Fenologická sieť

Slovenská Ľupča
Hajnáčka
Pružina
Dolný Smokovec
Žitavany
Opatová
Zvolen
Riadok
Slaná Voda
Stupava
Jasov
Veľke Kapusany
Železná Studienka
Oravice
Levoča
Turie
Bacúch
Liptovský Ján
Zborov
Prešov-Cemjata
Smižany
Klastor p/Znievom
Hronec
Lučenec
Mladá Lodina
Čebovská Bukovina
Mníšek nad Hnilcom
Muráň
(Poruba pod Vihorlatom)
Sielnica
Ždaňa
Ruskov
Levice
Kostolište
Uhorna
Oščadnica
Kšinná
Brusno
Závadka
Stakčín
Malužiná
Červená Skala
Čierny Balog
Kecerovce
Kezmarske Zlaby
Štrbské Pleso
Dolná Súča
Šaštín
Poľana
Modra - Piesok (Hvezdáreň)
Krasno nad Kysucou
Myjava
Kokava n/Rimavicou
Stará Bystrica
Nové Mesto nad Váhom
Giraltovce
Byťča,Starovec
Kysihybel
Staré Hory
Cernova
(Krajna Bystra)
Liptovská Teplička
(Kamienka)
(Dobsinska Lad.Jaskyna)
Čaklov
Sabinov
Dolné Plachtince
Bojnice
Sady nad Torysou
Myslenice
Klčov
Batka
Sebechleby
Veľké Ripňany
Šurice
Pruské
Nové Zámky
Orechová
Hurbanovo
Podolínec
Veľký Krtíš
Stropkov
Veľké Ripňany
Senica
Kráľová pri Senci
Vígľaš,Pstruša
Sobrance
Turá Lúka
Liesek
Prievidza
Poprad
Somotor
Sása
Hubice
Rudník
Klatova Nová Ves
Rimavská Sobota
Veľký Meder
Stará Ľubovňa
Bodorova
Medzilaborce
Banská Bystrica
Čaklov
Beluša
Podhájska
Rožňava
Vrakuňa
Milhostov
Žilina
Horná Streda
Malý Šariš
Liptovský Hrádok
Bzovík
Spišské Vlachy
Kamenica nad Cirochou
Kľušov
Hontianske Moravce
Žiar nad Hronom
Michalovce
Hurbanovo - Bajč
Nitra
Trenčín
Jakubovany
Žihárec
Báhoň
Bačka
Batka
Brezno
Haniska
Lučenec
Mošovce
Číž
Strážske
Horná Breznica
Krásny Brod
Pohronská Polhora
Banské
Košická Belá
Tisovec
Slavošovce
Horná Ždaňa
Krásna nad Hornádom
Levice
Vyšný Medzev
Adamovské Kochanovce
Beša
Trnava
Makov
Giraltovce
Rimavské Brezovo
Šahy
Malé Kosihy - Salka
Bánovce nad Ondavou
Veľké Chlievany
Lukačovce
Štúrovo
Kuzmice
Jasenie
Veľký Lom
Dlhé nad Cirochou
Rakúsy
Tesáre
(Krasna Luka)
Preseľany
Hajnáčka
Gemerská Poloma
(Hurbanovo)
Ilava
Liptovská Teplička
Volkovce
Šaštín - Stráže
Trenčín
Hriňová
Radvaň nad Laborcom
Ratková
Modra
Zákamenné
Nitrianske Rudno
Dvory nad Žitavou
Kysucké Nové Mesto
Čachtice
Malá Tŕňa
Vyšný Slavkov
Dolné Hámre
Adamovské Kochanovce
Streda nad Bodrogom
Mládzovo
Silica
Sučany
Matiašovce
Kravany nad Dunajom
Šamorín
(Kruzlova)
Lukov
Gelnica
Turček
Drienov
Bartošova Lehôtka
Choňkovce
Zlatno
Brodské
Jelšava
Bidovce
Oravská Polhora
Torysky
Černík
Dargov
(Rudnik)
(Velke Raskovce)
Dolná Streda
Podkylava
Hermanovce
Košúty
Slanské Nové Mesto
Dolný Kubín
Klátova Nová Ves
Hranovica
Senohrad
Plešivec
Pohorelá
Smižany
Horný Bar
Lazisko

Legenda
Fenologická stanica - lesná - Fenologická stanica - lesná
Fenologická stanica - ovocná - Fenologická stanica - ovocná
Fenologická stanica - poľná - Fenologická stanica - poľná
Fenologická stanica - všeobecná - Fenologická stanica - všeobecná
- klik na oblasť v mape zobrazí kraj