SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Prízemný mráz Zobraziť výstrahy

Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Brezová pod BradlomBrezovský potok14.6.2021 19:306Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok14.6.2021 19:308Hladina ustálená
 LopašovChvojnica14.6.2021 19:309Hladina ustálená
 KuchyňaMalina14.6.2021 19:3011Hladina ustálená
 KľačnoNitra14.6.2021 18:1512Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka14.6.2021 19:3013Hladina ustálená
 ObyceŽitava14.6.2021 19:3013Hladina ustálená
 BorinkaStupavka14.6.2021 19:3015Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok14.6.2021 19:3016Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok14.6.2021 19:3016Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica14.6.2021 17:4518Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná14.6.2021 17:4519Hladina ustálená
 PílaGidra14.6.2021 19:3019Hladina ustálená
 PrievidzaNitra14.6.2021 19:3021Hladina ustálená
PJablonicaMyjava14.6.2021 19:3023Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok14.6.2021 19:3024Hladina ustálená
 SenicaTeplica14.6.2021 19:3028Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra14.6.2021 19:3029Hladina ustálená
 TužinaTužina14.6.2021 19:3029Hladina ustálená
 KunovTeplica14.6.2021 19:3030Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok14.6.2021 19:3032Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava14.6.2021 19:3032Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh14.6.2021 19:3038Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka14.6.2021 19:3038Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica14.6.2021 19:3044Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka14.6.2021 19:3046Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava14.6.2021 19:3047Hladina ustálená
PNadliceBebrava14.6.2021 19:3047Hladina ustálená
PNedožeryNitra14.6.2021 19:3052Hladina ustálená
 BrodskéMorava14.6.2021 19:3054Hladina ustálená
 LábMočiarka14.6.2021 19:3056Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra14.6.2021 19:3058Hladina ustálená
PMyjavaMyjava14.6.2021 19:3059Hladina ustálená
 VajnoryRačiansky potok14.6.2021 19:3059Hladina ustálená
 JakubovMalina14.6.2021 19:3060Hladina ustálená
 KopčanyMorava14.6.2021 19:3063Hladina ustálená
 HandlováHandlovka14.6.2021 19:3063Hladina ustálená
PSobotišteTeplica14.6.2021 19:3067Hladina ustálená
 StudienkaRudava14.6.2021 19:3067Hladina ustálená
 ZbehyAndač14.6.2021 19:3069Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok14.6.2021 19:3071Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica14.6.2021 19:3072Hladina ustálená
 VrbovceTeplica14.6.2021 19:3074Hladina ustálená
 SološnicaRudava14.6.2021 19:3076Hladina ustálená
PChalmováNitra14.6.2021 19:3076Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj14.6.2021 19:3077Hladina ustálená
 PezinokBlatina14.6.2021 19:3081Hladina ustálená
 PodbrančMyjava14.6.2021 19:3088Hladina ustálená
 NemečkyChocina14.6.2021 19:3088Hladina ustálená
 ChynoranyNitra14.6.2021 19:3091Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša14.6.2021 19:3095Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava14.6.2021 19:3099Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava14.6.2021 19:30103Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj14.6.2021 19:30106Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava14.6.2021 19:30106Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok14.6.2021 19:30111Hladina ustálená
 BukováTrnávka14.6.2021 19:30111Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava14.6.2021 19:30113Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica14.6.2021 19:30116Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál14.6.2021 19:30121Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava14.6.2021 19:30136Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj14.6.2021 19:30144Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj14.6.2021 19:30158Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava14.6.2021 19:30161Hladina ustálená
 HlohovecVáh14.6.2021 19:30172Hladina stúpa
 GabčíkovoDunaj14.6.2021 19:30191Hladina ustálená
 KolárovoVáh14.6.2021 19:30192Hladina klesá
 Devínska Nová VesMorava14.6.2021 19:30207Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj14.6.2021 19:30208Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra14.6.2021 19:30208Hladina ustálená
 ŠaľaVáh14.6.2021 19:30231Hladina stúpa
PŠtúrovoDunaj14.6.2021 19:30239Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj14.6.2021 19:30244Hladina ustálená
 IžaDunaj14.6.2021 19:30257Hladina ustálená
PKomárnoDunaj14.6.2021 19:30304Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj14.6.2021 19:30312Hladina ustálená
 SapDunaj14.6.2021 19:30313Hladina stúpa
 Zlatná na OstroveDunaj14.6.2021 19:30315Hladina ustálená
PDevínDunaj14.6.2021 19:30329Hladina ustálená
PMedveďovDunaj14.6.2021 19:30333Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj14.6.2021 19:30341Hladina ustálená
PBratislavaDunaj14.6.2021 19:30403Hladina ustálená
 RusovceDunaj14.6.2021 19:30701Hladina ustálená

Počet staníc: 83

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 DovalovoDovalovský potok14.6.2021 19:309Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec14.6.2021 19:309Hladina ustálená
 VlachyKľačianka14.6.2021 19:3010Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka14.6.2021 19:3010Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka14.6.2021 19:3010Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca14.6.2021 19:3010Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava14.6.2021 19:3011Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok14.6.2021 19:3013Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka14.6.2021 19:3013Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda14.6.2021 19:3014Hladina ustálená
PČadcaKysuca14.6.2021 19:3015Hladina ustálená
 DemänováDemänovka14.6.2021 19:3016Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica14.6.2021 19:3016Hladina ustálená
PStrážaVarínka14.6.2021 19:3017Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok14.6.2021 19:3017Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh14.6.2021 19:3018Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník14.6.2021 19:3018Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka14.6.2021 19:3019Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka14.6.2021 19:3019Hladina ustálená
 TuranyČiernik14.6.2021 19:3020Hladina ustálená
 Liptovská TepličkaČierny Váh14.6.2021 19:3021Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica14.6.2021 19:3021Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica14.6.2021 19:0022Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok14.6.2021 19:3022Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička14.6.2021 19:3022Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok14.6.2021 19:3024Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka14.6.2021 19:3024Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica14.6.2021 19:3025Hladina ustálená
 ČachticeJablonka14.6.2021 19:3025Hladina ustálená
 BytčaPetrovička14.6.2021 19:3027Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca14.6.2021 19:3028Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka14.6.2021 19:3028Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava14.6.2021 19:3030Hladina ustálená
 IvančináTuriec14.6.2021 19:3030Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka14.6.2021 19:3030Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka14.6.2021 19:3031Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka14.6.2021 19:3032Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka14.6.2021 19:3033Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava14.6.2021 19:3033Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok14.6.2021 19:3033Hladina ustálená
 TurčekTuriec14.6.2021 19:3038Hladina ustálená
PVisolajePružinka14.6.2021 19:3040Hladina ustálená
 MalužináBoca14.6.2021 19:3043Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka14.6.2021 19:3044Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca14.6.2021 19:3048Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka14.6.2021 19:3048Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica14.6.2021 19:3050Hladina ustálená
PPodsucháRevúca14.6.2021 19:3054Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok14.6.2021 19:3054Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica14.6.2021 19:3055Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka14.6.2021 19:3056Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok14.6.2021 18:0061Hladina ustálená
PPodbanskéBelá14.6.2021 19:3063Hladina ustálená
 BešeňováVáh14.6.2021 19:3072Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh14.6.2021 19:3073Hladina ustálená
 HubováVáh14.6.2021 19:3079Hladina stúpa
 TvrdošínOrava14.6.2021 19:3082Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka14.6.2021 19:3096Hladina ustálená
PMartinTuriec14.6.2021 19:30102Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka14.6.2021 19:30103Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava14.6.2021 19:30103Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa14.6.2021 19:30105Hladina ustálená
 TrstenáOravica14.6.2021 19:30108Hladina ustálená
 StrečnoVáh14.6.2021 19:30111Hladina stúpa
 PrečínDomanižanka14.6.2021 19:30115Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh14.6.2021 19:30117Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka14.6.2021 19:30117Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára14.6.2021 19:30122Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh14.6.2021 19:30126Hladina ustálená
 DierováOrava14.6.2021 19:30130Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá14.6.2021 19:30132Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik14.6.2021 19:30143Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca14.6.2021 19:30143Hladina ustálená

Počet staníc: 73

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 BzenicaVyhniansky potok14.6.2021 19:306Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok14.6.2021 19:307Hladina ustálená
 PôtorStará rieka14.6.2021 19:309Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron14.6.2021 19:3010Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok14.6.2021 19:3010Hladina ustálená
 PršaSuchá14.6.2021 19:3011Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak14.6.2021 19:3012Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka14.6.2021 19:3013Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica14.6.2021 19:3015Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok14.6.2021 19:3015Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica14.6.2021 19:3016Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok14.6.2021 19:3017Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling14.6.2021 19:3018Hladina ustálená
 ĽubietováHutná14.6.2021 19:3018Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník14.6.2021 19:3018Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava14.6.2021 19:3019Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica14.6.2021 19:3020Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok14.6.2021 19:3020Hladina ustálená
PBreznoHron14.6.2021 19:3021Hladina ustálená
 ZolnáZolná14.6.2021 19:3021Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš14.6.2021 19:3021Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná14.6.2021 19:3021Hladina ustálená
 TisovecRimava14.6.2021 19:3021Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok14.6.2021 19:3022Hladina ustálená
 PlášťovceLitava14.6.2021 19:3022Hladina ustálená
 RevúcaZdychava14.6.2021 19:3022Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica14.6.2021 19:3027Hladina ustálená
PHolišaIpeľ14.6.2021 19:3027Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica14.6.2021 19:3028Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica14.6.2021 19:3029Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica14.6.2021 19:3030Hladina ustálená
 RožňavaSlaná14.6.2021 19:3030Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička14.6.2021 19:3031Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná14.6.2021 19:3031Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo14.6.2021 19:3032Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ14.6.2021 19:3032Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica14.6.2021 19:3033Hladina ustálená
 ZvolenSlatina14.6.2021 19:3034Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ14.6.2021 19:3037Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica14.6.2021 19:3039Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok14.6.2021 19:3040Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik14.6.2021 19:3040Hladina ustálená
 ZlatnoHron14.6.2021 19:3041Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka14.6.2021 19:3042Hladina ustálená
PKalondaIpeľ14.6.2021 19:3042Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica14.6.2021 19:3042Hladina ustálená
 BystráBystrianka14.6.2021 19:3044Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik14.6.2021 19:3044Hladina ustálená
 JesenskéGortva14.6.2021 19:3044Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok14.6.2021 19:3045Hladina ustálená
PPolomkaHron14.6.2021 19:3048Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok14.6.2021 19:3049Hladina stúpa
 VlkyňaRimava14.6.2021 19:3049Hladina ustálená
 MôťováSlatina14.6.2021 19:3050Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh14.6.2021 19:3050Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok14.6.2021 19:3053Hladina ustálená
PBretkaSlaná14.6.2021 19:3053Hladina klesá
PLenartovceSlaná14.6.2021 19:3055Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník14.6.2021 19:3057Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica14.6.2021 19:3058Hladina ustálená
 VlachovoSlaná14.6.2021 19:3058Hladina stúpa
PHronecČierny Hron14.6.2021 19:3060Hladina ustálená
 ZvolenHron14.6.2021 19:3062Hladina ustálená
 BehynceTuriec14.6.2021 19:3062Hladina ustálená
 SazdiceBúr14.6.2021 19:3063Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava14.6.2021 19:3064Hladina ustálená
PBrehyHron14.6.2021 19:3068Hladina stúpa
 BretkaMuráň14.6.2021 19:3069Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron14.6.2021 19:3074Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok14.6.2021 19:3080Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava14.6.2021 19:3088Hladina ustálená
 DubováHron14.6.2021 19:3092Hladina ustálená
PSalkaIpeľ14.6.2021 19:30105Hladina ustálená
PBanská BystricaHron14.6.2021 19:30110Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica14.6.2021 19:30119Hladina ustálená
PKamenínHron14.6.2021 19:30120Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ14.6.2021 19:30127Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron14.6.2021 19:30134Hladina ustálená
PSlovenské ĎarmotyIpeľ14.6.2021 19:30136Hladina ustálená

Počet staníc: 79

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Spišská Nová VesHolubnica14.6.2021 19:309Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa14.6.2021 19:3010Hladina ustálená
 HranovnicaHornád14.6.2021 19:3013Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava14.6.2021 19:3015Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok14.6.2021 19:3017Hladina ustálená
 HosťovceTurňa14.6.2021 19:3018Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava14.6.2021 19:3018Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda14.6.2021 19:3019Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad14.6.2021 19:3020Hladina ustálená
 JabloňVýrava14.6.2021 19:3020Hladina ustálená
 Torysa Torysa14.6.2021 19:3025Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok14.6.2021 19:3028Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva14.6.2021 19:3028Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec14.6.2021 19:3028Hladina ustálená
PHanušovceTopľa14.6.2021 19:3028Hladina ustálená
 DemjataSekčov14.6.2021 19:3029Hladina ustálená
 KežmarokĽubica14.6.2021 19:3032Hladina ustálená
 MengusovcePoprad14.6.2021 19:3033Hladina ustálená
 GerlachovTopľa14.6.2021 19:1534Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec14.6.2021 19:3034Hladina ustálená
PLekárovceUh14.6.2021 19:3038Hladina ustálená
 UličUlička14.6.2021 18:4539Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec14.6.2021 19:3043Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok14.6.2021 19:3046Hladina ustálená
 KoškovceLaborec14.6.2021 19:3050Hladina ustálená
 HorovceOndava14.6.2021 19:3050Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok14.6.2021 19:3052Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka14.6.2021 19:3052Hladina ustálená
 StropkovOndava14.6.2021 19:3052Hladina ustálená
PJaníkIda14.6.2021 19:3053Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok14.6.2021 19:3059Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok14.6.2021 19:3063Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad14.6.2021 19:3063Hladina ustálená
 HrabušiceHornád14.6.2021 19:3063Hladina ustálená
 SninaCirocha14.6.2021 19:3063Hladina ustálená
 HniezdneKamienka14.6.2021 19:3064Hladina ustálená
 UdavskéUdava14.6.2021 19:3066Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko14.6.2021 19:3068Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa14.6.2021 19:3072Hladina ustálená
 MiňovceOndava14.6.2021 19:3074Hladina ustálená
PStratenáHnilec14.6.2021 19:3075Hladina ustálená
 ObišovceSvinka14.6.2021 19:3076Hladina ustálená
 JasenovceOľka14.6.2021 19:3078Hladina ustálená
 PapínUdava14.6.2021 19:3080Hladina ustálená
PSvidníkOndava14.6.2021 19:3080Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok14.6.2021 19:3083Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad14.6.2021 19:3086Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva14.6.2021 19:3089Hladina ustálená
 SvitPoprad14.6.2021 19:3090Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád14.6.2021 19:3091Hladina ustálená
 SninaPčolinka14.6.2021 19:3091Hladina ustálená
PPrešovTorysa14.6.2021 19:3092Hladina klesá
PSvidníkLadomírka14.6.2021 19:3095Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec14.6.2021 19:3096Hladina ustálená
PSabinovTorysa14.6.2021 19:3097Hladina ustálená
 KošiceHornád14.6.2021 19:3099Hladina ustálená
 PrešovSekčov14.6.2021 19:3099Hladina ustálená
PHumennéLaborec14.6.2021 19:3099Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda14.6.2021 19:3099Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník14.6.2021 19:30100Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec14.6.2021 19:30100Hladina ustálená
 SvitMlynica14.6.2021 19:30102Hladina ustálená
PKežmarokPoprad14.6.2021 19:30106Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna14.6.2021 19:30110Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka14.6.2021 19:30112Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník14.6.2021 19:30114Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva14.6.2021 19:30114Hladina ustálená
PHosťovceBodva14.6.2021 19:30118Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže14.6.2021 19:30126Hladina ustálená
 IžkovceLaborec14.6.2021 19:30130Hladina ustálená
 MarhaňTopľa14.6.2021 19:30133Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád14.6.2021 19:30135Hladina ustálená
 KysakHornád14.6.2021 19:30137Hladina ustálená
PBardejovTopľa14.6.2021 19:30138Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec14.6.2021 19:30143Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád14.6.2021 19:30166Hladina ustálená
PJaklovceHnilec14.6.2021 19:30167Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec14.6.2021 19:30173Hladina ustálená
 HencovceOndava14.6.2021 19:30175Hladina klesá
PVeľké KapušanyLatorica14.6.2021 19:15298Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog14.6.2021 19:30312Hladina ustálená
PMargecanyHornád14.6.2021 19:30387Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )