Prekročenie hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity neznamená,
že stupeň povodňovej aktivity bol na toku vyhlásený

Pri dosiahnutí hladiny zodpovedajúcej stupňu povodňovej aktivity a pri vydaní
výstrahy na nebezpečenstvo povodne NEODPORÚČAME využívať tok na rekreačnú plavbu.

Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Bratislavský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZohorSuchý potok25.10.2021 21:30101Hladina ustálená
 Zlatná na OstroveDunaj25.10.2021 21:30103Hladina ustálená
 Zlaté MoravceHostiansky potok25.10.2021 21:3063Hladina ustálená
 ZbehyAndač25.10.2021 21:3073Hladina ustálená
PZáhorská VesMorava25.10.2021 21:3066Hladina ustálená
 Vysoká pri MoraveMorava25.10.2021 21:30127Hladina ustálená
 VrbovceTeplica25.10.2021 21:3061Hladina ustálená
PVieska nad ŽitavouŽitava25.10.2021 21:3085Hladina ustálená
 Veľké LeváreRudava25.10.2021 21:3053Hladina ustálená
PVeľké BieliceNitrica25.10.2021 21:30117Hladina ustálená
 TužinaTužina25.10.2021 21:3026Hladina ustálená
 Turá LúkaSvacenický jarok25.10.2021 21:307Hladina ustálená
 TrsticeMalý Dunaj25.10.2021 21:30138Hladina ustálená
 Svätý JurŠurský kanál25.10.2021 21:3094Hladina ustálená
PŠtúrovoDunaj25.10.2021 21:3051Hladina ustálená
 StudienkaRudava25.10.2021 20:3062Hladina ustálená
 SološnicaRudava25.10.2021 21:3070Hladina ustálená
PSobotišteTeplica25.10.2021 21:3064Hladina ustálená
 SenicaTeplica25.10.2021 21:3017Hladina ustálená
PŠaštín-StrážeMyjava25.10.2021 21:3074Hladina ustálená
 SapDunaj25.10.2021 21:3047Hladina klesá
 ŠaľaVáh25.10.2021 21:30218Hladina klesá
 RusovceDunaj25.10.2021 21:30687Hladina ustálená
 Radvaň n/DunajomDunaj25.10.2021 21:3070Hladina ustálená
 PrievidzaNitra25.10.2021 21:3016Hladina ustálená
PPrievidzaHandlovka25.10.2021 21:3041Hladina ustálená
 PodbrančMyjava25.10.2021 21:3078Hladina ustálená
 PílaGidra25.10.2021 21:3016Hladina ustálená
 PezinokBlatina25.10.2021 21:3080Hladina ustálená
 OslanyOslanský potok25.10.2021 21:3030Hladina ustálená
 ObyceŽitava25.10.2021 21:3011Hladina ustálená
PNové ZámkyNitra25.10.2021 21:30193Hladina stúpa
 NovákyLehotský potok25.10.2021 21:3021Hladina ustálená
 Nová DedinkaMalý Dunaj25.10.2021 21:30168Hladina ustálená
 Nitrianske RudnoNitrica25.10.2021 21:3036Hladina ustálená
 Nitrianske PravnoNitra25.10.2021 21:3023Hladina ustálená
PNitrianska StredaNitra25.10.2021 21:3043Hladina ustálená
 NemečkyChocina25.10.2021 19:4579Hladina ustálená
PNedožeryNitra25.10.2021 21:3045Hladina ustálená
PNadliceBebrava25.10.2021 21:3033Hladina ustálená
PMyjavaMyjava25.10.2021 21:3052Hladina ustálená
PMoravský Svätý JánMorava25.10.2021 21:30113Hladina ustálená
 Modra-HarmóniaVištucký potok25.10.2021 21:3017Hladina ustálená
PMedveďovDunaj25.10.2021 21:3077Hladina ustálená
 Malé PáleniskoMalý Dunaj25.10.2021 21:30211Hladina ustálená
 LopašovChvojnica25.10.2021 21:303Hladina ustálená
 LiešťanyNitrica25.10.2021 21:3068Hladina ustálená
 LábMočiarka25.10.2021 21:3052Hladina ustálená
 KunovTeplica25.10.2021 21:3021Hladina ustálená
 KuchyňaMalina25.10.2021 21:307Hladina ustálená
 Krásna VesBebrava25.10.2021 21:3024Hladina ustálená
 KopčanyMorava25.10.2021 21:3024Hladina ustálená
PKomárnoDunaj25.10.2021 21:30110Hladina ustálená
 KolárovoVáh25.10.2021 21:30185Hladina stúpa
 Kližská NemáDunaj25.10.2021 21:15121Hladina ustálená
 KľačnoNitra25.10.2021 21:005Hladina ustálená
 JakubovMalina25.10.2021 21:3055Hladina ustálená
PJablonicaMyjava25.10.2021 21:308Hladina ustálená
 IžaDunaj25.10.2021 21:3067Hladina ustálená
 Horné OrešanyParná25.10.2021 20:0010Hladina ustálená
 HlohovecVáh25.10.2021 21:3099Hladina klesá
 HamuliakovoDunaj25.10.2021 21:30282Hladina ustálená
 GabčíkovoDunaj25.10.2021 21:30103Hladina ustálená
 DobrohošťDunaj25.10.2021 21:30224Hladina ustálená
 Devínska Nová VesMorava25.10.2021 21:30152Hladina ustálená
PDevínDunaj25.10.2021 21:30123Hladina ustálená
 Čunovo - horná hladinaDunaj25.10.2021 21:3099Hladina ustálená
 ČunovoMošonský Dunaj25.10.2021 21:30132Hladina ustálená
 Čierny BrodDudváh25.10.2021 21:3031Hladina ustálená
 ChynoranyNitra25.10.2021 21:3085Hladina ustálená
 ChvojnicaChvojnica25.10.2021 21:006Hladina ustálená
PChalmováNitra25.10.2021 21:3070Hladina ustálená
 Čáb - SilaRadošinka25.10.2021 21:3079Hladina stúpa
 BukováTrnávka25.10.2021 21:30111Hladina ustálená
 BrodskéMorava25.10.2021 21:3017Hladina ustálená
 Brezová pod BradlomBrezovský potok25.10.2021 21:304Hladina ustálená
 BrestovecBrestovecký potok25.10.2021 21:3010Hladina ustálená
PBratislavaDunaj25.10.2021 21:30274Hladina ustálená
 BorinkaStupavka25.10.2021 21:307Hladina ustálená
 Bohdanovce nad TrnavouTrnávka25.10.2021 21:3022Hladina ustálená
 BiskupiceBebrava25.10.2021 21:3083Hladina ustálená
 Bánovce nad BebravouRadiša25.10.2021 21:3087Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Žilinský región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZubrohlavaPolhoranka25.10.2021 21:3097Hladina ustálená
 Žilina - BánováBitarovský potok25.10.2021 21:3024Hladina ustálená
PŽilinaRajčanka25.10.2021 21:30109Hladina ustálená
 Zborov nad BystricouBystrica25.10.2021 21:3010Hladina ustálená
 ZákamennéBiela Orava25.10.2021 21:307Hladina ustálená
 VydrnáPetrínovec25.10.2021 21:306Hladina ustálená
 VýchodnáBiely Váh25.10.2021 21:30110Hladina ustálená
 VlachyKľačianka25.10.2021 21:307Hladina ustálená
PVisolajePružinka25.10.2021 21:3037Hladina ustálená
 TvrdošínOrava25.10.2021 21:30120Hladina ustálená
 TurzovkaKysuca25.10.2021 21:307Hladina ustálená
 Turčianske TepliceTeplica25.10.2021 21:3015Hladina ustálená
 TurčekTuriec25.10.2021 21:3032Hladina ustálená
 TuranyČiernik25.10.2021 21:3018Hladina ustálená
 TrstenáJelešňa25.10.2021 21:3098Hladina ustálená
 TrstenáOravica25.10.2021 21:3099Hladina ustálená
 Trenčianske TepliceTeplička25.10.2021 21:3012Hladina klesá
 Svätý KrížPalúdžanka25.10.2021 21:3038Hladina ustálená
 ŠujaRajčanka25.10.2021 21:3025Hladina ustálená
 StrečnoVáh25.10.2021 21:3092Hladina ustálená
PStrážaVarínka25.10.2021 21:3011Hladina ustálená
 RiečnicaBystrica25.10.2021 21:0020Hladina ustálená
 Rajecké TepliceKuneradský potok25.10.2021 21:3017Hladina ustálená
 Račková dolinaRačkový potok25.10.2021 20:4539Hladina ustálená
 PrečínDomanižanka25.10.2021 21:30109Hladina ustálená
 Považská Bystrica - FapšováMošteník25.10.2021 21:3015Hladina ustálená
 Považská BystricaDomanižanka25.10.2021 21:3023Hladina ustálená
 PoluvsieRajčanka25.10.2021 21:3024Hladina ustálená
PPodsucháRevúca25.10.2021 21:3038Hladina ustálená
PPodbanskéBelá25.10.2021 21:3036Hladina ustálená
 Partizánska ĽupčaĽupčianka25.10.2021 21:3023Hladina ustálená
 PárnicaZázrivka25.10.2021 21:3044Hladina ustálená
 Oravský PodzámokOrava25.10.2021 21:3035Hladina ustálená
 Oravský Biely PotokStudený potok25.10.2021 21:3041Hladina ustálená
 Oravská PolhoraPolhoranka25.10.2021 21:3025Hladina ustálená
 Oravská JasenicaVeselianka25.10.2021 21:305Hladina ustálená
PMartinTuriec25.10.2021 21:3090Hladina ustálená
 MartinPivovarský potok25.10.2021 21:309Hladina ustálená
 MalužináBoca25.10.2021 21:3042Hladina ustálená
 ĽubochňaĽubochnianka25.10.2021 21:3035Hladina ustálená
PLokcaBiela Orava25.10.2021 21:3024Hladina ustálená
PLiptovský MikulášVáh25.10.2021 21:30102Hladina ustálená
 Liptovský JánŠtiavnica25.10.2021 21:3039Hladina ustálená
 Liptovský HrádokBelá25.10.2021 21:30108Hladina ustálená
PLiptovský HrádokVáh25.10.2021 21:3063Hladina ustálená
 Liptovská TepličkaČierny Váh25.10.2021 21:3014Hladina ustálená
PLiptovská SielnicaKvačianka25.10.2021 21:3089Hladina ustálená
 Liptovská OndrašováJalovčianka25.10.2021 21:309Hladina ustálená
 Liptovská LúžnaLúžnianka25.10.2021 21:309Hladina ustálená
PKysucké Nové MestoKysuca25.10.2021 21:30139Hladina ustálená
 Kráľová LehotaBoca25.10.2021 21:3040Hladina ustálená
 Kráľová LehotaHybica25.10.2021 21:3021Hladina ustálená
 KlokočovPredmieranka25.10.2021 21:309Hladina ustálená
 Kláštor p. ZnievomVríca25.10.2021 21:3024Hladina ustálená
PJasenicaPapradnianka25.10.2021 21:3021Hladina ustálená
 JablonkaPiekelnik25.10.2021 21:15141Hladina ustálená
 JablonkaČierna Orava25.10.2021 21:15102Hladina ustálená
 IvančináTuriec25.10.2021 21:3025Hladina ustálená
 HubováVáh25.10.2021 21:3072Hladina ustálená
 HrádokHrádocký potok25.10.2021 21:309Hladina ustálená
PHorné SrnieVlára25.10.2021 21:30109Hladina ustálená
 DovalovoDovalovský potok25.10.2021 21:308Hladina ustálená
PDohňanyBiela voda25.10.2021 21:303Hladina ustálená
 DierováOrava25.10.2021 21:30128Hladina ustálená
 DemänováDemänovka25.10.2021 21:307Hladina ustálená
 Čierny VáhIpoltica25.10.2021 21:3048Hladina ustálená
PČierny VáhČierny Váh25.10.2021 21:3010Hladina ustálená
 ČadcaČierňanka25.10.2021 21:307Hladina ustálená
PČadcaKysuca25.10.2021 21:307Hladina ustálená
 ČachticeJablonka25.10.2021 21:3012Hladina ustálená
 BytčaPetrovička25.10.2021 21:3025Hladina ustálená
 BešeňováVáh25.10.2021 21:3054Hladina klesá
 BeláBeliansky potok25.10.2021 21:3050Hladina ustálená

Počet staníc: 73

Banskobystrický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 ZvolenHron25.10.2021 21:3036Hladina ustálená
 ZvolenNeresnica25.10.2021 21:3026Hladina ustálená
 ZvolenSlatina25.10.2021 21:3031Hladina ustálená
 ZolnáZolná25.10.2021 21:3015Hladina ustálená
 ZlatnoHron25.10.2021 21:3034Hladina ustálená
 Žiar nad HronomLutilský potok25.10.2021 21:3014Hladina ustálená
PŽiar nad HronomHron25.10.2021 21:30107Hladina ustálená
 ŽelovceKrtíš25.10.2021 21:3034Hladina ustálená
 ŽarnovicaKľak25.10.2021 21:306Hladina ustálená
 Vyšná SlanáSlaná25.10.2021 21:3019Hladina ustálená
 Vyškovce nad IpľomIpeľ25.10.2021 21:30118Hladina ustálená
 VlkyňaRimava25.10.2021 21:3042Hladina ustálená
 VlachovoSlaná25.10.2021 21:3028Hladina ustálená
 TisovecRimava25.10.2021 21:3015Hladina ustálená
 ŠtítnikŠtítnik25.10.2021 21:3040Hladina ustálená
 Staré HoryStarohorský potok25.10.2021 21:3031Hladina klesá
PSlovenské ĎarmotyIpeľ25.10.2021 21:30124Hladina ustálená
 SazdiceBúr25.10.2021 21:3051Hladina ustálená
PSalkaIpeľ25.10.2021 21:3086Hladina ustálená
 Ružiná (pod VN)Budinský potok25.10.2021 21:3011Hladina ustálená
 RožňavaSlaná25.10.2021 21:3024Hladina ustálená
PRimavská Sobota-SobôtkaRimava25.10.2021 21:3054Hladina ustálená
 Rimavská SečBlh25.10.2021 21:3045Hladina ustálená
 RevúcaZdychava25.10.2021 21:3018Hladina ustálená
 PršaSuchá25.10.2021 21:3010Hladina ustálená
 PôtorStará rieka25.10.2021 21:308Hladina ustálená
PPolomkaHron25.10.2021 21:3032Hladina ustálená
 PlešivecŠtítnik25.10.2021 21:3033Hladina ustálená
 PlášťovceKrupinica25.10.2021 21:30120Hladina ustálená
 PlášťovceLitava25.10.2021 21:3019Hladina ustálená
 PečeniceJabloňovka25.10.2021 21:3012Hladina ustálená
 Mýto pod ĎumbieromŠtiavnička25.10.2021 21:3024Hladina ustálená
 Mýtna (nad VN)Krivánsky potok25.10.2021 21:306Hladina ustálená
 MôťováSlatina25.10.2021 21:3046Hladina ustálená
 Málinec (pod VN)Ipeľ25.10.2021 21:3030Hladina ustálená
 LučenecKrivánsky potok25.10.2021 21:3040Hladina ustálená
 ĽubietováHutná25.10.2021 21:3016Hladina ustálená
PLenartovceSlaná25.10.2021 21:3050Hladina stúpa
 Lehota nad RimavicouRimavica25.10.2021 21:3033Hladina ustálená
 KrupinaKrupinica25.10.2021 21:3023Hladina ustálená
 Kosihy nad IpľomVeľký potok25.10.2021 21:3027Hladina ustálená
 Kokava nad RimavicouRimavica25.10.2021 21:308Hladina ustálená
PKamenínHron25.10.2021 21:3090Hladina ustálená
PKalondaIpeľ25.10.2021 21:3036Hladina ustálená
 KalinovoIpeľ25.10.2021 21:3036Hladina ustálená
 KalinčiakovoSikenica25.10.2021 21:3038Hladina ustálená
 Jur nad HronomHron25.10.2021 21:3065Hladina ustálená
 JesenskéGortva25.10.2021 21:3041Hladina ustálená
 JasenieJaseniansky potok25.10.2021 21:3041Hladina ustálená
 Hronské KľačanyPodlužianka25.10.2021 21:3034Hladina ustálená
 Hronská BreznicaJasenica25.10.2021 21:3025Hladina ustálená
 HronovceLužianka25.10.2021 21:3065Hladina ustálená
PHronecČierny Hron25.10.2021 21:3049Hladina ustálená
 Horný TisovníkTisovník25.10.2021 21:3056Hladina ustálená
 Horné SemerovceŠtiavnica25.10.2021 21:3038Hladina ustálená
 Hontianske NemceŠtiavnica25.10.2021 21:3011Hladina ustálená
PHolišaIpeľ25.10.2021 21:3023Hladina ustálená
PHnúšťa-LikierRimava25.10.2021 21:3077Hladina ustálená
 HnúšťaKlenovská Rimava25.10.2021 21:3016Hladina ustálená
 Harmanec-PapiereňBystrica25.10.2021 21:3027Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSúľovský potok25.10.2021 21:308Hladina ustálená
 Gemerská PolomaSlaná25.10.2021 21:3026Hladina ustálená
 DubováHron25.10.2021 21:3072Hladina ustálená
 Dolná StrehováTisovník25.10.2021 21:3016Hladina ustálená
 DobšináDobšinský potok25.10.2021 21:3076Hladina ustálená
 Dobrá NivaNeresnica25.10.2021 21:3019Hladina ustálená
 Divín (nad VN)Budinský potok25.10.2021 21:305Hladina ustálená
 Čierny BalogŠaling25.10.2021 21:3011Hladina ustálená
 Čierny BalogČierny Hron25.10.2021 21:304Hladina ustálená
 Čierny BalogVydrovo25.10.2021 21:3028Hladina ustálená
 BzenicaVyhniansky potok25.10.2021 21:306Hladina ustálená
 BystráBystrianka25.10.2021 21:3036Hladina ustálená
PBreznoHron25.10.2021 21:3012Hladina ustálená
PBretkaSlaná25.10.2021 21:3047Hladina klesá
 BretkaMuráň25.10.2021 21:3058Hladina ustálená
PBrehyHron25.10.2021 21:3025Hladina ustálená
 BehynceTuriec25.10.2021 21:3037Hladina ustálená
 Banská BystricaTajovský potok25.10.2021 21:3017Hladina ustálená
 Banská Bystrica Bystrica25.10.2021 21:3056Hladina stúpa
PBanská BystricaHron25.10.2021 21:3087Hladina ustálená

Počet staníc: 80

Košický región

 StanicaTokČas meraniaVodný stav
 Zemplínsky BrančChlmec25.10.2021 21:3022Hladina ustálená
 ŽdaňaHornád25.10.2021 21:3071Hladina ustálená
PVeľké KapušanyLatorica25.10.2021 21:30212Hladina ustálená
 Veľká LomnicaSkalnatý potok25.10.2021 21:3061Hladina ustálená
 UličUlička25.10.2021 21:3037Hladina ustálená
 UdavskéUdava25.10.2021 21:3065Hladina ustálená
PTurňa nad BodvouBodva25.10.2021 21:3070Hladina ustálená
 Torysa Torysa25.10.2021 21:3022Hladina ustálená
 SvitPoprad25.10.2021 21:3075Hladina ustálená
 SvitMlynica25.10.2021 21:3099Hladina ustálená
 SvinicaSvinický potok25.10.2021 21:3030Hladina ustálená
PSvidníkOndava25.10.2021 21:3076Hladina ustálená
PSvidníkLadomírka25.10.2021 21:3086Hladina ustálená
PŠvedlárHnilec25.10.2021 21:30162Hladina ustálená
 StropkovOndava25.10.2021 21:3046Hladina ustálená
PStreda nad BodrogomBodrog25.10.2021 21:30266Hladina ustálená
PStratenáHnilec25.10.2021 21:3069Hladina ustálená
 Spišské VlachyBranisko25.10.2021 21:3055Hladina ustálená
PSpišské Vlachy Hornád25.10.2021 21:30153Hladina ustálená
PSpišská Nová VesHornád25.10.2021 21:30131Hladina ustálená
 Spišská Nová VesHolubnica25.10.2021 21:3013Hladina ustálená
 SobranceSobranecký potok25.10.2021 21:3039Hladina ustálená
 SninaCirocha25.10.2021 21:3056Hladina ustálená
 SninaPčolinka25.10.2021 21:3081Hladina ustálená
PSabinovTorysa25.10.2021 21:3087Hladina ustálená
 Remetské HámreOkna25.10.2021 21:30103Hladina ustálená
PPrešovTorysa25.10.2021 21:3078Hladina ustálená
 PrešovSekčov25.10.2021 21:3093Hladina ustálená
 Poprad - VeľkáVelický potok25.10.2021 21:3074Hladina ustálená
PPoprad - Matejovce IPoprad25.10.2021 21:309Hladina ustálená
 PapínUdava25.10.2021 21:3073Hladina ustálená
 ObišovceSvinka25.10.2021 21:3066Hladina ustálená
 Nižný MedzevBodva25.10.2021 21:3016Hladina ustálená
 Nižné RužbachyPoprad25.10.2021 21:3046Hladina stúpa
 Nižné RepašeTorysa25.10.2021 21:306Hladina ustálená
PMoldava nad BodvouBodva25.10.2021 21:30100Hladina ustálená
 Mníšek nad HnilcomSmolník25.10.2021 21:3090Hladina ustálená
 MiňovceOndava25.10.2021 21:3066Hladina ustálená
 Michalovce-MeďovLaborec25.10.2021 21:30137Hladina ustálená
 Michalovce - Žabianyprítok do nádrže25.10.2021 21:3087Hladina ustálená
 Michalovce - StráňanyLaborec25.10.2021 21:3088Hladina ustálená
 MichaľanyRoňava25.10.2021 21:3033Hladina ustálená
 MengusovcePoprad25.10.2021 21:3019Hladina ustálená
 MedzilaborceVydranka25.10.2021 21:30110Hladina ustálená
 MarkušovceLevočský potok25.10.2021 21:3040Hladina ustálená
 MarhaňTopľa25.10.2021 21:30123Hladina ustálená
PMargecanyHornád25.10.2021 21:30371Hladina ustálená
PLekárovceUh25.10.2021 21:3019Hladina ustálená
 KysakHornád25.10.2021 21:30120Hladina ustálená
 KrompachySlovinský potok25.10.2021 21:308Hladina ustálená
PKrásny BrodLaborec25.10.2021 21:3025Hladina ustálená
 KoškovceLaborec25.10.2021 21:3038Hladina ustálená
PKošické OlšanyTorysa25.10.2021 21:3021Hladina ustálená
 KošiceHornád25.10.2021 21:3083Hladina ustálená
 Kľušovská ZábavaŠibská voda25.10.2021 21:3066Hladina ustálená
PKežmarokPoprad25.10.2021 21:3089Hladina ustálená
 KežmarokĽubica25.10.2021 21:3029Hladina ustálená
 JasenovceOľka25.10.2021 21:3064Hladina ustálená
PJaníkIda25.10.2021 21:3079Hladina ustálená
PJaklovceHnilec25.10.2021 21:30160Hladina ustálená
 JabloňVýrava25.10.2021 21:308Hladina ustálená
 IžkovceLaborec25.10.2021 21:3050Hladina ustálená
PHumennéLaborec25.10.2021 21:3088Hladina ustálená
 HranovnicaHornád25.10.2021 21:3010Hladina ustálená
 HrabušiceHornád25.10.2021 21:3063Hladina ustálená
 HrabušiceVeľká Biela voda25.10.2021 21:3016Hladina ustálená
 HosťovceTurňa25.10.2021 21:3017Hladina ustálená
PHosťovceBodva25.10.2021 21:30120Hladina ustálená
 HorovceOndava25.10.2021 21:3019Hladina ustálená
 HniezdneKamienka25.10.2021 21:3061Hladina ustálená
 HencovceOndava25.10.2021 21:30177Hladina ustálená
PHanušovceTopľa25.10.2021 21:3018Hladina ustálená
 GiraltovceRadomka25.10.2021 21:3046Hladina ustálená
 DemjataSekčov25.10.2021 21:3027Hladina ustálená
PChmelnicaPoprad25.10.2021 21:3071Hladina ustálená
 Červený Kláštor - kúpeleLipník25.10.2021 21:30112Hladina ustálená
 Červený KláštorDunajec25.10.2021 21:3036Hladina ustálená
 BrezovicaSlavkovský potok25.10.2021 21:302Hladina ustálená
PBohdanovceOlšava25.10.2021 21:3014Hladina ustálená
 BatizovceVelický potok25.10.2021 21:3065Hladina ustálená
 Bardejovská Dlhá LúkaKamenec25.10.2021 21:3095Hladina ustálená
PBardejovTopľa25.10.2021 21:30136Hladina ustálená

Počet staníc: 82

Legenda
Vodný stav je uvádzaný v cm
P – predpovedný profil
1. stupeň povodňovej aktivity - 1. stupeň povodňovej aktivity
2. stupeň povodňovej aktivity - 2. stupeň povodňovej aktivity
3. stupeň povodňovej aktivity - 3. stupeň povodňovej aktivity
Hladina ustálená - Hladina ustálena (±5 cm / 3 hod )
Hladina stúpa - Hladina stúpa (vzostup viac ako 5 cm / 3 hod )
Hladina klesá - Hladina klesá (pokles viac ako 5 cm / 3 hod )