Fenologická sieť

Poľana
Modra - Piesok (Hvezdáreň)
Kokava n/Rimavicou
Malužiná
Kysihybel
Jasov
Staré Hory
Levoča
Kezmarske Zlaby
Dolná Súča
Štrbské Pleso
Prešov-Cemjata
Smižany
Krasno nad Kysucou
Mladá Lodina
Myjava
Slovenská Ľupča
Mníšek nad Hnilcom
Nové Mesto nad Váhom
Stará Bystrica
Byťča,Starovec
Hajnáčka
(Poruba pod Vihorlatom)
Zvolen
Cernova
Riadok
Ruskov
(Krajna Bystra)
Levice
Uhorna
(Kamienka)
Veľke Kapusany
Stupava
Železná Studienka
Bacúch
Pružina
Opatová
Dolný Smokovec
Stakčín
Slaná Voda
Lučenec
Hronec
Čebovská Bukovina
Kecerovce
Muráň
Sielnica
Oravice
Ždaňa
Turie
Liptovský Ján
Kostolište
Zborov
Klastor p/Znievom
Giraltovce
Brusno
Závadka
Liptovská Teplička
Oščadnica
(Dobsinska Lad.Jaskyna)
Kšinná
Červená Skala
Čierny Balog
Žitavany
Šaštín
Pruské
Sady nad Torysou
Klčov
Sabinov
Dolné Plachtince
Veľké Ripňany
Myslenice
Nové Zámky
Orechová
Batka
Hurbanovo
Bojnice
Sebechleby
Čaklov
Šurice
Liptovský Hrádok
Báhoň
Sobrance
Bačka
Poprad
Kľušov
Hurbanovo - Bajč
Batka
Rudník
Lučenec
Trenčín
Brezno
Jakubovany
Veľký Krtíš
Čaklov
Senica
Vígľaš,Pstruša
Podhájska
Podolínec
Somotor
Sása
Rožňava
Rimavská Sobota
Hubice
Milhostov
Stropkov
Malý Šariš
Kráľová pri Senci
Veľký Meder
Spišské Vlachy
Turá Lúka
Banská Bystrica
Kamenica nad Cirochou
Prievidza
Liesek
Michalovce
Klatova Nová Ves
Nitra
Stará Ľubovňa
Žihárec
Bodorova
Medzilaborce
Beluša
Vrakuňa
Bzovík
Haniska
Hontianske Moravce
Žiar nad Hronom
Veľké Ripňany
Žilina
Horná Streda
Levice
Vyšný Medzev
(Kruzlova)
(Velke Raskovce)
Beša
Lukov
Šahy
Turček
Dolná Streda
Senohrad
Malé Kosihy - Salka
Košúty
Bánovce nad Ondavou
Pohorelá
Lukačovce
Štúrovo
Horný Bar
Oravská Polhora
Kuzmice
Torysky
Číž
Dlhé nad Cirochou
Pohronská Polhora
Podkylava
Tisovec
Tesáre
Horná Ždaňa
Preseľany
Dolný Kubín
Gemerská Poloma
Klátova Nová Ves
Volkovce
Lazisko
Trnava
Rimavské Brezovo
Mošovce
Vyšný Slavkov
Dvory nad Žitavou
Horná Breznica
Krásny Brod
Adamovské Kochanovce
Jasenie
Veľký Lom
Kravany nad Dunajom
Silica
Adamovské Kochanovce
Makov
Gelnica
Giraltovce
Drienov
Veľké Chlievany
Hajnáčka
Choňkovce
Zlatno
Šaštín - Stráže
Hriňová
Bidovce
Ratková
Černík
Modra
Dargov
Malá Tŕňa
Dolné Hámre
(Rudnik)
Streda nad Bodrogom
Hermanovce
Mládzovo
Rakúsy
Hranovica
(Hurbanovo)
Ilava
Šamorín
Slanské Nové Mesto
(Krasna Luka)
Smižany
Trenčín
Plešivec
Liptovská Teplička
Radvaň nad Laborcom
Strážske
Nitrianske Rudno
Zákamenné
Košická Belá
Čachtice
Bartošova Lehôtka
Banské
Kysucké Nové Mesto
Brodské
Slavošovce
Jelšava
Sučany
Krásna nad Hornádom
Matiašovce

Legenda
Fenologická stanica - lesná - Fenologická stanica - lesná
Fenologická stanica - ovocná - Fenologická stanica - ovocná
Fenologická stanica - poľná - Fenologická stanica - poľná
Fenologická stanica - všeobecná - Fenologická stanica - všeobecná
- klik na oblasť v mape zobrazí kraj