medzev AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.2
Moldava nad Bodvou - Bodva AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Malá Ida APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Buzica APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Janík AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Silica AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hosťovce - Bodva AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Gánovce AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hranovnica - Hornád AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hrabušice APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hrabušice - Hornád AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Uloža APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Spišské Vlachy AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Spišské Vlachy - Hornád AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.2
Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.1
Stratená - Hnilec AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Mlynky APS2 18.10.2021 22:00        0  0  0
Rudňany APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Nálepkovo APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Švedlár AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Smolník APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.1
Gelnica APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Lipovce APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kojšovská hoľa AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Košická Belá APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Klenov APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Torysky APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Brezovica nad Torysou APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Jakubovany AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Prešov - Planetárium APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Prešov - Torysa AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Osikov APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kapušany APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Zlatá Baňa AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Ploské APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Herľany APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Svinica - Svinický potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Vyšný Čaj APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Košice - Podhradová AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Milhosť APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0.1
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Habura APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Medzilaborce AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Starina APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Koškovce APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Osadné AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Papín APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Zemplínske Hámre APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Cirochou AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Strážske APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Michalovce AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Zboj APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kolbasov APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Klenová APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Podhoroď APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Orechová AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Vysoká nad Uhom AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Remetské Hámre APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Ižkovce - Laborec AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Sobrance - Sobranecký potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Malcov APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Cigeľka APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Bardejov AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Regetovka APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kurimka APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Okrúhle APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kuková APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hanušovce nad Topľou APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Nižná Polianka APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Roztoky AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Dlhoňa APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Nižný Komárnik APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Svidník - Ladomírka AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Stropkov - Tisinec AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Turany nad Ondavou APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Oľka APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Slovenská Kajňa APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Čaklov AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Banské APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Horovce - Ondava AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Dargov APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Trebišov - Milhostov AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Hraň APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Budkovce APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Leles APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Veľké Trakany APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Somotor AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Streda nad Bodrogom - Bodrog AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Slanská Huta APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Michaľany APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0.1  0.1
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Tatranská Polianka AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Svit - Mlynica AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Poprad AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Poprad-Matejovce I - Poprad AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Tatranská Lomnica AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Stará Lesná AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kežmarok APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Kežmarok - Poprad AHS 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Ihľany-Majerka APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Podolínec AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Jarabina APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Plaveč AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Tatranská Javorina AWS2 18.10.2021 22:00  0  0.1  0.1  0.1  0.1
Osturňa APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Reľov APS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Červený Kláštor AWS2 18.10.2021 22:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
PoUtSt

Hydrological warnings:

Hydrological warnings

Flood activity degrees:

Flood activity

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
Legend
Prednáškové popoludnie Kvalita vôd v chránených vodohospodárskych oblastiach Výsledky monitorovania kvality podzemnej vody
18 OKT 2021

Prednáškové popoludnie 21.10.2021

SHMÚ | SPRÁVA | IVAN GARČÁR
Pozývame vás na ďalšie prednáškové popoludnie. Jeho témou bude Vykurovanie domácností a kvalita ovzdušia.
18 OKT 2021

SHMÚ ocenilo lesníkov

KLIMATOLÓGIA | SPRÁVA | OKS
Na pôde štátneho podniku Lesy SR v Banskej Bystrici sa v utorok (12. 10. 2021) uskutočnilo ocenenie najaktívnejších reportérov monitoringu sucha z radov lesníkov. 
13 OKT 2021

September 2021 - zhodnotenie mesiaca

SHMÚ | ANALÝZA | OKS, OMPAV
September 2021 bol v porovnaní s normálom 1981 – 2010 na väčšine územia Slovenska teplotne normálny, na krajnom juhozápade a v niektorých horských oblastiach až nadnormálny (teplý). Teplotne bol tohtoročný september podobne premenlivý ako august 2021. Z hľadiska mesačného úhrnu atmosférických zrážok bol uplynulý mesiac zväčša normálny, miestami však až podnormálny (suchý). V rámci Európy bol september ...
27 SEP 2021

Polárny vortex

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | MIROSLAV ŠINGER
Polárny vortex je cirkulačná štruktúra, ktorá je bežnou súčasťou všeobecnej cirkulácie atmosféry. V článku vysvetlíme, čo vortex je, ako ho identifikujeme na priemerných poliach meteorologických prvkov a veľmi zjednodušene popíšeme jeho cyklický vývoj v rámci roku.
24 SEP 2021

Planéta rýchlo smeruje ku kritickému otepleniu o 1,5 °C

KLIMATOLÓGIA | SPRÁVA | JOZEF PECHO, LADISLAV MARKOVIČ
Svetová meteorologická organizácia (WMO) zverejnila 16. septembra 2021 v poradí už tretiu správu „United in Science 2021“, ktorá aj s ohľadom na nedávno publikovanú Šiestu správu IPCC (AR6) sumarizuje najdôležitejšie poznatky o súčasnom stave globálneho klimatického systému a faktoroch ovplyvňujúcich jeho dlhodobý (aj budúci) vývoj. Účelom správy je, okrem iného, ...
22 SEP 2021

August 2021 - zhodnotenie mesiaca

SHMÚ | ANALÝZA | OKS, OMPAV
August 2021 bol v porovnaní s normálom 1981 – 2010 na väčšine územia Slovenska teplotne normálny (avšak so zápornou odchýlkou od normálu), lokálne až podnormálny (studený). Z hľadiska mesačného úhrnu atmosférických zrážok bol uplynulý mesiac v porovnaní s uvedeným normálom prevažne silne nadnormálny (veľmi vlhký) až mimoriadne nadnormálny (mimoriadne vlhký), na juhu západného a východného ...

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoinformatiky PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather