Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.
Bratislavský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 LopašovChvojnica24.5.2022 11:006Hladina ustálená
 KopčanyMorava24.5.2022 11:0030Hladina ustálená
 BrodskéMorava24.5.2022 11:0023Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok24.5.2022 11:008Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok24.5.2022 11:004Hladina ustálená
PMyjavaMyjava24.5.2022 11:0055Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok24.5.2022 11:002Hladina ustálená
PJablonicaMyjava24.5.2022 11:0011Hladina ustálená
 VrbovceTeplica24.5.2022 11:0066Hladina ustálená
PSobotišteTeplica24.5.2022 11:0062Hladina ustálená
 PodbrančMyjava24.5.2022 11:0079Hladina ustálená
 KunovTeplica24.5.2022 11:0019Hladina ustálená
 SenicaTeplica24.5.2022 11:0014Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava24.5.2022 11:0075Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava24.5.2022 10:3099Hladina ustálená
 SološnicaRudava24.5.2022 11:0067Hladina ustálená
 StudienkaRudava24.5.2022 10:0058Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava24.5.2022 11:0046Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava24.5.2022 11:0053Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava24.5.2022 11:00117Hladina ustálená
 KuchyňaMalina24.5.2022 11:0010Hladina ustálená
 JakubovMalina24.5.2022 11:0034Hladina ustálená
 LábMočiarka24.5.2022 11:0054Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok24.5.2022 11:00103Hladina ustálená
 BorinkaStupavka24.5.2022 11:009Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava24.5.2022 11:00153Hladina ustálená
PDevínDunaj24.5.2022 11:00266Hladina klesá
 Čunovo - horná hladinaDunaj24.5.2022 11:00102Hladina ustálená
PBratislavaDunaj24.5.2022 11:00365Hladina ustálená
 RusovceDunaj24.5.2022 11:00711Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj24.5.2022 11:00172Hladina ustálená
 SapDunaj24.5.2022 11:00232Hladina ustálená
PMedveďovDunaj24.5.2022 11:00256Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj24.5.2022 11:00340Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj24.5.2022 11:00209Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj24.5.2022 11:00300Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj24.5.2022 11:00115Hladina ustálená
 PezinokBlatina24.5.2022 11:0078Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál24.5.2022 11:00104Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj24.5.2022 11:00143Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok24.5.2022 11:0015Hladina ustálená
 BukováTrnávka24.5.2022 11:00109Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka24.5.2022 11:0015Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná24.5.2022 10:0012Hladina ustálená
 PílaGidra24.5.2022 11:0016Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh24.5.2022 11:0037Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj24.5.2022 11:00129Hladina ustálená
 HlohovecVáh24.5.2022 11:00112Hladina stúpa
 ŠaľaVáh24.5.2022 11:00144Hladina klesá
 KľačnoNitra24.5.2022 09:1512Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra24.5.2022 11:0024Hladina ustálená
 TužinaTužina24.5.2022 11:0030Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica24.5.2022 09:3010Hladina ustálená
PNedožeryNitra24.5.2022 11:0054Hladina ustálená
 PrievidzaNitra24.5.2022 11:0026Hladina ustálená
 HandlováHandlovka24.5.2022 11:0051Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka24.5.2022 11:0040Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok24.5.2022 11:0017Hladina ustálená
PChalmováNitra24.5.2022 11:0073Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok24.5.2022 11:0028Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica24.5.2022 11:0073Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica24.5.2022 11:0039Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica24.5.2022 11:00105Hladina ustálená
 ChynoranyNitra24.5.2022 11:0059Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava24.5.2022 11:0025Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava24.5.2022 11:0088Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša24.5.2022 11:0088Hladina ustálená
PNadliceBebrava24.5.2022 11:0036Hladina ustálená
 NemečkyChocina24.5.2022 11:0086Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra24.5.2022 11:0046Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka24.5.2022 11:0041Hladina ustálená
 ZbehyAndač24.5.2022 11:0067Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra24.5.2022 11:00183Hladina ustálená
 KolárovoVáh24.5.2022 11:00186Hladina klesá
 ObyceŽitava24.5.2022 11:0016Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok24.5.2022 11:0065Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj24.5.2022 09:00257Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava24.5.2022 11:0086Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj24.5.2022 11:00254Hladina ustálená
PKomárnoDunaj24.5.2022 11:00250Hladina ustálená
 IžaDunaj24.5.2022 11:00203Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj24.5.2022 11:00198Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj24.5.2022 11:00185Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Liptovská TepličkaČierny Váh24.5.2022 11:0023Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica24.5.2022 11:0055Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh24.5.2022 11:0018Hladina ustálená
 SvarínČierny Váh24.5.2022 10:30106Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh24.5.2022 11:00117Hladina ustálená
 MalužináBoca24.5.2022 11:0043Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca24.5.2022 11:0046Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica24.5.2022 11:0024Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh24.5.2022 11:0071Hladina ustálená
PPodbanskéBelá24.5.2022 11:0061Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok24.5.2022 10:0064Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok24.5.2022 11:007Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá24.5.2022 11:00137Hladina ustálená
 PodtureňJamníček24.5.2022 11:0088Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica24.5.2022 11:0051Hladina ustálená
 Žiarska dolinaSmrečianka24.5.2022 11:0049Hladina ustálená
 IľanovoIľanovianka24.5.2022 11:0015Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh24.5.2022 11:00129Hladina ustálená
 DemänováDemänovka24.5.2022 11:0018Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovský potok24.5.2022 11:0025Hladina ustálená
 Liptovské MatiašovceSuchý potok24.5.2022 11:0019Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka24.5.2022 11:0097Hladina ustálená
 ProsiekProsiečanka24.5.2022 11:0026Hladina ustálená
 Horáreň HluchéPalúdžanka24.5.2022 09:0068Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka24.5.2022 11:0050Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka24.5.2022 11:0015Hladina ustálená
 VlachyKľačianka24.5.2022 11:009Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka24.5.2022 11:0029Hladina ustálená
 BešeňováVáh24.5.2022 11:0087Hladina ustálená
PPodsucháRevúca24.5.2022 11:0051Hladina ustálená
 HubováVáh24.5.2022 11:0090Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka24.5.2022 11:0046Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava24.5.2022 11:0011Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava24.5.2022 11:0029Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka24.5.2022 11:009Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka24.5.2022 11:0031Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka24.5.2022 11:00104Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik24.5.2022 11:00138Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava24.5.2022 11:00102Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa24.5.2022 11:0099Hladina ustálená
 TvrdošínOrava24.5.2022 11:00119Hladina ustálená
 TrstenáOravica24.5.2022 11:00105Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok24.5.2022 11:0056Hladina ustálená
 ChlebniceChlebnický potok24.5.2022 11:00106Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava24.5.2022 11:0045Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka24.5.2022 11:0053Hladina ustálená
 DierováOrava24.5.2022 11:00132Hladina ustálená
 TuranyČiernik24.5.2022 11:0015Hladina ustálená
 TurčekTuriec24.5.2022 11:0034Hladina ustálená
 IvančináTuriec24.5.2022 11:0026Hladina ustálená
 ČremošnéTeplica24.5.2022 10:1530Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica24.5.2022 11:0017Hladina ustálená
 HájSomolický potok24.5.2022 11:0012Hladina ustálená
 MošovceČierna voda24.5.2022 11:009Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca24.5.2022 11:0027Hladina ustálená
 BrčnáSloviansky potok24.5.2022 09:3074Hladina ustálená
 BlatnicaGaderský potok24.5.2022 11:0015Hladina ustálená
 NecpalyNecpalský potok24.5.2022 09:4519Hladina ustálená
PMartinTuriec24.5.2022 11:0096Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok24.5.2022 11:0017Hladina ustálená
 StrečnoVáh24.5.2022 11:00113Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok24.5.2022 11:0053Hladina ustálená
PStrážaVarínka24.5.2022 11:0018Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka24.5.2022 11:0011Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca24.5.2022 11:007Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka24.5.2022 11:0012Hladina ustálená
PČadcaKysuca24.5.2022 11:0010Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica24.5.2022 09:1529Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica24.5.2022 11:0014Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca24.5.2022 11:00141Hladina ustálená
 Rajecká LesnáLesňanka24.5.2022 11:0023Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka24.5.2022 11:0026Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok24.5.2022 11:0018Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka24.5.2022 11:0025Hladina ustálená
 Lietava - majerLietavka24.5.2022 11:0013Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok24.5.2022 11:0023Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka24.5.2022 11:00110Hladina ustálená
 BytčaPetrovička24.5.2022 11:0026Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka24.5.2022 11:0021Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka24.5.2022 11:00110Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka24.5.2022 11:0022Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník24.5.2022 11:0014Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec24.5.2022 11:006Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda24.5.2022 11:008Hladina ustálená
 TrstiePružinka24.5.2022 11:0034Hladina ustálená
PVisolajePružinka24.5.2022 11:0035Hladina ustálená
 TuchyňaTovársky potok24.5.2022 11:0040Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára24.5.2022 11:00115Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička24.5.2022 11:0019Hladina ustálená
 ČachticeJablonka24.5.2022 11:0013Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok24.5.2022 11:008Hladina ustálená

Počet staníc: 91

Banskobystrický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZlatnoHron24.5.2022 11:0040Hladina ustálená
PPolomkaHron24.5.2022 11:0045Hladina ustálená
PBreznoHron24.5.2022 11:0021Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling24.5.2022 11:0014Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron24.5.2022 11:007Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo24.5.2022 11:0029Hladina ustálená
PHronecČierny Hron24.5.2022 11:0054Hladina ustálená
 BystráBystrianka24.5.2022 11:0047Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička24.5.2022 11:0031Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok24.5.2022 11:0053Hladina ustálená
 DubováHron24.5.2022 11:0087Hladina ustálená
 ĽubietováHutná24.5.2022 11:0017Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica24.5.2022 11:0030Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok24.5.2022 11:0041Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica24.5.2022 11:0058Hladina ustálená
PBanská BystricaHron24.5.2022 11:00108Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok24.5.2022 11:0020Hladina ustálená
 ZvolenHron24.5.2022 11:0055Hladina ustálená
 MôťováSlatina24.5.2022 11:0044Hladina ustálená
 ZolnáZolná24.5.2022 11:0015Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica24.5.2022 11:0020Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica24.5.2022 11:0028Hladina ustálená
 ZvolenSlatina24.5.2022 11:0037Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica24.5.2022 11:0023Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok24.5.2022 11:0013Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron24.5.2022 11:00121Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok24.5.2022 11:005Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak24.5.2022 11:009Hladina ustálená
PBrehyHron24.5.2022 11:0044Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka24.5.2022 11:0026Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron24.5.2022 11:0070Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka24.5.2022 11:0011Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica24.5.2022 11:0043Hladina ustálená
 HronovceLužianka24.5.2022 11:0038Hladina ustálená
PKamenínHron24.5.2022 11:00103Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ24.5.2022 11:0021Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ24.5.2022 11:0028Hladina ustálená
 PršaSuchá24.5.2022 11:0011Hladina ustálená
PHolišaIpeľ24.5.2022 11:0017Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok24.5.2022 11:006Hladina ustálená
 Mýtna (pod VN)Krivánsky potok24.5.2022 11:0015Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok24.5.2022 11:005Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok24.5.2022 11:0012Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok24.5.2022 11:0040Hladina ustálená
PKalondaIpeľ24.5.2022 11:0031Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník24.5.2022 11:0056Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník24.5.2022 11:0017Hladina ustálená
 PôtorStará rieka24.5.2022 11:006Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš24.5.2022 11:0014Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ24.5.2022 11:00118Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok24.5.2022 11:007Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica24.5.2022 11:0022Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica24.5.2022 11:00117Hladina ustálená
 PlášťovceLitava24.5.2022 11:0016Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica24.5.2022 11:0011Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica24.5.2022 11:0037Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ24.5.2022 11:00102Hladina ustálená
 SazdiceBúr24.5.2022 11:0062Hladina ustálená
PSalkaIpeľ24.5.2022 11:0086Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná24.5.2022 11:0021Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok24.5.2022 11:0079Hladina ustálená
 VlachovoSlaná24.5.2022 11:0040Hladina klesá
 Gemerská PolomaSlaná24.5.2022 11:0039Hladina stúpa
 Gemerská PolomaSúľovský potok24.5.2022 11:0014Hladina ustálená
 RožňavaSlaná24.5.2022 11:0032Hladina klesá
 ŠtítnikŠtítnik24.5.2022 11:0043Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik24.5.2022 11:0034Hladina ustálená
PBretkaSlaná24.5.2022 11:0059Hladina stúpa
 RevúcaZdychava24.5.2022 10:4521Hladina ustálená
 BretkaMuráň24.5.2022 10:4561Hladina ustálená
 Gemerská VesTuriec24.5.2022 10:4530Hladina ustálená
 BehynceTuriec24.5.2022 10:4535Hladina ustálená
PLenartovceSlaná24.5.2022 10:4544Hladina ustálená
 TisovecRimava24.5.2022 10:4518Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava24.5.2022 10:4517Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava24.5.2022 10:4578Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica24.5.2022 10:4512Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica24.5.2022 10:4534Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava24.5.2022 10:4555Hladina ustálená
 JesenskéGortva24.5.2022 10:4541Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh24.5.2022 10:4540Hladina ustálená
 VlkyňaRimava24.5.2022 10:4542Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Košický región
 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Červený Kláštor - kúpeleLipník24.5.2022 10:45109Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec24.5.2022 10:4548Hladina ustálená
 MengusovcePoprad24.5.2022 10:4537Hladina ustálená
 SvitPoprad24.5.2022 10:4592Hladina ustálená
 SvitMlynica24.5.2022 10:45105Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok24.5.2022 10:4569Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok24.5.2022 10:4581Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad24.5.2022 10:4519Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok24.5.2022 10:4573Hladina ustálená
PKežmarokPoprad24.5.2022 10:45104Hladina ustálená
 KežmarokĽubica24.5.2022 10:4530Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad24.5.2022 10:4555Hladina ustálená
 HniezdneKamienka24.5.2022 10:4564Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad24.5.2022 10:4580Hladina ustálená
 HranovnicaHornád24.5.2022 10:4514Hladina ustálená
 HrabušiceHornád24.5.2022 10:4567Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda24.5.2022 10:4518Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád24.5.2022 10:45134Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica24.5.2022 10:4510Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok24.5.2022 10:4541Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád24.5.2022 10:45157Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko24.5.2022 10:4553Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok24.5.2022 10:4512Hladina ustálená
PMargecanyHornád24.5.2022 10:45373Hladina ustálená
PStratenáHnilec24.5.2022 10:4575Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec24.5.2022 10:45170Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník24.5.2022 10:4594Hladina ustálená
PJaklovceHnilec24.5.2022 10:45156Hladina klesá
 ObišovceSvinka24.5.2022 10:4560Hladina ustálená
 KysakHornád24.5.2022 10:45129Hladina ustálená
 KošiceHornád24.5.2022 10:4592Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa24.5.2022 10:4512Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok24.5.2022 10:452Hladina ustálená
 Torysa Torysa24.5.2022 10:4521Hladina ustálená
PSabinovTorysa24.5.2022 10:4587Hladina ustálená
PPrešovTorysa24.5.2022 11:0064Hladina ustálená
 DemjataSekčov24.5.2022 10:4523Hladina ustálená
 PrešovSekčov24.5.2022 10:4592Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa24.5.2022 10:4522Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok24.5.2022 10:4533Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava24.5.2022 10:4510Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád24.5.2022 10:4566Hladina klesá
 Nižný MedzevBodva24.5.2022 10:4516Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva24.5.2022 10:4599Hladina ustálená
PJaníkIda24.5.2022 10:4538Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva24.5.2022 10:4569Hladina ustálená
 HosťovceTurňa24.5.2022 10:457Hladina ustálená
PHosťovceBodva24.5.2022 10:45112Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka24.5.2022 10:45111Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec24.5.2022 10:4526Hladina ustálená
 JabloňVýrava24.5.2022 11:0017Hladina ustálená
 KoškovceLaborec24.5.2022 10:4544Hladina ustálená
 PapínUdava24.5.2022 10:4574Hladina ustálená
 UdavskéUdava24.5.2022 10:4564Hladina ustálená
 SninaCirocha24.5.2022 10:4560Hladina ustálená
 SninaPčolinka24.5.2022 10:4584Hladina ustálená
PHumennéLaborec24.5.2022 10:4592Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec24.5.2022 10:4580Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže24.5.2022 10:45120Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec24.5.2022 10:45131Hladina ustálená
 UličUlička24.5.2022 11:0042Hladina ustálená
PLekárovceUh24.5.2022 10:4525Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna24.5.2022 10:45110Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok24.5.2022 10:4539Hladina ustálená
 IžkovceLaborec24.5.2022 10:4585Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica24.5.2022 10:45263Hladina ustálená
PBardejovTopľa24.5.2022 10:45133Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda24.5.2022 10:4567Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec24.5.2022 10:4597Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka24.5.2022 10:4543Hladina ustálená
 MarhaňTopľa24.5.2022 10:45118Hladina ustálená
PHanušovceTopľa24.5.2022 10:4518Hladina ustálená
PSvidníkOndava24.5.2022 11:0077Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka24.5.2022 10:4584Hladina ustálená
 StropkovOndava24.5.2022 10:4546Hladina ustálená
 MiňovceOndava24.5.2022 10:4564Hladina ustálená
 JasenovceOľka24.5.2022 10:4566Hladina ustálená
 HencovceOndava24.5.2022 10:45165Hladina ustálená
 HorovceOndava24.5.2022 10:457Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec24.5.2022 10:4515Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog24.5.2022 10:45288Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava24.5.2022 10:4511Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda

Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )