SHMÚ vydal meteorologické výstrahy na Prízemný mráz Zobraziť výstrahy

Úhrn zrážok

Pre zobrazenie detailu a grafu prejdite myšou ponad stanicu na mape
Údaje majú operatívny charakter, neprešli korekciou.

Úhrny zrážok za 24 hod. k dátumu a času 14.6.2021 20:00

V čase mrazov sú uvedené len stanice, ktoré dokážu merať snehové zrážky.
0-1 mm  1-5 mm  5-10 mm  10-20 mm  20-35 mm  35-50 mm  50-70 mm  70-90 mm  viac ako 90 mm 

Typ stanice: AWS – automatická meteorologická stanica; AWS2 – automatická meteorologická stanica 2. generácia;
APS – automatická zrážkomerná stanica; APS2 – automatická zrážkomerná stanica 2. generácia; AHS – automatická hydrologická stanica so zrážkomerom

Hodnoty reprezentujú úhrn zrážok v mm za udávaný časový interval

Povodie Morava

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Brestovec - Brestovský potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Myjava - Myjava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Myjava AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Turá Lúka - Svacenický jarok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Brezová pod Bradlom - Brezovský potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Brezová pod Bradlom APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Jablonica - Myjava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Jablonica APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Vrbovce - Teplica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Vrbovce APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Sobotište - Teplica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kunov - Teplica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Senica - Kunov AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Smrdáky APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Šaštín-Stráže - Myjava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Šaštín - Stráže APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Skalica APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Radošovce APS2 14.06.2021 20:00           0  0
Holíč AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kopčany - Morava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Plavecký Peter APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Sološnica APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Rohožník - Rudavka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Veľké Leváre - Rudava náhon AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Záhorská Ves - Morava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Vysoká pri Morave - Morava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Pernek APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Malacky APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Jakubov - Malina AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Zohor - Suchý potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Dunaj

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Bratislava - Koliba APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Bratislava - Koliba AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Bratislava - Dunaj AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo-hať - Dunaj, hor. hlad. AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dobrohošť - Dunaj AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Čunovo - Mošonský Dunaj AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hamuliakovo - Dunaj AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Sap - Dunaj AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hurbanovo AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Gbelce APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Mužla AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Štúrovo - Dunaj AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Horný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Liptovská Teplička APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.8
Liptovská Teplička - Čierny Váh AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
VN Čierny Váh - Čierny Váh AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
VN Čierny Váh APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.3
Východná - Biely Váh AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0.3  0.5
Vyšná Boca APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Malužiná - Boca AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kráľová Lehota - Boca AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.2
Kráľová Lehota - Hybica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.5
Liptovský Hrádok - Váh AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Liptovský Hrádok AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Dovalovo - Dovalovec AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.7
Podbanské - Belá AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  2.9
Podbanské AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  3.4
Liptovský Ján - Štiavnica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Podtureň - Jamníček AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.2
Iľanovo - Iľanovianka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.5
Liptovský Mikuláš - Váh AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Demänovská Dolina - Jasná APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1.6
Liptovský Mikuláš-Demänová - Demänovka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.2
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.3
Liptovský Mikuláš-Lipt. Ondrašová - Jalovecký potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Svätý Kríž - Palúdžanka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.7
Huty APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  3.2
Liptovská Sielnica - Kvačianka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1.2
Prosiek - Prosiečanka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1.7
Vlachy - Kľačianka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.5
Partizánska Ľupča - Ľupčianka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.2
Bešeňová - Váh AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.5
Štiavnička (Ružomberok) AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.4
Liptovská Lúžna - Lúžňanka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.7
Liptovská Osada AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.5
Podsuchá - Revúca AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.2
Hubová - Váh AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Ľubochňa - Ľubochnianka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Oravská Lesná AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Zákamenné - Biela Orava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Novoť APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Lokca - Biela Orava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Lokca APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Mútne APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Oravské Veselé AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Oravská Jasenica - Veselianka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Oravská Polhora - Polhoranka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Rabča AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Jablonka - Piekielnik AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1
Suchá Hora APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1.4
Trstená - Jelešňa AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1.7
Tvrdošín - Orava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1.7
Oravice APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  3.6
Liesek AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1.7
Trstená - Oravica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  2.7
Zuberec APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  4.9
Oravský Biely Potok - Studený potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  2.5
Chlebnice - Chlebnický potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.5
Oravský Podzámok AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Zázrivá APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Párnica - Zázrivka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Turčianska Štiavnička APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Turček APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Turček - Turiec AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Ivančiná - Turiec AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Turčianske Teplice - Teplica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Háj - Somolický potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Mošovce - Čierna voda AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.2
Kláštor pod Znievom - Vríca AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kláštor pod Znievom APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Blatnica - Gaderský potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Blatnica APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Žabokreky (pri Martine) AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Martin - Turiec AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Martinské hole APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Martin - Pivovarský potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Turany - Čiernik AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Strečno - Váh AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Terchová - Vrátna dolina APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Belá - Beliansky potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Stráža - Varínka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Žilina-Vlčince AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Makov APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Klokočov - Predmieranka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Turzovka AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Turzovka - Kysuca AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Skalité APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Čadca - Čierňanka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Čadca - Kysuca AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Čadca-Horelica AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Nová Bystrica - Bystrica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Stará Bystrica APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Horný Vadičov APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Kysucké Nové Mesto - Kysuca AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Nesluša APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Rajecká Lesná - Lesňanka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Rajecká Lesná APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Šuja - Rajčanka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Rajec - Čerňanka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Stránske APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Poluvsie - Rajčanka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Lietava - Majer - Lietavka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.2
Žilina-Závodie - Rajčanka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dolný Hričov AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Bytča - Petrovička AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Brvnište APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Jasenica - Papradnianka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Prečín - Domanižanka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Považská Bystrica - Kúnovec APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Lazy pod Makytou APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Vydrná - Petrinovec AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dohňany - Biela voda AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Pružina APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Rajecké Teplice - Kunerádsky potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Visolaje - Pružinka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Beluša AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Zubák APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Tuchyňa - Tovarský potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Košecké Podhradie APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie - Vlára AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Horné Srnie APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Horná Súča APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Trenčín AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Selec APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Bošáca - Zabudišová APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Lubina APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hrádok - Hrádocký potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Krajné APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Čachtice - Jablonka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Tŕstie AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Trenčianske Teplice AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.3

Povodie Dolný Váh

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Piešťany AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hlohovec - Váh AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Siladice APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Šaľa - Váh AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Bratislava-Malé Pálenisko - Malý Dunaj AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Bratislava - letisko AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Nová Dedinka - Malý Dunaj AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Blahová APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Malý Javorník AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Svätý Jur - Šurský kanál AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Slovenský Grob AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0.2  0.2
Bernolákovo - Čierna Voda AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kráľová pri Senci AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Vajnory - Račiansky potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Modra - Piesok AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dobrá Voda APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Jaslovské Bohunice AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Smolenice APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Biely Kostol APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Častá APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Sládkovičovo APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Žihárec AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kolárovo APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.2
Kolárovo - Váh AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Nitra

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Nitrianske Pravno - Nitra AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Chvojnica APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Nedožery - Nitra AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Prievidza - Nitra AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Prievidza AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Handlová - Handlovka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Ráztočno APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Nováky - Lehotský potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Bystričany APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Bystričany-Chalmová - Nitra AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Valaská Belá APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Zliechov APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Nitrianske Rudno APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Veľké Bielice - Nitrica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Krásna Ves - Bebrava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Motešice APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Uhrovec AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Bánovce nad Bebravou - Radiša AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Zlatníky APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Nedašovce APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Nadlice - Bebrava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Nitrianska Streda - Nitra AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kamanová AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Horné Lefantovce APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Radošina APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Čab-Sila - Radošinka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Zbehy - Andač AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Nitra - Janíkovce AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Malá Lehota APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Skýcov APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Žikava AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Zlaté Moravce - Hostiansky potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Tesárske Mlyňany APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Vieska nad Žitavou - Žitava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Mochovce AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Vlkas - Žitava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Lehota APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Rastislavice APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Veľké Lovce AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hron

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Telgárt AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.4
Pohorelá APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.3
Polomka - Hron AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Polomka APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.2
Pohronská Polhora APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Michalová-Kubická - Rohozná AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.2
Brezno - Hron AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Vydrovo AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Brezno AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Dobroč APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Čierny Balog - Čierny Hron AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Jarabá APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Mýto pod Ďumbierom - Štiavnička AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Jasenie - Jaseniansky potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.5
Jasenie APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.2
Ľubietová - Hutná AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Slovenská Ľupča APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Donovaly AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.4
Motyčky APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Staré Hory - Ramžiná AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Staré Hory - Starohorský potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dolný Harmanec - Harmanec AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dolný Harmanec APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Bystrica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Tajovský potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Banská Bystrica - Hron AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Detvianska Huta APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Poľana (Očová-Pajta) APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Vígľaš - Pstruša AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hrochoť APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dobrá Niva APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Zvolen - Slatina AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hronská Breznica - Jasenica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Močiar APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kremnické Bane AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Handlová - Nová Lehota APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Žiar nad Hronom AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kľak APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Žarnovica APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Brehy - Hron AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hronský Beňadik APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Veľké Kozmálovce - Hron AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Starý Tekov - Perec AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hronské Kľačany - Podlužianka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Pukanec APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Žemberovce APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Levice APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Jur nad Hronom - Hron AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kalinčiakovo - Sikenica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Farná APS2 14.06.2021 20:00  0.3  0.3  0.3  0.3  0.7
Kamenín - Hron AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kamenica nad Hronom APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.1

Povodie Ipeľ

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Málinec AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Málinec pod VN - Ipeľ AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kalinovo - Ipeľ AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Divín - Budinský potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Divín - prevod vody z VN Mýtna AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Budiná APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Cinobaňa APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Boľkovce AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Prša - Suchá AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Holiša - Ipeľ AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Lučenec - Tuhársky potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Ožďany APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Radzovce APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Lipovany APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kalonda - Ipeľ AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník - Tisovník AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Horný Tisovník APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dolná Strehová - Tisovník AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Bušince APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Ľuboreč APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0.9  0.9  0.9
Želovce - Krtíš AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Stredné Plachtince - Španí Laz APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dolné Plachtince AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Slovenské Ďarmoty - Ipeľ AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kosihy nad Ipľom - Veľký potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Čelovce APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Bzovík AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Senohrad APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Plášťovce - Litava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Banská Štiavnica AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Ladzany APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dudince AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Horné Semerovce - Štiavnica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.2
Sazdice - Búr AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Lontov APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Slaná

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vyšná Slaná APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dobšiná, hydrocentrála - odpadový kanál AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dobšiná - Dobšinský potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Gemerská Poloma - Slaná AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Rožňava AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kunova Teplica APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Plešivec - Štítnik AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Slavošovce APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  3.3
Muránska Huta - Predná Hora APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.4
Bretka - Slaná AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Bretka - Muráň AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Revúca - Zdychava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Revúca AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Ratková AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Skerešovo APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Štrkovec APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Behynce - Turiec AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Lenartovce - Slaná AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Lenartovce APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Tisovec APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Klenovec APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hnúšťa - Klenovská Rimava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Rimavské Brezovo APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Lom nad Rimavicou AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kokava nad Rimavicou - Rimavica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota-Sobôtka - Rimava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Rimavská Sobota AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hajnáčka APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hostice APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Jesenské - Gortva AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Drienčany - Blh (nad VN Teplý Vrch) AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Teplý Vrch - Blh (pod VN) AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Teplý Vrch APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Rimavská Seč - Blh AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Vlkyňa - Rimava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.1

Povodie Bodva

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štós - Kúpele AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Medzev AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou - Bodva AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Moldava nad Bodvou AWS2 14.06.2021 20:00  0.2  0.2  0.2  0.2  0.4
Malá Ida APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Buzica APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Janík AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Turňa nad Bodvou - Bodva AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Silica AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hosťovce - Bodva AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0

Povodie Hornád

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Vernár APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Gánovce AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hrabušice APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hrabušice - Hornád AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Spišská Nová Ves - Holubnica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Uloža APS2 14.06.2021 20:00     0  0  0  0
Spišské Vlachy AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Spišské Vlachy - Hornád AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dobšinská Ľadová Jaskyňa APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.3
Stratená - Hnilec AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.5
Rudňany APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Nálepkovo APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Švedlár AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Smolník APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Gelnica APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Lipovce APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.6
Kojšovská hoľa AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Košická Belá APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Klenov APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Torysky APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.4
Brezovica nad Torysou APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Jakubovany AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Prešov - Planetárium APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Prešov - Torysa AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Osikov APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Demjatá - Sekčov AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kapušany APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Zlatá Baňa AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Ploské APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Herľany APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Svinica - Svinický potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Vyšný Čaj APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Košice - letisko AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Milhosť APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Priemery:  0 0  0 0  0.1

Povodie Bodrog

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Snina - Pčolinka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Habura APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1.4
Medzilaborce AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.5
Starina APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Snina - Cirocha AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Výrava APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1
Koškovce APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Koškovce - Laborec AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Osadné AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.6
Papín APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.7
Zemplínske Hámre APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Kamenica nad Cirochou AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Strážske APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Michalovce AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Michalovce-Žabjany - prítok do VN AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Zboj APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0.1  1.9
Kolbasov APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.5
Klenová APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Podhoroď APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Orechová AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Vysoká nad Uhom AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Remetské Hámre APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0.1  0.4
Ižkovce - Laborec AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Malcov APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1.4
Cigeľka APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  2.1
Bardejov AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.4
Bardejov - Topľa AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.5
Regetovka APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  2.3
Kurimka APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Marhaň - Topľa AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Okrúhle APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Kuková APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hanušovce nad Topľou APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Nižná Polianka APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.9
Roztoky AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.5
Svidník - Ondava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dlhoňa APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1
Nižný Komárnik APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.9
Svidník - Ladomírka AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.3
Stropkov - Tisinec AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Turany nad Ondavou APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Oľka APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.3
Slovenská Kajňa APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Čaklov AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Banské APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Horovce - Ondava AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Dargov APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Trebišov - Milhostov AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Hraň APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0.1  0.2  0.2
Budkovce APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Leles APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0.2  0.2  0.2
Veľké Trakany APS2 14.06.2021 20:00  0  0  1.9  1.9  1.9
Somotor AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0.4  0.4  0.4
Streda nad Bodrogom - Bodrog AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0.5  0.5  0.5
Slanská Huta APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Michaľany APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0.1  0.1  0.1
Priemery:  0 0  0.1 0.1  0.4

Povodie Poprad

StanicaTypČas meraniaZrážky 1hZrážky 3hZrážky 6hZrážky 12hZrážky 24h
Štrbské Pleso AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1.1
Tatranská Polianka AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1.1
Svit - Mlynica AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.7
Poprad AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Poprad-Veľká - Velický potok AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Poprad-Matejovce I - Poprad AHS 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0
Tatranská Lomnica - Skalnaté pleso AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0.1  0.4  4.9
Tatranská Lomnica AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.9
Stará Lesná AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Kežmarok APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.1
Rakúske lúky - horáreň Fľak APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0.1  3.2
Podolínec AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.6
Jarabina APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.4
Plaveč AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.2
Tatranská Javorina AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  5.3
Osturňa APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1.3
Reľov APS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  1.7
Červený Kláštor AWS2 14.06.2021 20:00  0  0  0  0  0.9
Priemery:  0 0  0 0  1.3
Údaje k aktuálnej hodine nemusia byť komplenté a nemusia reprezentovať skutočný stav vzhľadom k prebiehajúcemu spracovaniu údajov zo zrážkomerných staníc.

Meteorologické výstrahy:

Meteorologické výstrahy
PoUtSt

Hydrologické výstrahy:

Hydrologické výstrahy

Stupne povodňovej aktivity:

Povodňová aktivita

Varovný systém kvality ovzdušia:

Varovný systém kvality ovzdušia
Legenda výstrah
Konferencia mladých odborníkov 2020 Kvalita vôd v chránených vodohospodárskych oblastiach Výsledky monitorovania kvality podzemnej vody
Meteorologický časopis
Štátna hydrologická sieť
Klimatický atlas Slovenska
Spravodajstvo monitoringu sucha SHMÚ
Pre viac informácií o počasí volajte meteorológovi: 0988 500 015
cena volania 1,20 € s DPH za každú začatú minútu volania - VOP - OOÚ
12 JÚN 2021

Prvá vlna horúčav v roku 2021

METEOROLÓGIA | ANALÝZA | CYRIL SIMAN
V budúcom týždni očakávame nástup prvej vlny horúčav v tomto roku. Môže ísť o jednu z najvýraznejších júnových vĺn horúčav akú sme kedy na našom území zaznamenali.
07 JÚN 2021

Máj 2021 - zhodnotenie mesiaca

SHMÚ | ANALÝZA | OKS, OMPAV
Máj 2021 – v porovnaní s normálom 1981 – 2010 bol uplynulý mesiac na väčšine územia Slovenska teplotne podnormálny, v západnej polovici územia prevažne až silne podnormálny (veľmi studený). Ide teda o už tretí máj v rade, kedy odchýlka mesačnej teploty vzduchu dosiahla podpriemerné až silne podnormálne hodnoty (2019 - 2021). Z hľadiska mesačného úhrnu ...
31 MÁJ 2021

Verejný odpočet činnosti SHMÚ za rok 2020

SHMÚ | SPRÁVA | IVAN GARČÁR
Pozývame vás na Verejný odpočet činnosti SHMÚ za rok 2020. Prezentácie budeme vysielať naživo. Sledujte nás!
20 MÁJ 2021

Účinnejšia ochrana pred povodňami

HYDROLÓGIA | SPRÁVA | KATARÍNA HRUŠKOVÁ
Projekt DAREFFORT sa zameral na účinnejšiu ochranu pred povodňami prostredníctvom výmeny údajov v reálnom čase medzi 12 krajinami povodia Dunaja.
18 MÁJ 2021

Hodnotenie hydrologickej situácie v mesiaci apríl 2021

HYDROLÓGIA | ANALÝZA | ÚSEK HYDROLOGICKÁ SLUŽBA, ÚSEK CENTRUM PREDPOVEDÍ A VÝSTRAH
Hodnotenie aktuálneho hydrologického stavu vykonávame na základe operatívnych prietokových údajov z vybraných vodomerných staníc povrchových vôd a vybraných monitorovacích objektov podzemnej vody (sondy, pramene).
11 MÁJ 2021

Hodnotenie hydrologickej situácie v 1. štvrťroku 2021

HYDROLÓGIA | ANALÝZA | HYDROLOGICKÁ SLUŽBA, CENTRUM PREDPOVEDÍ A VÝSTRAH
Hodnotenie aktuálneho hydrologického stavu sa vykonáva na základe operatívnych prietokových údajov z vybraných vodomerných staníc. Finálne spracované prietokové údaje sa od operatívnych môžu líšiť.

Rozhlas a televízia Slovenska Oddelenie meteorologie a klimatologie KAFZaM UK Bratislava Katedra fyzickej geografie a geoekológie PriF UK Bratislava European Centre for Medium-Range Weather Forecasts - ECMWF World Meteorological Organization Výskumný ústav vodného hospodárstva EurAqua Eumetsat Meteoalarm - Alerting Europe for extreme weather