Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 RusovceDunaj25.10.2021 22:45686Hladina ustálená
 HamuliakovoDunaj25.10.2021 22:30281Hladina ustálená
PBratislavaDunaj25.10.2021 22:45273Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj25.10.2021 22:45222Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj25.10.2021 22:45210Hladina ustálená
 KolárovoVáh25.10.2021 22:45203Hladina stúpa
 ŠaľaVáh25.10.2021 22:45193Hladina klesá
PNové ZámkyNitra25.10.2021 22:45191Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj25.10.2021 22:45168Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava25.10.2021 22:45152Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj25.10.2021 22:45138Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj25.10.2021 22:45131Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava25.10.2021 22:45127Hladina ustálená
PDevínDunaj25.10.2021 22:45124Hladina ustálená
 Kližská NemáDunaj25.10.2021 21:15121Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica25.10.2021 22:45117Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava25.10.2021 22:45112Hladina ustálená
 BukováTrnávka25.10.2021 22:45111Hladina ustálená
PKomárnoDunaj25.10.2021 22:45111Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj25.10.2021 22:45103Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj25.10.2021 22:45103Hladina ustálená
 ZohorSuchý potok25.10.2021 22:45101Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj25.10.2021 22:4599Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál25.10.2021 22:4594Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša25.10.2021 22:4587Hladina ustálená
 ChynoranyNitra25.10.2021 22:4585Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava25.10.2021 22:4585Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava25.10.2021 22:4582Hladina ustálená
 PezinokBlatina25.10.2021 22:4580Hladina ustálená
 NemečkyChocina25.10.2021 19:4579Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka25.10.2021 22:4579Hladina stúpa
 PodbrančMyjava25.10.2021 22:4578Hladina ustálená
PMedveďovDunaj25.10.2021 22:4577Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava25.10.2021 22:4574Hladina ustálená
 ZbehyAndač25.10.2021 22:4572Hladina ustálená
 SološnicaRudava25.10.2021 22:4570Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj25.10.2021 22:4570Hladina ustálená
PChalmováNitra25.10.2021 22:4569Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica25.10.2021 22:4568Hladina ustálená
 IžaDunaj25.10.2021 22:4568Hladina ustálená
 HlohovecVáh25.10.2021 22:4567Hladina klesá
PZáhorská VesMorava25.10.2021 22:4566Hladina ustálená
PSobotišteTeplica25.10.2021 22:4563Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok25.10.2021 22:4563Hladina ustálená
 StudienkaRudava25.10.2021 22:3062Hladina ustálená
 VrbovceTeplica25.10.2021 22:4561Hladina ustálená
 JakubovMalina25.10.2021 22:4556Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava25.10.2021 22:4553Hladina ustálená
PMyjavaMyjava25.10.2021 22:4552Hladina ustálená
 LábMočiarka25.10.2021 22:4552Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj25.10.2021 22:4548Hladina ustálená
 SapDunaj25.10.2021 22:4546Hladina klesá
PNedožeryNitra25.10.2021 22:4545Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra25.10.2021 22:4543Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka25.10.2021 22:4541Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica25.10.2021 22:4534Hladina ustálená
PNadliceBebrava25.10.2021 22:4533Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh25.10.2021 22:4531Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok25.10.2021 22:4530Hladina ustálená
 TužinaTužina25.10.2021 22:4526Hladina ustálená
 KopčanyMorava25.10.2021 22:4524Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava25.10.2021 22:4524Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra25.10.2021 22:4523Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka25.10.2021 22:4522Hladina ustálená
 KunovTeplica25.10.2021 22:4521Hladina ustálená
 NovákyLehotský potok25.10.2021 22:4521Hladina ustálená
 SenicaTeplica25.10.2021 22:4517Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok25.10.2021 22:4517Hladina ustálená
 BrodskéMorava25.10.2021 22:4516Hladina ustálená
 PílaGidra25.10.2021 22:4516Hladina ustálená
 PrievidzaNitra25.10.2021 22:4516Hladina ustálená
 ObyceŽitava25.10.2021 22:4511Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná25.10.2021 22:0010Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok25.10.2021 22:459Hladina ustálená
PJablonicaMyjava25.10.2021 22:458Hladina ustálená
 BorinkaStupavka25.10.2021 22:458Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok25.10.2021 22:457Hladina ustálená
 KuchyňaMalina25.10.2021 22:457Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica25.10.2021 21:006Hladina ustálená
 KľačnoNitra25.10.2021 21:005Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok25.10.2021 22:454Hladina ustálená
 LopašovChvojnica25.10.2021 22:453Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 JablonkaPiekelnik25.10.2021 22:45141Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca25.10.2021 22:45139Hladina ustálená
 DierováOrava25.10.2021 22:45128Hladina ustálená
 TvrdošínOrava25.10.2021 22:45120Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh25.10.2021 22:45110Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka25.10.2021 22:45109Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára25.10.2021 22:45109Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá25.10.2021 22:45108Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka25.10.2021 22:45108Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh25.10.2021 22:45102Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava25.10.2021 22:30102Hladina ustálená
 TrstenáOravica25.10.2021 22:4599Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa25.10.2021 22:4598Hladina ustálená
 ZubrohlavaPolhoranka25.10.2021 22:4597Hladina ustálená
 StrečnoVáh25.10.2021 22:4593Hladina ustálená
PMartinTuriec25.10.2021 22:4590Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka25.10.2021 22:4589Hladina ustálená
 HubováVáh25.10.2021 22:4570Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh25.10.2021 22:4563Hladina ustálená
 BešeňováVáh25.10.2021 22:4554Hladina ustálená
 BeláBeliansky potok25.10.2021 22:4549Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica25.10.2021 22:4548Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka25.10.2021 22:4545Hladina ustálená
 MalužináBoca25.10.2021 22:4542Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok25.10.2021 22:4541Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca25.10.2021 22:4540Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok25.10.2021 20:4539Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica25.10.2021 22:4539Hladina ustálená
 Svätý KrížPalúdžanka25.10.2021 22:4538Hladina ustálená
PPodsucháRevúca25.10.2021 22:4538Hladina ustálená
PVisolajePružinka25.10.2021 22:4538Hladina ustálená
PPodbanskéBelá25.10.2021 22:4535Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka25.10.2021 22:4535Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava25.10.2021 22:4535Hladina ustálená
 TurčekTuriec25.10.2021 22:4532Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka25.10.2021 22:4525Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka25.10.2021 22:4525Hladina ustálená
 BytčaPetrovička25.10.2021 22:4525Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava25.10.2021 22:4524Hladina ustálená
 IvančináTuriec25.10.2021 22:4524Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca25.10.2021 22:4524Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka25.10.2021 22:4524Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok25.10.2021 22:4524Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka25.10.2021 22:4523Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka25.10.2021 22:4523Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica25.10.2021 22:4521Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka25.10.2021 22:4521Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica25.10.2021 21:0020Hladina ustálená
 TuranyČiernik25.10.2021 22:4518Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok25.10.2021 22:4517Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica25.10.2021 22:4515Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník25.10.2021 22:4515Hladina ustálená
 Liptovská TepličkaČierny Váh25.10.2021 22:4514Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička25.10.2021 22:4513Hladina ustálená
 ČachticeJablonka25.10.2021 22:4513Hladina ustálená
PStrážaVarínka25.10.2021 22:4512Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh25.10.2021 22:4510Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica25.10.2021 22:4510Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka25.10.2021 22:459Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka25.10.2021 22:459Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok25.10.2021 22:459Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka25.10.2021 22:459Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok25.10.2021 22:459Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok25.10.2021 22:458Hladina ustálená
 DemänováDemänovka25.10.2021 22:457Hladina ustálená
 VlachyKľačianka25.10.2021 22:457Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava25.10.2021 22:457Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca25.10.2021 22:457Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka25.10.2021 22:457Hladina ustálená
PČadcaKysuca25.10.2021 22:457Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec25.10.2021 22:456Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka25.10.2021 22:455Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda25.10.2021 22:453Hladina ustálená

Počet staníc: 73

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
PSlovenské ĎarmotyIpeľ25.10.2021 22:45124Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica25.10.2021 22:45120Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ25.10.2021 22:45118Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron25.10.2021 22:45108Hladina ustálená
PBanská BystricaHron25.10.2021 22:4590Hladina ustálená
PKamenínHron25.10.2021 22:4590Hladina ustálená
PSalkaIpeľ25.10.2021 22:4586Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava25.10.2021 22:4577Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok25.10.2021 22:4576Hladina ustálená
 DubováHron25.10.2021 22:4572Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron25.10.2021 22:4566Hladina ustálená
 HronovceLužianka25.10.2021 22:4566Hladina ustálená
 BretkaMuráň25.10.2021 22:4558Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica25.10.2021 22:4556Hladina stúpa
 Horný TisovníkTisovník25.10.2021 22:4556Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava25.10.2021 22:4554Hladina ustálená
 SazdiceBúr25.10.2021 22:4551Hladina ustálená
PHronecČierny Hron25.10.2021 22:4549Hladina ustálená
PLenartovceSlaná25.10.2021 22:4548Hladina stúpa
 MôťováSlatina25.10.2021 22:4546Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh25.10.2021 22:4545Hladina ustálená
PBretkaSlaná25.10.2021 22:4544Hladina klesá
 VlkyňaRimava25.10.2021 22:4542Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok25.10.2021 22:4541Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik25.10.2021 22:4541Hladina ustálená
 JesenskéGortva25.10.2021 22:4541Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok25.10.2021 22:4539Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica25.10.2021 22:4539Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica25.10.2021 22:4538Hladina ustálená
 BehynceTuriec25.10.2021 22:4537Hladina ustálená
 BystráBystrianka25.10.2021 22:4536Hladina ustálená
 ZvolenHron25.10.2021 22:4536Hladina ustálená
PBrehyHron25.10.2021 22:4536Hladina stúpa
 KalinovoIpeľ25.10.2021 22:4536Hladina ustálená
PKalondaIpeľ25.10.2021 22:4536Hladina ustálená
 ZlatnoHron25.10.2021 22:4534Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka25.10.2021 22:4534Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš25.10.2021 22:4534Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik25.10.2021 22:4533Hladina ustálená
 Lehota nad RimavicouRimavica25.10.2021 22:4533Hladina ustálená
PPolomkaHron25.10.2021 22:4532Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok25.10.2021 22:4531Hladina klesá
 ZvolenSlatina25.10.2021 22:4531Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ25.10.2021 22:4530Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo25.10.2021 22:4528Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica25.10.2021 22:4528Hladina ustálená
 VlachovoSlaná25.10.2021 22:4528Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok25.10.2021 22:4527Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica25.10.2021 22:4526Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná25.10.2021 22:4526Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica25.10.2021 22:4524Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička25.10.2021 22:4523Hladina ustálená
PHolišaIpeľ25.10.2021 22:4523Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica25.10.2021 22:4523Hladina ustálená
 RožňavaSlaná25.10.2021 22:4523Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica25.10.2021 22:4519Hladina ustálená
 PlášťovceLitava25.10.2021 22:4519Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná25.10.2021 22:4519Hladina ustálená
 RevúcaZdychava25.10.2021 22:4518Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok25.10.2021 22:4517Hladina ustálená
 ĽubietováHutná25.10.2021 22:4516Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník25.10.2021 22:4516Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava25.10.2021 22:4516Hladina ustálená
 ZolnáZolná25.10.2021 22:4515Hladina ustálená
 TisovecRimava25.10.2021 22:4515Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok25.10.2021 22:4514Hladina ustálená
PBreznoHron25.10.2021 22:4512Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka25.10.2021 22:4512Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling25.10.2021 22:4511Hladina ustálená
 PršaSuchá25.10.2021 22:4511Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok25.10.2021 22:4511Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica25.10.2021 22:4511Hladina ustálená
 PôtorStará rieka25.10.2021 22:458Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok25.10.2021 22:458Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica25.10.2021 22:458Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok25.10.2021 22:456Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak25.10.2021 22:456Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok25.10.2021 22:456Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok25.10.2021 22:455Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron25.10.2021 22:454Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
PMargecanyHornád25.10.2021 22:45371Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog25.10.2021 22:45266Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica25.10.2021 22:30212Hladina ustálená
 HencovceOndava25.10.2021 22:45177Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec25.10.2021 22:45162Hladina ustálená
PJaklovceHnilec25.10.2021 22:45160Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád25.10.2021 22:45153Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec25.10.2021 22:45137Hladina ustálená
PBardejovTopľa25.10.2021 22:45137Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád25.10.2021 22:45131Hladina ustálená
 MarhaňTopľa25.10.2021 22:45123Hladina ustálená
 KysakHornád25.10.2021 22:45120Hladina ustálená
PHosťovceBodva25.10.2021 22:45120Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník25.10.2021 22:45112Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka25.10.2021 22:45110Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna25.10.2021 22:45103Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva25.10.2021 22:45100Hladina ustálená
 SvitMlynica25.10.2021 22:4599Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec25.10.2021 22:4595Hladina ustálená
 PrešovSekčov25.10.2021 22:4593Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník25.10.2021 22:4590Hladina ustálená
PKežmarokPoprad25.10.2021 22:4589Hladina ustálená
PHumennéLaborec25.10.2021 22:4588Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec25.10.2021 22:4588Hladina ustálená
PSabinovTorysa25.10.2021 22:4587Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže25.10.2021 22:4587Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka25.10.2021 22:4586Hladina ustálená
 KošiceHornád25.10.2021 22:4583Hladina ustálená
PPrešovTorysa25.10.2021 22:4582Hladina ustálená
 SninaPčolinka25.10.2021 22:4581Hladina ustálená
PJaníkIda25.10.2021 22:4579Hladina ustálená
PSvidníkOndava25.10.2021 22:4576Hladina ustálená
 SvitPoprad25.10.2021 22:4575Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok25.10.2021 22:4573Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád25.10.2021 22:4573Hladina ustálená
 PapínUdava25.10.2021 22:4573Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad25.10.2021 22:4571Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva25.10.2021 22:4570Hladina ustálená
PStratenáHnilec25.10.2021 22:4569Hladina ustálená
 ObišovceSvinka25.10.2021 22:4566Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda25.10.2021 22:4566Hladina ustálená
 MiňovceOndava25.10.2021 22:4566Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok25.10.2021 22:4565Hladina ustálená
 UdavskéUdava25.10.2021 22:4565Hladina ustálená
 JasenovceOľka25.10.2021 22:4564Hladina ustálená
 HrabušiceHornád25.10.2021 22:4563Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok25.10.2021 22:4561Hladina ustálená
 HniezdneKamienka25.10.2021 22:4561Hladina ustálená
 SninaCirocha25.10.2021 22:4556Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko25.10.2021 22:4555Hladina ustálená
 IžkovceLaborec25.10.2021 22:4549Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad25.10.2021 22:4547Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka25.10.2021 22:4546Hladina ustálená
 StropkovOndava25.10.2021 22:4545Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok25.10.2021 22:4540Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok25.10.2021 22:4539Hladina ustálená
 KoškovceLaborec25.10.2021 22:4538Hladina ustálená
 UličUlička25.10.2021 22:4537Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec25.10.2021 22:4536Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava25.10.2021 22:4533Hladina ustálená
 KežmarokĽubica25.10.2021 22:4529Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok25.10.2021 22:4529Hladina ustálená
 DemjataSekčov25.10.2021 22:4527Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec25.10.2021 22:4525Hladina ustálená
 Torysa Torysa25.10.2021 22:4522Hladina ustálená
 Zemplínsky BrančChlmec25.10.2021 22:4522Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa25.10.2021 22:4521Hladina ustálená
 MengusovcePoprad25.10.2021 22:4519Hladina ustálená
 HorovceOndava25.10.2021 22:4519Hladina ustálená
PLekárovceUh25.10.2021 22:4518Hladina ustálená
PHanušovceTopľa25.10.2021 22:4518Hladina ustálená
 HosťovceTurňa25.10.2021 22:4517Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda25.10.2021 22:4516Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva25.10.2021 22:4516Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava25.10.2021 22:4515Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica25.10.2021 22:4513Hladina ustálená
 HranovnicaHornád25.10.2021 22:4510Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad25.10.2021 22:458Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok25.10.2021 22:458Hladina ustálená
 JabloňVýrava25.10.2021 22:458Hladina ustálená
 Nižné RepašeTorysa25.10.2021 22:456Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok25.10.2021 22:452Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )